Νέα

Εχετε παει σε οικο κι αντι να γαμησετε να πιασετε κουβεντα με την κοπελα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.058
Κριτικές
52
Like
16.743
Πόντοι
10.686
Και γιατί σ'ενοχλούν τα παραπάνω;Βλέπε τη σαν γκόμενα του δεκάλεπτου!
(Παραπέμπω στο thread του Picker επ'αυτού...).
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.337
Κριτικές
15
Like
5.874
Πόντοι
1.496
Και γιατί σ'ενοχλούν τα παραπάνω;Βλέπε τη σαν γκόμενα του δεκάλεπτου!
(Παραπέμπω στο thread του Picker επ'αυτού...).
Υπαρχει και η σχολη Ριγκομορτη.Αν και μεγαλυτερος σε ηλικια με δεκαπενταετη θητεια,με εκφραζει περισσοτερο.
 

Φ45

Μέγας
Εγγρ.
16 Αυγ 2007
Μηνύματα
273
Κριτικές
24
Like
1.146
Πόντοι
4.360
Εχει τύχει να μου πιάσει κουβέντα για την εκπομπή που έβλεπε.

Επίσης πριν κανένα εξάμηνο ένα ψιλοστανταράκι μου άρχισε να μου λέει ότι την κουράζει αυτή η δουλειά και έχει χάσει βάρος και ότι το κάνει γιατί είναι συγγενής της άρρωστος και ότι θα ήταν η τελευταία της εβδομάδα εδώ. Πέρα από υποστηρικτικά λόγια δεν της πρόσφερα κάτι παραπάνω (χρήμα που ίσως ψάρευε) και η συζήτηση έληξε εκεί. Για την ιστορία ακόμα δουλεύει.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Εννοειται πως ολοι οι καμμενοι μπουρδελιαρηδες καποια στιγμη στην καριερα μας εχουμε τσιμπηθει λιγο παραπανω με καποιο πουτανακι. Ανθρωπινο ειναι.
Επισης σε ολους μας εχει τυχει για τους χ,ψ λογους, να μην μας σηκωνεται, οποτε για να περασει η ωρα και να μην παει χαμενο το 20ρι, το ριχνουμε στην καυλαντα.

Εγω μιλαω για τους τυπαδες που πανε με στοχο να ΜΗ γαμησουν...  :tooth:
Ενταξει δε ξερω τι ζορια,πικρες, ψυχολογικα και στεναχωριες τραβαει ο καθενας, αλλα οπως και να το κανουμε το να πας στα μπουρδελα για να μιλησεις, ειναι αξιολυπητο...  :S

Απο συζητήσεις με κάποιους τσάτσους περίπου ένας στους 20 πελάτες δε γαμάει.

Οι λόγοι είναι διαφορετικοί. Κάποιοι δεν μπορούν για ψυχολογικούς λογους ( ντρέπονται νοιώθουν άβολα και αμήχανα κλπ και το παρατάνε ).
Κάποιοι άλλοι για οργανικούς λόγους. Κυρίως γέροι που δεν τους σηκώνεται, η συναγωνιστές που τον παίρνουν ψηλά τον αμανέ και περνάνε απο 5 μπουρδέλα στη σειρα οπότε το εργαλειο σε κάποια φάση τεζάρει και δεν ανταποκρίνεται.

Τέλος υπάρχουν και οι εξαιρετικα θλιβερές περιπτώσεις συναγωνιστών που είτε παρερμηνεύουν την σεξουαλική έλξη για έρωτα και καψουρεύονται πουτάνες, είτε οντας καμένοι απο τη αποξένωση και τη μοναξιά  ψάχνουν απλα έναν άνθρωπο να μιλήσουν.

Απο όλα έχει ο μπαξές που λέγεται κοινωνία.






 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
Ωραια τα λες μυστη. Και δε μιλαω μονο για το συγκεκριμενο ποστ, αλλα γενικοτερα γι ολα οσα γραφεις.
Εισαι πορνοφιλοσοφος  :kneel: :kneel: :hi:

Εχουμε πολλούς φιλοσόφους στο site φιλαράκο.  :2funny: :2funny:

Αλλωστε φαντάζομαι ξέρεις και τον πλήρη ορισμό του φιλόσοφου/διανοούμενου:

''Φιλόσοφος/Διανοούμενος είναι κάποιος ηλίθιος που νομίζει ότι ανακάλυψε κάτι περισσότερο ενδιαφέρον απο το σεξ''

Με βάση το παρπάνω ορισμό εμείς οι πορνοφιλόσοφοι είμαστε οι εξυπνότεροι φιλόσοφοι  :2funny: :2funny:

 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.396
Πόντοι
34.612
Απο συζητήσεις με κάποιους τσάτσους περίπου ένας στους 20 πελάτες δε γαμάει.

Οι λόγοι είναι διαφορετικοί. Κάποιοι δεν μπορούν για ψυχολογικούς λογους ( ντρέπονται νοιώθουν άβολα και αμήχανα κλπ και το παρατάνε ).
Κάποιοι άλλοι για οργανικούς λόγους. Κυρίως γέροι που δεν τους σηκώνεται, η συναγωνιστές που τον παίρνουν ψηλά τον αμανέ και περνάνε απο 5 μπουρδέλα στη σειρα οπότε το εργαλειο σε κάποια φάση τεζάρει και δεν ανταποκρίνεται.

Τέλος υπάρχουν και οι εξαιρετικα θλιβερές περιπτώσεις συναγωνιστών που είτε παρερμηνεύουν την σεξουαλική έλξη για έρωτα και καψουρεύονται πουτάνες, είτε οντας καμένοι απο τη αποξένωση και τη μοναξιά  ψάχνουν απλα έναν άνθρωπο να μιλήσουν.

Απο όλα έχει ο μπαξές που λέγεται κοινωνία.

σοφα λογια :hi:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Αμε,,ειδικα αν εχω πιει και τα δικα μου τα Ανωνυμα πρατηρια,βγαζω γαμω τις συζητησεις, ειχα περασει και στο κουζινακι με τσα2 και πορνη κ λεγαμε επιστημονικου καλντερμιτζιδικου επιπεδου... :rockon:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Α  ξεχασα να πω οτι μου ειχαν προτεινει να φαμε γιατι θα παρηγγελναν φαγητο :rockon: μονο νερακι ηπια :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.314
Πόντοι
28.786
:grin: :grin: :grin:
Εγω δεν ειμαι και πολυ της φιλοσοφιας μυστη μου, παροτι μαρεσει να διαβαζω τα ποστ σου.
Ειμαι ρομαντικη ψυχη και λειτουργω αυθορμητα και συναισθηματικα.  :grin:

Οι μονες φιλοσοφικες συζητησεις που εχω κανει, ειναι κατι ξημερωματα στο Pub65 με κατι τελειωμενες κωλομπαρουδες.  :cum:

Φιλσράκο μια χαρά σε βρίσκω.

Αν εχεις προσεξει στο προφιλ μου το σύνθημα μου είνσι "Αραξε στα κυβικά σου"

Και οι δυο το ίδιο κανουμε.
Και μαγκια μας.
 

fontas.dimi

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2014
Μηνύματα
585
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
6
Ξέρω κοπέλα που δουλεύει σε στούντιο και είμαστε φιλαράκια.Πίνουμε κάνα καφέ μια στις τόσες έξω και μου χει πει πόσοι για λύπηση έχουν τόσο ανάγκη να μιλήσουν,που δεν έχουν κανέναν και βρίσκουν καταφύγιο στις εκδιδόμενες αφού πληρώνουν και θέλουν πληρώνοντας να ακούσει η άλλη τον πόνο τους..

Η συγκεκριμένη φίλη μου χει πει ότι τους λέει ευθέως ότι χρειάζονται βοήθεια και καλύτερα αντι για κείνη να πάνε τσάμπα σε νοσοκομείο να μιλήσουν με ψυχολόγο..

Πολύ τρέλα και πολύ δυστυχία ρε γαμώτο
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Στα αρχικά χρόνια της κωλομπαροιστορίας του ξαδέρφου μου,τον έβγαλα εγώ στις πιάτσες,του πα μαλάκα
δεν θα πάρεις καμία που θα σου πει πάμε για ποτό.Οκ.Έτσι και δεν έγινε.Η πρώτη πουτάνα που ήρθε του είπε
πάμε να τα πούμε οι δυό μας και έφυγε ο μαλάκας.Στο τέλος πα΄με να φύγουμε και καθώς δεν είχαμε λεφτά να πληρώσουμε
το λογαριασμό που έκανε,του πήραν το ρολόι και το κινητό ως ενέχυρα για να επιστρέψει με τα λεφτά τους.

Του λέω ρε μαλάκα τουλάχιστον χούφτωσες;
Καλά μαλάκας είσαι;Ούτε καν στα μάτια την κοίταζα,ντρεπόμουνα.Με τον παπανδρέου να μίλαγα πιό λίγα θα τον πλήρωνα
(και τότε ήταν ο Ανδρέας όχι ο Τζέφρυς)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχει τυχει να πληρωσω παλιοτερα μια κοπελα στο μεταξουργειο μονο για να μιλησουμε μερικες φορες.οταν την γνωρισα καλα πλεον δεν μπορουσα να κανω σεξ μαζι της.
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εχει τυχει να πληρωσω παλιοτερα μια κοπελα στο μεταξουργειο μονο για να μιλησουμε μερικες φορες.οταν την γνωρισα καλα πλεον δεν μπορουσα να κανω σεξ μαζι της.
στο Μεταξουργείο ειναι και πιο εύκολο το να πας για ψυχαναλυςη γιατι άλλο 20€ καθ´ άλλο 10€
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Εχετε παει σε οικο κι αντι να γαμησετε να πιασετε κουβεντα με την κοπελα?

Απεταξάμην   :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Κι όπως λέει και ο ποιητής του τοίχου:"Κι αν γύρω μου είναι κοσμοπλημμύρα εγώ νιώθω απόλυτη μοναξιά!!!!"
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχετε παει σε οικο κι αντι να γαμησετε να πιασετε κουβεντα με την κοπελα?

Απεταξάμην   :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

Κι όπως λέει και ο ποιητής του τοίχου:"Κι αν γύρω μου είναι κοσμοπλημμύρα εγώ νιώθω απόλυτη μοναξιά!!!!"
γιατι οχι.αν βλεπεις οτι παιζει και κατι αλλο με την γκομενα εκτος του σεξ που να σε γεμιζει.δεν ειναι θεμα μοναξιας παντα.πολλες φορες ειναι θεμα ερωτισμου που απλα σε κατακλυζει μονο που την βλεπεις
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
γιατι οχι.αν βλεπεις οτι παιζει και κατι αλλο με την γκομενα εκτος του σεξ που να σε γεμιζει.δεν ειναι θεμα μοναξιας παντα.πολλες φορες ειναι θεμα ερωτισμου που απλα σε κατακλυζει μονο που την βλεπεις

Μιλάω προφανώς για μένα και μόνο.Στα κορίτσια πηγαίνω μόνο για να απολαύσω τις παρεχόμενες υπηρεσίες.Έχω στο μυαλό μου αρκετά διαχωρισμένα το θέμα του σεξ και τον έρωτα ή την ψυχική επαφή και δεν την αναζητώ σε χώρους που προσφέρεται σεξ επι πληρωμή.

Βέβαια πολλές φορές πριν ή μετά, που αν δεν υπάρχει κόσμος κάθομαι για τσιγάρο στο σαλόνι, έχω μιλήσει με κορίτσια ή τσατσάδες.Θεωρώ όμως λίγο κατάντια να πας για να μιλήσεις με την πουτάνα.Και τι να πεις;Έχετε κοινά εδιαφέροντα;Ή θα της λες πόσο όμορφη είναι λες και δεν το έχει ακούσει 1000 φορές από το πρωί;Από τις συζητήσεις μου αυτές έχω διαπιστώσει ότι στην συντριπτική τους πλειοψηφία οι κοπέλες είναι άτομα με τα οποία θα μπορούσα να πιω μόνο ένα 1ωρο καφέ.Στην καλύτερη περίπτωση είναι άτομα αφελή, στη χειρότερη εγωπαθή,αμόρφωτα και πονηρά.Άρα λοιπόν τι να πω με μια τέτοια;
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μιλάω προφανώς για μένα και μόνο.Στα κορίτσια πηγαίνω μόνο για να απολαύσω τις παρεχόμενες υπηρεσίες.Έχω στο μυαλό μου αρκετά διαχωρισμένα το θέμα του σεξ και τον έρωτα ή την ψυχική επαφή και δεν την αναζητώ σε χώρους που προσφέρεται σεξ επι πληρωμή.

Βέβαια πολλές φορές πριν ή μετά, που αν δεν υπάρχει κόσμος κάθομαι για τσιγάρο στο σαλόνι, έχω μιλήσει με κορίτσια ή τσατσάδες.Θεωρώ όμως λίγο κατάντια να πας για να μιλήσεις με την πουτάνα.Και τι να πεις;Έχετε κοινά εδιαφέροντα;Ή θα της λες πόσο όμορφη είναι λες και δεν το έχει ακούσει 1000 φορές από το πρωί;Από τις συζητήσεις μου αυτές έχω διαπιστώσει ότι στην συντριπτική τους πλειοψηφία οι κοπέλες είναι άτομα με τα οποία θα μπορούσα να πιω μόνο ένα 1ωρο καφέ.Στην καλύτερη περίπτωση είναι άτομα αφελή, στη χειρότερη εγωπαθή,αμόρφωτα και πονηρά.Άρα λοιπόν τι να πω με μια τέτοια;
ολα ειναι μεταβαλλομενα.ολα αλλαζουν σχημα.αρκει να ξερεις απο τι ειναι φτιαγμενο το καθε τι .και για ποιο λογο εχει παρει τη σημερινη μορφη που βλεπεις.οποτε αν θες να πεις κατι μαζι τους.πολλες φορες πρεπει να εχεις υπομονη και τακτικη σωστη για το καθε τι που θελεις  να σμιλεψεις.ο σωστος γητευτης εξημερωνει και το πιο αγριο αλογο
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
ολα ειναι μεταβαλλομενα.ολα αλλαζουν σχημα.αρκει να ξερεις απο τι ειναι φτιαγμενο το καθε τι .και για ποιο λογο εχει παρει τη σημερινη μορφη που βλεπεις.οποτε αν θες να πεις κατι μαζι τους.πολλες φορες πρεπει να εχεις υπομονη και τακτικη σωστη για το καθε τι που θελεις  να σμιλεψεις.ο σωστος γητευτης εξημερωνει και το πιο αγριο αλογο

Μια παροιμία που λέει δουλεια δεν είχε ο διάολος γαμούσε τα παιδιά του την ξέρεις;Αν θέλω να το παιξω γητευτής της αλόγας και να εντυπωσιάσω - αποπλανήσω μια κοπέλα δεν είναι το κατάλληλο μέρος το μπουρδέλο για να ψάξω να τη βρω.Προυπόθεση για να κάνεις σχέση με μια κοπέλα είναι να μη σε σκέφτεται μόνο σαν χορηγό και να μη γαμιέται με τον πάσα ένα.Και οι 2 προυποθέσεις με την πουτάνα καταρίπτονται.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μια παροιμία που λέει δουλεια δεν είχε ο διάολος γαμούσε τα παιδιά του την ξέρεις;Αν θέλω να το παιξω γητευτής της αλόγας και να εντυπωσιάσω - αποπλανήσω μια κοπέλα δεν είναι το κατάλληλο μέρος το μπουρδέλο για να ψάξω να τη βρω.Προυπόθεση για να κάνεις σχέση με μια κοπέλα είναι να μη σε σκέφτεται μόνο σαν χορηγό και να μη γαμιέται με τον πάσα ένα.Και οι 2 προυποθέσεις με την πουτάνα καταρίπτονται.
εδω βρισκεται ο καλος ο παιχτης.αυτος που θα ξεχωρισει απο τους αλλους.που δεν θα ειναι μονο ενα πορτοφολι με πουτσα στα ματια της αλλα κατι παραπανω.τωρα αν γαμιεται με αλλους χεστηκαμε.δεν χρειαζεται να εχουμε τετοιες ανασφαλειες οταν ειμαστε σιγουροι για τον εαυτο μας.ξερουμε οτι εμεις τις εχουμε γαμησει το μυαλο ενω οι αλλοι μονο την τρυπα
 

Cliterus

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2013
Μηνύματα
220
Like
2
Πόντοι
1
Απ' ό,τι λεγόταν παλιά που ασχολούμουν πιο εντατικά με το σπορ, υπάρχουν άνθρωποι που το κάνουν.
Σε μια περίπτωση, μια κοπέλα μου είχε μιλήσει για έναν παπού, που το έκανε συστηματικά, κατέβαινε δηλ στα μαγαζιά επί τούτου.
Οι πιο περπατημένες ιερόδουλες δεν έχουν θέμα μ' αυτά -έχουν ζήσει πολύ χειρότερα- και τα αντιμετωπίζουν ως μια καλή ευκαιρία για εύκολη και ουσιαστικά αδούλευτη ταρίφα.
Οι πιο μικρές και ψαρωμένες όμως, ξενερώνουν και ψιλοτρομάζουν με τέτοια σκηνικά.
Αν το σκεφτεί κανείς κάπως αποστασιοποημένα, είναι λογικό οι άνθρωποι να καταφεύγουν σε μια τέτοια φτηνή ψυχοθεραπεία.
Εξάλλου, πολλές φορές οι ίδιες οι ιερόδουλες τείνουν ν' ανοίγουν τέτοιες συζητήσεις, επειδή κι αυτές υποφέρουν από αντίστοιχα ψυχολογικά (δε μιλάω για τις περιπτώσεις που ξεκινάν την πάρλα, για να κλέψουν χρόνο απ' τη μάχη).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom