Νέα

Χειροτέρο πέος μετά τη φίμωση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πως ειναι πιο ομορφο και αρεσει πιο πολυ στις γυ�

  • χωρις περιτομη

    Ψήφοι: 3 21,4%
  • με περιτομη

    Ψήφοι: 11 78,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    14
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ας πουν και αλλες γυναικες τη γνωμη τους.
 

Thanassis

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2006
Μηνύματα
33
Like
3
Πόντοι
0
Φίλε μου,λες να λέω ψέματα;Ακόμα το θυμάμαι και πονάω...η αλήθεια πάντως είναι πως εμένα έγινε κανονική επέμβαση κι όχι λέιζερ-δεν ξέρω μήπως η φίμωση που είχες εσύ δεν ήταν πλήρης σαν τη δικιά μου.Πάντως,όλοι οι άλλοι φίλοι μου που έκαναν την επέμβαση έκαναν ολική νάρκωση-κι εμένα,ο πρώτος γιατρός που πήγα (σε ιδιωτική κλινική και κόστιζε 1200 ευρώ) μου είπε ότι κάνει ολική.Μιλάμε πάντα για περιτομή,γιατί υπάρχει και μια πιο απλή επέμβαση που απλώς κόβουν ένα νέυρο που συγκρατεί το πετσάκι.
Έλεος ρε παιδιά τι άλλο θα ακούσουμε ?

Ξυλοκαίνη φίλε μου βάλανε, δεν ένιωσα το παραμικρό και την έκανα με laser, δεν κάθισα ούτε μια
μέρα μέσα που λένε και στον στρατό. Πήγα σπίτι μου και όλα οκ.

Τιμές, Γιατρός με pm αν θές μην πούνε οτι κάνω και διαφήμιση.
 

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
Φίλε μου,λες να λέω ψέματα;Ακόμα το θυμάμαι και πονάω...η αλήθεια πάντως είναι πως εμένα έγινε κανονική επέμβαση κι όχι λέιζερ-δεν ξέρω μήπως η φίμωση που είχες εσύ δεν ήταν πλήρης σαν τη δικιά μου.Πάντως,όλοι οι άλλοι φίλοι μου που έκαναν την επέμβαση έκαναν ολική νάρκωση-κι εμένα,ο πρώτος γιατρός που πήγα (σε ιδιωτική κλινική και κόστιζε 1200 ευρώ) μου είπε ότι κάνει ολική.Μιλάμε πάντα για περιτομή,γιατί υπάρχει και μια πιο απλή επέμβαση που απλώς κόβουν ένα νέυρο που συγκρατεί το πετσάκι.

Σε ιδιωτική κλινική έκανα και εγώ την επέμβαση με laser, είχα μερική φίμωση όχι ολική, οπότε κρατάω τις επιφυλάξεις μου για την αναισθησία. Το ποσό που αναφέρεις ήταν το κόστος της επέμβασης μου.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
παιδιά εγώ είχα ολική φύμωση και τήν έκανα στο νοσοκομείο με τοπική αναισθησία.δεν πόνεσα ιδιαίτερα αλλα τώρα έχω κάτι προβληματάκια.όταν μου σηκώνεται με πονάει κάπως. έχε τέσσερις μήνες που  το έκανα
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.337
Κριτικές
1
Like
809
Πόντοι
96
την πιθανοτητα να μην μας νοιαζει και πολυ αν εχει η δεν εχει περιτομη την σκεφτηκες;;; πουτσος ρε να ναι :rockon: :rockon:

  Συγνωμη αλλα μπερδευτηκα-ισως επειδη εχω καιρο να πηδησω να αλλαξε η μοδα-ΑΛΛΑ το ΚΕΦΑΛΑΚΙ ειτε εχεις κανει περιτομη ειτε οχι ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ!!!

  Εννοω οτι καβλωμενος ειτε ευκολα ειτε δυσκολα το δερμα ΠΡΕΠΕΙ να κατεβαινει!!!!!!!! Εννοω οτι οι πορνοηρωες δεν εχουν κανει ολοι περιτομη (ή εχουν κάνει)!

  Το "φυσιολογικο" πριν την περιτομη ποιο ειναι???

  να βγαινει μονο του το κεφαλι!!!(λεω εγω)

  Εγω πάντως που εχω φίμωση-ελαφριας μορφης-  κανω μια τσακ και τ κετεβαζω το πετσακι (αλλα ΔΕΝ ποναω πια ή ποναω λίγο  στα 15 οταν το πρωτοκατεβασα πόνεσα ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΑΙΜΑ)

  Να ομολογησω οτι ακομα και σήμερα κατεβαζω το δερμα μονο σε στυση ή με μεγαλη προσοχη σε ηρεμια. Στα μειον οτι θέλει καθαρισμα καθε 3 και λίγο και οτι στην εισοδο στον κόλπο νιωθω ενα τραβηγμα και εχω τραυματιστει μια δυο φορες!!!!

  ΓΟΝΕΙΣ ΠΡΟΣΟΧΗ  στα (μωρα) μικρα αγορια ΜΗΝ κατεβαζετε το πετσακι!!! το πουλακι καθαρίζετε απο μονο του και αν το κατεβαζετε βιαια ψιλοτραυματιζεται την περιοχη και το δερμα ΧΑΝΕΙ την ελαστικότητα του με αποτελεσμα να γινεται πιο σφιχτο αρα δυσκολοτερο να εμφανιστει το κεφαλακι!!! Πηγη: παιδιατρικο περιοδικο που διαβασα στην αναμονη στον παιδιατρο, οταν το ανεφερα στο γιατρο  εξαφανισε το περιοδικο αλλα συμφωνησε μην κανετε τίποτα και αν υπάρχει προβλημα θα σας το πω!!!!

ΑΡΑ νομίζω οτι δεν θέλουν ολες οι περιπτωσεις περιτομη και η απορια μου ειναι ποια διαφορα βλεπουν οι γκομενες με ή χωρις περιτομη!!!!

Υγ όπως λέει και ο xristos_1 υπάρκει ολικη φιμωση αλλα και πιο ελαφριες περιπτωσεις
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Σωστος ο φιλος,μετα την περιτομη το αποτελεσμα ειναι να ειναι ορατο το κεφαλακι οταν δεν υπαρχει στυση,πραμα που δεν ειναι απαραιτητως επιθυμητο εκτος αμα υπαρχει οπως εχει προαναφερθει φιμωση.
Και οι πορνοηρωες κανουν περιτομη για να ΦΑΙΝΕΤΑΙ μεγαλυτερο απο την καμερα..αλλο το να φαινεται και αλλο το να ειναι..
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ισως να μεγαλωνει λιγο ακομα γιατι ειναι πιο ελευθερο,δλδ ισως εχει περισσοτερα ορια αναπτυξης.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Ενταξει ρε συ αμα παιρνει 20 χιλιοστα δεν εχει κανενα νοημα..
Της μικρης ψωλης η φιμωση της φταιει..
Και κατι αλλα που ειδα οτι πρεπει να κανουμε και στην Ελλαδα περιτομη και αλλες βλακειες οπως κανουν οι μουσουλμανοι,αμα σας αρεσουν κυριες μου οι ψωλες με περιτομη και αεροτομη κλπ.. πηγαιντε στην Ασια να τρωτε και ξυλο κιολας..
 

Tleilaxu

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Για να μη μπερδευομαστε...

Δεν κανουν οι πορνοσταρ περιτομη, απλα εσεις βλεπετε μονο αμερικανικες τσοντες!

Στην Αμερικη κανουν στα περισσοτερα αγορια περιτομη σε βρεφικη ηλικια και γιαυτο βλεπετε αυτο που βλεπετε...

Αλλα ετσι σας εχει φαει το Hollywood! Αντι να πατε να δειτε καμμια ευρωπαικη παραγωγη, ετσι κουλτουριαρικια...

Εγω παντως νομιζο οτι, εκτος εαν υπαρχουν ιατρικοι λογοι, ειναι χαζο να πας να το κανεις. Μου θυμιζει κατι ιθαγενεις σε ντοκυμανταιρ που κρεμανε βαρη στ'αυτια τους και τους γινονται 1 μετρο...χαζο τελειως body modification.
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παιδιά και εγώ με ολική νάρκωση είχα κάνει την εγχείριση.Πρέπει να διήρκησε γύρω στη μισή ώρα.Τις πρώτες μέρες το πέος με έτσουζε λίγο όταν κατουρούσα αλλά κατά τα άλλα δεν είχα κανένα πρόβλημα.Εννοείται αποχή από σεξ κτλ για ένα μήνα τουλάχιστον για να μην σπάσουν τίποτα ράμματα και έχουμε τρεχάματα.
 

Necro78

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
με την περιτομή όλο το πουτσοκέφαλο είναι "έξω" ?
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
Μετά την περιτομή είτε ξεκαύλωτο σου είναι είτε καυλωμένο πάντα έξω είναι το πουτσοκέφαλο
 

ais8hsh

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
865
Like
6
Πόντοι
6
Μακάρι να μου φιμωθεί, γιατί μιλάει συνέχεια και μου έχει ζαλίσει κυριολεκτικά τα @@ δίπλα του κι όλο μου πρήζονται...
 

redviper

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως υπάρχει κάποια φωτο απ τα παιδιά που κανανε την επέμβαση για να δούμε το αποτέλεσμα της. Ενδιαφέρομαι προσωπικά γιατι σχεδιαζω να κάνω και εγώ επέμβαση.
 

kavlotripanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
215
Like
4
Πόντοι
1
επειδή έκανα περιτομή μικρός λόγω φίμωσης και έχω διαβάσει σχετικά σας πληροφορώ :

1ον  .επειδή το πουτσοκέφαλο είναι μονίμως ακάλυπτο,η συνεχής τριβή με το σώβρακο σε καθιστά να μην χύνεις εύκολα κατά την σεξουαλική πράξη

2ον . επειδή το πουτσοκέφαλο είναι μονίμως ακάλυπτο, αφροδίσια νοσήματα και ιοί είναι δυσκολότερο να αναπτυχθούν. είναι γνωστό ότι αναπτύσονται ευκολότερα σε συνθήκες υγρασίας και πουτσίλας ,κατουρίλας όταν το πουτσοκέφαλο καλύπτεται.

3ον  . είναι πιο καθαρός ο πούτσος και πιο σκληρό το πουτσοκέφαλο γαι βασιλικά τσιμπούκια και ανελέητα καρφώματα. :rockon: :rockon:
 

veos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Το Πετσάκι έχει κοπεί σε κανένα την ώρα της πράξης???

Το είχα πάθει εδώ και 10 χρόνια με μια τύπισσα και ακόμη θυμάμαι το πόνο...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.250
Πόντοι
7.045
Αλλο ο χαλινος(πετσακι) ο οποιος μπορει να τυχει να κοπει ειτε κατα τη σεξουαλικη πραξη ειτε κατα τη μαλακιστικη,και αλλο η περιτομη,στην οποια κοβεται το κρεας που τυλιγει το κεφαλακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom