Νέα

Χύσιμο απο τον πρωκτό!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
γαμαει το σαιτ.Εγκυκλοπαιδεια σκετη.Εμαθα οτι χυνεις απο τον κωλο βγαζοντας ενα παχυρευστο υγρο. :grin:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
βγαζεις ψευτη τον μακη δικε μου;
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Όχι κούκλα μου, το ανέφερα.
Και να είσαι σίγουρη πως αν ήμουν θα το παραδεχόμουν. Ίσως και να χάνω κάτι, αλλά είμαι μάλλον μεγάλος πλέον για να το μάθω. :cheesy:

Αλλά η "λογική" σου είναι πως για να υποστηρίζω τον Μάκη που είναι γκέυ είμαι κι εγώ. Ωραία λογική, με ευρύτητα πνεύματος!
Το  ρωτησα  αυτο,εαν  δηλ  εισαι  gay,  επειδη  ξεκινησες  το  κειμενο  σου  ως  εξης...και  βιωνουμε....
γιαυτο   το  λογο  ρωτησα  ομορφια μου...
Τη  λογικη  μου  και  το  συλλογισμο  μου,  ΕΣΥ , πως  να  γνωριζεις?
Για τη  ''λογικη'' , ανθρωπων  που  δεν  γνωριζεις ,αυθαιρετα  συμπερασματα  περισσευουν.....

Και  στην  τελικη  ,ενας  που  υποστηριζει  εναν  gay  ,δεν  παει  να  πει  οτι  ειναι  κι  αυτος  gay.....
Οπως  εσυ  φανταστηκες  οτι  η  ευρυτητα  του  δικου  μου  πνευματος  αυτο  συμπερανε...

 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.129
Like
5.756
Πόντοι
1.206
Το  ρωτησα  αυτο,εαν  δηλ  εισαι  gay,  επειδη  ξεκινησες  το  κειμενο  σου  ως  εξης...και  βιωνουμε....
γιαυτο   το  λογο  ρωτησα  ομορφια μου...
Τη  λογικη  μου  και  το  συλλογισμο  μου,  ΕΣΥ , πως  να  γνωριζεις?
Για τη  ''λογικη'' , ανθρωπων  που  δεν  γνωριζεις ,αυθαιρετα  συμπερασματα  περισσευουν.....

Και  στην  τελικη  ,ενας  που  υποστηριζει  εναν  gay  ,δεν  παει  να  πει  οτι  ειναι  κι  αυτος  gay.....
Οπως  εσυ  φανταστηκες  οτι  η  ευρυτητα  του  δικου  μου  πνευματος  αυτο  συμπερανε...

Δεν έχω πρόθεση να αντιδικήσω με κανέναν, απλά θύμωσα που την πέσανε όλοι στο Μάκη, επειδή έχει το θάρρος να παραδεχθεί, έστω πίσω από το πληκτρολόγιο, πως είναι gay.
Και καλά οι "άντρακλες" ρε Alexia, αλλά κι εσείς οι τρανς;
ΑΥΤΟ απλά προσπάθησα να πω....
 

kinkypersonn

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
1
Like
23
Πόντοι
0
Μάγκες δεν μπορώ να καταλάβω γιατί διαφωνείτε για στάνταρ πράγματα.Ο άντρας (η τρανς έστω)μπορεί να χύσει απο πρωκτικό σεξ λόγω ύπαρξης προστάτη αλλά χύνει απο τον πούτσο.
Η γυναίκα απο το μουνί και επίσης ΔΕΝ υπάρχουν υγρά στον κώλο,ούτε ο κώλος μπορεί να υγρανθεί απο το γαμήσι.

Όσα λινκς και να παραθέσετε αυτά είναι στάνταρ.  :headbang:
 

ALEXIA ROSSI

Trans
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
470
Like
278
Δεν έχω πρόθεση να αντιδικήσω με κανέναν, απλά θύμωσα που την πέσανε όλοι στο Μάκη, επειδή έχει το θάρρος να παραδεχθεί, έστω πίσω από το πληκτρολόγιο, πως είναι gay.
Και καλά οι "άντρακλες" ρε Alexia, αλλά κι εσείς οι τρανς;
ΑΥΤΟ απλά προσπάθησα να πω....
Δεν  υπαρχει  θεμα  αντιδικιας....
Κανενας  δεν  την  επεσε  στο  Μακη  επειδη  ειναι  gay....
Καλα  πιστευεις  τωρα,οτι  υπαρχει  ανθρωπος  που  χυνει  απο  πισω?
Μηπως  φανταζεσαι...λεω  μηπως....οτι  ο  Μακης  που  ανοιξε   αυτο  το-  θεμα   Βλακεια-  ειναι  βλακας?
Πανεξυπνος  ειναι.....

 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Axaxaxaxaxaxxaxa.
Δεν το ειδα αυτο το επος. Χυσιμο απο τον κωλο λοιπον;  :grin:
 
OP
OP
N

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
Δεν  υπαρχει  θεμα  αντιδικιας....
Κανενας  δεν  την  επεσε  στο  Μακη  επειδη  ειναι  gay....
Καλα  πιστευεις  τωρα,οτι  υπαρχει  ανθρωπος  που  χυνει  απο  πισω?
Μηπως  φανταζεσαι...λεω  μηπως....οτι  ο  Μακης  που  ανοιξε   αυτο  το-  θεμα   Βλακεια-  ειναι  βλακας?
Πανεξυπνος  ειναι.....

το τι μπορεις να γραψεις σε ενα σαιτ δυσκολα μπορει πραγματικα να σε χαρακτηρισει....σε μια ταινια λοιπον εχει υποθει η μεγαλυτερη ατακα που εχω ακουσει ποτε....
για οποιον ειναι σινεφιλ (και οχι μονο) λοιπον η ατακα αυτη ειναι στο τελος του εργου usual suspects(συνηθεις υποπτοι)...οποιος το εχει δει και θυμαται καταλαβε,οποιος δεν θυμαται ας φρεσκαρει τη μνημη του και οποιος δεν το εχει δει κυριακη βραδυ ειναι ιδανικη για ταινια.....
ευχαριστω για ολα τα σχολια σας στο θεμα που ανοιξα...καλα και κακα...
giannevan,lyc περιττο να ξαναπω ποσο μαγκες και μορφες σας θεωρω... :thumbsup: :thumbsup:
φιλια και στα κοριτσια.. ;) ;)
 

zigfried

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.521
Like
4
Πόντοι
16
Ρε παιδιά κι εγώ όταν το έκανα με μία πρώην μου από πίσω, ο πρωκτός της μετά από λίγη ώρα υγραινόταν (λίγο).
Οχι ότι "έχυνε", ή έκανε squirting απλά μια  λίπανση ήταν...
Προφανώς κάποιοι αδένες...και για να προλάβω ορισμένους δεν ήταν "μερέντα" ή κάτι παρόμοιο....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Ρε παιδιά κι εγώ όταν το έκανα με μία πρώην μου από πίσω, ο πρωκτός της μετά από λίγη ώρα υγραινόταν (λίγο).
Οχι ότι "έχυνε", ή έκανε squirting απλά μια  λίπανση ήταν...
Προφανώς κάποιοι αδένες...και για να προλάβω ορισμένους δεν ήταν "μερέντα" ή κάτι παρόμοιο....

άλλοι λένε ότι μπορεί να είναι ούρα....
εγώ πιστεύω ότι είναι μερέντα.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
επισης μπορει να ειχε φαει λαδερα το μεσημερι
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
nutela ηταν φιλος  :rolleyes:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Εγω που εχω λιγο ζωηρο εντερο, χυνω απο πισω επανειλλημενως!
(χωρις οργασμο ομως  :2funny:)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom