Νέα

Χύσιμο απο τον πρωκτό!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nmakis19868686
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Όμως γυναίκα (εν γεννετής και όχι επαγγελματίας) με την οποίαν έχω συνευρεθή πολλές φορές τις περισσότερες και από πίσω με έχει επανειλλημένως διαβεβαιώσει πως όταν της πηδάνε το κώλο (και όχι μόνον εγώ!) έχει οργασμό και ΧΥΝΕΙ και από το μουνί και από τον ίδιον το κώλο! Και επειδή δεν έχει λόγο να μου λέει ψέμματα την πιστεύω ανεπιφύλακτα.

Πέραν τούτου το έχω δει και σε βίντεο πορνό να χύνει από τον κώλο άσπρο ημίρευστο υγρό γνωστή ξανθιά μιλφ Αμερικανίδα πορνοστάρ (η Σάιλα Στυλέζ). Δυστυχώς δεν μπορώ να βρω σε πιο βίντεο, αλλά είμαι σίγουρος πως το έχω δει.

Οπότε όσες και όσοι τον παίρνουν από πίσω και δεν χύνουν δεν χρειάζεται να κοροϊδεύουν αυτούς που το καταφέρνουν!
Μάλλον αυτές (-οι) μειονεκτούν! ;)
Αλλο εχει οργασμο και αλλο χυνει απο τον κωλο!!!
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
οποιος και οποια δεν το εχει βιωσει και κανει απλα χαβαλε οπως ειπα παραπανω ας αδιαφορησει
μακη δυστυχως εδω υπαρχουν ατομα που σκοπο εχουν να κανουν τα θεματα μπαχαλο,
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
makis...απο τα πολλα χιλιομετρα που εχει γραψει ο κωλος σου, εχει αρχισει και κανει διαρροη. γι'αυτο βγαζει υγρα...
π.χ τα αμαξια παλιονουν...ειδικα οταν τα παραγαμας κατι τετοιο εχεις παθει κι εσυ,κι εσεις που τον ψιλοπαιρνεται μη ξεχνατε του κωλου τα 9μερα προς αποφυγην διαρροων οπως του μακη...
λες να θελει ενα σετ φλατζες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom