Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 849 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.892

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Την πέσατε όσο έλειπα
σε καμία γκόμενα ή μόνο πουτανιλίκι στα "στημένα";

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Σήμερα κοιτούσα ένα ωραίο δερμάτινο πορτοφόλι που μου είχε πάρει παλιά δώρο μια πουτάνα με τα λεφτά από κάτι πελάτες. Μου είχε πει ότι αυτό στο πήρα
για να με θυμάσαι
κι όταν της είπα ότι δεν το θέλω και καλύτερα να μου δώσει λεφτά :confused: μου απάντησε ότι είναι από εγκεφαλικά νεκρούς πελάτες :2funny: που την διεκδικούν
με σκοπό την σωτηρία
και το γάμο. :2funny:
Αυτομάτως...το πήρα
με χαρά.

:rockon:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
96
Στο dating και γενικα σε κοινωνικά ζητήματα δεν μπορείς να μιλάς συγκεκριμένα για τις 100 διαφορετικές ομαδες γυναικών και αν πιασουμε και τις υπομαδες τοτε το νούμερο ανεβαίνει και χάνεται η μπάλα.
Οπότε η γενίκευση ειναι καλύτερη για να μπορεί ο αναγνώστης να ξέρει περίπου τι γίνεται και πως πρέπει να αντιμετωπίσει τις προκλήσεις.
Τώρα γιατι μπλέκεις τους πολυγαμικους με τους μονογαμικους δεν ξέρω ..ο μονογαμικος ας ακολουθησει το δρομο του ο πολυγαμικος ομως που δεν βρίσκει εκει ειναι το θέμα, αυτον θελω να ενημερώσω να βοηθησω αλλα και να μάθω και να ενημερωθώ και απο αλλους,στη ζωη παντα θα μαθαίνουμε και καλο ειναι να ανταλλασουμε γνώσεις.
Οσο το τι θα πει ενας μονογαμικος δεν με νοιάζει καθόλου,σκοπος ειναι για εμας τους πολυγαμικους όπως μας λες να έχουμε πολλές και διαφορετικές κοπέλες,οποιος μπορεί ας φτιάξει ροστερ με 2 ταυτόχρονα ας παίζει μπάλα,εγω αυτα τα παιδιά θελω βοηθήσω και γι αυτό το λογο ορισμένα τρικ δεν θα τα γράψω δημόσια για να μην μαθαίνουν οι αντίθετοι
Δεν τους μπλεκω αλλα ως γνωστο οι ανθρωποι που διαβαζουμε τα γραπτα ημαστε απο διαφορες κατηγορίες και δεν ειναι κοπος να διευκρινίζουμε καποια πραγματα ...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Σήμερα κοιτούσα ένα ωραίο δερμάτινο πορτοφόλι που μου είχε πάρει παλιά δώρο μια πουτάνα με τα λεφτά από κάτι πελάτες. Μου είχε πει ότι αυτό στο πήρα
για να με θυμάσαι
κι όταν της είπα ότι δεν το θέλω και καλύτερα να μου δώσει λεφτά :confused: μου απάντησε ότι είναι από εγκεφαλικά νεκρούς πελάτες :2funny: που την διεκδικούν
με σκοπό την σωτηρία
και το γάμο. :2funny:
Αυτομάτως...το πήρα
με χαρά.

:rockon:
έχει αγαπούλιδες που πιστεύουν πολλά
Εδώ μερικοί ξέρουν το νόημα της ζωής
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
Καλά του τα λέει του νεκροθάφτη.μας ερχεται εδώ σαν το δικηγόρο των ελλεινιδων..δε θέλουμε δικηγόρους των σκατοελλεινιδων φίλε κορακι!!!σκατα στα μούτρα των ελλεινιδων!!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
96
Από τις βρωμοελλεινιδες,η αλήθεια είναι ότι οι πουτανες πιο ανθρώπινες είναι..δεν έχω παράπονο από τη συμπεριφορά τους στα Ντελα,μια χαρά..οι σκατοελλεινιδες από την αλλη είναι για πολλές φαπες
κανε το σκατο σου παξιμαδι και φυγε απο Ελλαδα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
κανε το σκατο σου παξιμαδι και φυγε απο Ελλαδα
Εσύ να φύγεις .να πας Αφρική να τσιμπουκωνεις μαύρους στο Κονγκό...γιατί ελλεινιδα και επαγγελματίας πόρνη..είναι εντελώς failed investment..καλά ο Σάμπ που πήγε..μήπως πήρε καμία στολή και έχει βγει έξω για καμάκι με τις οδηγίες του Ντόναλντ?
 

Συνημμένα

  • IMG_20240315_200718.jpg
    IMG_20240315_200718.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 12
  • IMG_20240315_200902.jpg
    IMG_20240315_200902.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 10

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Καλά του τα λέει του νεκροθάφτη.μας ερχεται εδώ σαν το δικηγόρο των ελλεινιδων..δε θέλουμε δικηγόρους των σκατοελλεινιδων φίλε κορακι!!!σκατα στα μούτρα των ελλεινιδων!!!
Εγώ δεν κάνω τον δικηγόρο καμίας.
Άλλοι έχουν sub accounts και νομίζουν ότι δεν ξέρουμε ποιοι είναι…
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
Δεν είναι καλό να βρίζουνε μάνες..είδατε τι έχουν εκανει οι ελλεινιδες στη ψυχολογία των αντρών?πολλά τα νεύρα στις ελλαντα..πολλοί άντρες είναι με ψυχολογικά επειδή έχει γυναίκες εντελώς ακατάλληλες εδώ ελλαδα
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
καλά άμα είναι να στείλω την νεκροφόρα αύριο για πλύσιμο, και να παραγγείλω αγγελτήρια…
Θα βάλω και την μάνα σου στα 4 όταν ανοίξω το συρτάρι να της ρίξω ένα πουτσο… άνευ στρώματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού δεν σου σηκώνεται… λέμε
Να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα στρακιπου...!Αν αγαπας τη ζωη σου εστω και λιγο καλυτερα να μη τα βαζεις μαζι μου.Κατσε στα αυγα σου!Νομιζεις πως σου κανω πλακα???Νομιζεις με νοιαζει αν μπω πισω απο τα καγκελα???Στα αρχιδια μου...Δοκιμασε να δεις αν αστειευομαι.Αλλο που δε θελω!Παρασιτα σαν του λογου σου δεν εχουν δικαιωμα στη ζωη.Οσοι φορατε παντελονια,κοπιαστε να δουμε ποιος κανει κουμαντο και ποιος οχι...Τα ραματα θα σου γαμησω μπασταρδεμενε...Δεν ξερεις ποιον εχεις για πατερα και μιλας και απο πανω γαμω το σπιτι που σε πεταγε!
 

Συνημμένα

  • 20221204_163630.jpg
    20221204_163630.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 11

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.168
Κριτικές
1
Like
653
Πόντοι
96
Εσύ να φύγεις .να πας Αφρική να τσιμπουκωνεις μαύρους στο Κονγκό...γιατί ελλεινιδα και επαγγελματίας πόρνη..είναι εντελώς failed investment..
ειπαμε το σκατο σου και εξω απο τη χωρα ..εφοσον τραβας τοσο ζορι με τις ελληνιδες τι καθεσε εδω ζητιανος σε ελληνικα αρχιδια ,,
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.709
Like
2.760
Πόντοι
456
ειπαμε το σκατο σου και εξω απο τη χωρα ..εφοσον τραβας τοσο ζορι με τις ελληνιδες τι καθεσε εδω ζητιανος σε ελληνικα αρχιδια ,,
Και γιατι να πάρω και τα κακα μαζί μου??
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
Στο κωλο της μανας σου θα μπει αυτο παλιοαδερφαρα!Θα το ευχαριστηθω με ολη μου τη ψυχη καθως θα τη ξεκωλιαζω...Αυτη θα ψοφαει και εγω θα γελαω ασταματητα πανω απο το κουφαρι της.χαχαχα...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα στρακιπου...!Αν αγαπας τη ζωη σου εστω και λιγο καλυτερα να μη τα βαζεις μαζι μου.Κατσε στα αυγα σου!Νομιζεις πως σου κανω πλακα???Νομιζεις με νοιαζει αν μπω πισω απο τα καγκελα???Στα αρχιδια μου...Δοκιμασε να δεις αν αστειευομαι.Αλλο που δε θελω!Παρασιτα σαν του λογου σου δεν εχουν δικαιωμα στη ζωη.Οσοι φορατε παντελονια,κοπιαστε να δουμε ποιος κανει κουμαντο και ποιος οχι...Τα ραματα θα σου γαμησω μπασταρδεμενε...Δεν ξερεις ποιον εχεις για πατερα και μιλας και απο πανω γαμω το σπιτι που σε πεταγε!
Έχεις καιρό να γαμησεις…
Λογικό αφού δεν σου σηκώνεται καν με τον αέρα στην ηλικία σου (24)
Καλά για λόγια του αέρα ότι θα μας σκοτώσεις κτλ κτλ
Εγώ μιλάω με αποδείξεις ότι έχεις πρόβλημα στυτικής λειτουργίας…
Είναι 101% σίγουρο ότι αυτό είναι το πρόβλημα σου και δεν ξέρεις πως να το διαχειριστείς !
Να μας γαμησεις δεν μπορείς
 

Συνημμένα

  • IMG_1265.jpeg
    IMG_1265.jpeg
    723,1 KB · Εμφανίσεις: 11

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
1
Like
1.261
Πόντοι
216
ειπαμε το σκατο σου και εξω απο τη χωρα ..εφοσον τραβας τοσο ζορι με τις ελληνιδες τι καθεσε εδω ζητιανος σε ελληνικα αρχιδια ,,
Κοιτα αν κατέβουν ελλαδα Σλάβες οι ελληνιδες δεν θα εχουν καμια τυχη
Οι Σλάβες ειναι πολυ ανταγωνιστικες και εκει θα αλλαξουν τα δρώμενα.
Αυτομάτως η υπεραξια που έχουν καποιες θα παει στα ταρταρα.
Το ξερω απο πρωτο χερι ελληνιδα που πήγε στη πολωνια και ελεγε ρε γαμωτο εδω οι αντρες δεν τη πέφτουν ασε που έβλεπε τις πολωνες διπλα της να φυσανε επαθε κρίση αυτοπεποιθησης αφου γύρισε ελλαδα και αισθάνθηκε αλλος άνθρωπος
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
530
Like
738
Πόντοι
86
Στο κωλο της μανας σου θα μπει αυτο παλιοαδερφαρα!Θα το ευχαριστηθω με ολη μου τη ψυχη καθως θα τη ξεκωλιαζω...Αυτη θα ψοφαει και εγω θα γελαω ασταματητα πανω απο το κουφαρι της.χαχαχα...
Ρε άραξε, είπαμε δηλαδή... Αυτά που γράφονται στις τελευταίες σελίδες και από τους 2 σας δε θέλω να τα χαρακτηρίσω. Και ξέρεις τη γνώμη μου για τον τύπο. Και εμένα μου έγραψε μια μλκια για τη μάνα μου. Και τι έγινε? Δίνει κάποιος σημασία σε τέτοια σχόλια?
Κάνω παράθεση εσένα γιατί χθες και εγώ έκανα χαβαλέ με το τατουάζ σου και έδειξες να κατάλαβες ότι πραγματικά ήταν αυτό. Χαβαλές. Όχι φυσικά ότι ο συγκεκριμένος κάνει χαβαλέ. Εσύ είσαι 24 και ελπίζω και πιστεύω ότι καταλαβαίνεις. Ο άλλος είναι 45αρης και κάθεται και βρίζει μάνες κλπ και τα εννοεί κιόλας.
Για αυτό το γράφω σε εσένα, γιατί πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι αυτά που γράφεις είναι τελείως τραγικά και κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή και να το σταματήσει αυτό. Άσε τον άλλον, δεν αξίζει αυτή η ξεφτίλα :hi:
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
Έχεις καιρό να γαμησεις…
Λογικό αφού δεν σου σηκώνεται καν με τον αέρα στην ηλικία σου (24)
Καλά για λόγια του αέρα ότι θα μας σκοτώσεις κτλ κτλ
Εγώ μιλάω με αποδείξεις ότι έχεις πρόβλημα στυτικής λειτουργίας…
Είναι 101% σίγουρο ότι αυτό είναι το πρόβλημα σου και δεν ξέρεις πως να το διαχειριστείς !
Να μας γαμησεις δεν μπορείς
Για στυτικη δυσλειτουργια θα αναφερεσαι μονο στον εαυτο σου μουλε...Εγω δοξα τω θεο μια χαρα γαμαω και απο καθε ραντεβου φευγω τερμα ευχαριστημενος.Τωρα για εναν παππουλη σαν και εσενα αυτο δε παιζει να ισχυει...Αντε τραβα σε κανενα ιδρυμα να τελειωνουμε!Χαρη θα μας κανεις.Ετσι και αλλιως ποιος σε υπολογιζει θα μου πεις...???Και πολυ κρατησε ολο αυτο το πανηγυρακι...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Για στυτικη δυσλειτουργια θα αναφερεσαι μονο στον εαυτο σου μουλε...Εγω δοξα τω θεο μια χαρα γαμαω και απο καθε ραντεβου φευγω τερμα ευχαριστημενος.Τωρα για εναν παππουλη σαν και εσενα αυτο δε παιζει να ισχυει...Αντε τραβα σε κανενα ιδρυμα να τελειωνουμε!Χαρη θα μας κανεις.Ετσι και αλλιως ποιος σε υπολογιζει θα μου πεις...???Και πολυ κρατησε ολο αυτο το πανηγυρακι...
Δεν παίζει αυτό… να έχεις κάνει τατουάζ την πουτανα…
Τόσο μουνόδουλος και απελπισμένος…???
 

Συνημμένα

  • IMG_1271.jpeg
    IMG_1271.jpeg
    432,9 KB · Εμφανίσεις: 9

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom