Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 500 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.900

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
1
Like
1.061
Πόντοι
216
Εσύ να φύγεις .να πας Αφρική να τσιμπουκωνεις μαύρους στο Κονγκό...γιατί ελλεινιδα και επαγγελματίας πόρνη..είναι εντελώς failed investment..
ειπαμε το σκατο σου και εξω απο τη χωρα ..εφοσον τραβας τοσο ζορι με τις ελληνιδες τι καθεσε εδω ζητιανος σε ελληνικα αρχιδια ,,
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.950
Πόντοι
456
ειπαμε το σκατο σου και εξω απο τη χωρα ..εφοσον τραβας τοσο ζορι με τις ελληνιδες τι καθεσε εδω ζητιανος σε ελληνικα αρχιδια ,,
Και γιατι να πάρω και τα κακα μαζί μου??
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Στο κωλο της μανας σου θα μπει αυτο παλιοαδερφαρα!Θα το ευχαριστηθω με ολη μου τη ψυχη καθως θα τη ξεκωλιαζω...Αυτη θα ψοφαει και εγω θα γελαω ασταματητα πανω απο το κουφαρι της.χαχαχα...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα στρακιπου...!Αν αγαπας τη ζωη σου εστω και λιγο καλυτερα να μη τα βαζεις μαζι μου.Κατσε στα αυγα σου!Νομιζεις πως σου κανω πλακα???Νομιζεις με νοιαζει αν μπω πισω απο τα καγκελα???Στα αρχιδια μου...Δοκιμασε να δεις αν αστειευομαι.Αλλο που δε θελω!Παρασιτα σαν του λογου σου δεν εχουν δικαιωμα στη ζωη.Οσοι φορατε παντελονια,κοπιαστε να δουμε ποιος κανει κουμαντο και ποιος οχι...Τα ραματα θα σου γαμησω μπασταρδεμενε...Δεν ξερεις ποιον εχεις για πατερα και μιλας και απο πανω γαμω το σπιτι που σε πεταγε!
Έχεις καιρό να γαμησεις…
Λογικό αφού δεν σου σηκώνεται καν με τον αέρα στην ηλικία σου (24)
Καλά για λόγια του αέρα ότι θα μας σκοτώσεις κτλ κτλ
Εγώ μιλάω με αποδείξεις ότι έχεις πρόβλημα στυτικής λειτουργίας…
Είναι 101% σίγουρο ότι αυτό είναι το πρόβλημα σου και δεν ξέρεις πως να το διαχειριστείς !
Να μας γαμησεις δεν μπορείς
 

Συνημμένα

  • IMG_1265.jpeg
    IMG_1265.jpeg
    723,1 KB · Εμφανίσεις: 12

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
580
Like
803
Πόντοι
86
Στο κωλο της μανας σου θα μπει αυτο παλιοαδερφαρα!Θα το ευχαριστηθω με ολη μου τη ψυχη καθως θα τη ξεκωλιαζω...Αυτη θα ψοφαει και εγω θα γελαω ασταματητα πανω απο το κουφαρι της.χαχαχα...
Ρε άραξε, είπαμε δηλαδή... Αυτά που γράφονται στις τελευταίες σελίδες και από τους 2 σας δε θέλω να τα χαρακτηρίσω. Και ξέρεις τη γνώμη μου για τον τύπο. Και εμένα μου έγραψε μια μλκια για τη μάνα μου. Και τι έγινε? Δίνει κάποιος σημασία σε τέτοια σχόλια?
Κάνω παράθεση εσένα γιατί χθες και εγώ έκανα χαβαλέ με το τατουάζ σου και έδειξες να κατάλαβες ότι πραγματικά ήταν αυτό. Χαβαλές. Όχι φυσικά ότι ο συγκεκριμένος κάνει χαβαλέ. Εσύ είσαι 24 και ελπίζω και πιστεύω ότι καταλαβαίνεις. Ο άλλος είναι 45αρης και κάθεται και βρίζει μάνες κλπ και τα εννοεί κιόλας.
Για αυτό το γράφω σε εσένα, γιατί πιστεύω να καταλαβαίνεις ότι αυτά που γράφεις είναι τελείως τραγικά και κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή και να το σταματήσει αυτό. Άσε τον άλλον, δεν αξίζει αυτή η ξεφτίλα :hi:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Έχεις καιρό να γαμησεις…
Λογικό αφού δεν σου σηκώνεται καν με τον αέρα στην ηλικία σου (24)
Καλά για λόγια του αέρα ότι θα μας σκοτώσεις κτλ κτλ
Εγώ μιλάω με αποδείξεις ότι έχεις πρόβλημα στυτικής λειτουργίας…
Είναι 101% σίγουρο ότι αυτό είναι το πρόβλημα σου και δεν ξέρεις πως να το διαχειριστείς !
Να μας γαμησεις δεν μπορείς
Για στυτικη δυσλειτουργια θα αναφερεσαι μονο στον εαυτο σου μουλε...Εγω δοξα τω θεο μια χαρα γαμαω και απο καθε ραντεβου φευγω τερμα ευχαριστημενος.Τωρα για εναν παππουλη σαν και εσενα αυτο δε παιζει να ισχυει...Αντε τραβα σε κανενα ιδρυμα να τελειωνουμε!Χαρη θα μας κανεις.Ετσι και αλλιως ποιος σε υπολογιζει θα μου πεις...???Και πολυ κρατησε ολο αυτο το πανηγυρακι...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Για στυτικη δυσλειτουργια θα αναφερεσαι μονο στον εαυτο σου μουλε...Εγω δοξα τω θεο μια χαρα γαμαω και απο καθε ραντεβου φευγω τερμα ευχαριστημενος.Τωρα για εναν παππουλη σαν και εσενα αυτο δε παιζει να ισχυει...Αντε τραβα σε κανενα ιδρυμα να τελειωνουμε!Χαρη θα μας κανεις.Ετσι και αλλιως ποιος σε υπολογιζει θα μου πεις...???Και πολυ κρατησε ολο αυτο το πανηγυρακι...
Δεν παίζει αυτό… να έχεις κάνει τατουάζ την πουτανα…
Τόσο μουνόδουλος και απελπισμένος…???
 

Συνημμένα

  • IMG_1271.jpeg
    IMG_1271.jpeg
    432,9 KB · Εμφανίσεις: 10
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Έχεις καιρό να γαμησεις…
Λογικό αφού δεν σου σηκώνεται καν με τον αέρα στην ηλικία σου (24)
Καλά για λόγια του αέρα ότι θα μας σκοτώσεις κτλ κτλ
Εγώ μιλάω με αποδείξεις ότι έχεις πρόβλημα στυτικής λειτουργίας…
Είναι 101% σίγουρο ότι αυτό είναι το πρόβλημα σου και δεν ξέρεις πως να το διαχειριστείς !
Να μας γαμησεις δεν μπορείς
Στα μπουρδελα της Φυλης που δε γινεται σοβαρη δουλεια, πως να γαμησεις???Αν η αλλη ειναι τερμα τουβλο και κοιταζει να σου παιρνει μονο το 20ρικο,πως θα βγει η δουλεια???Πρεπει να κανει και εκεινη κατι για να διεγερθω πιο ευκολα ερωτικα!Κοινη λογικη...Αλλα που να καταλαβει ενας ανιδεος απο σεξ σαν και εσενα...???Πεσε για υπνο τωρα.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Τι έγινε δεν μπορείς να γαμησεθς χωρίς €€€ ???
Πάλι κανείς τον Λαλάκη στις γκόμενες και κρατάς το ταπεράκι ???
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Δεν παίζει αυτό… να έχεις κάνει τατουάζ την πουτανα…
Τόσο μουνόδουλος και απελπισμένος…???
Γουστο μου και καπελο μου ρε μπασταρδε!!!Αναφορα θα σου δωσουμε κιολας...???Μουνοδουλοι ειστε εσεις που τρωτε ακυρα απο ελλεεινιδες δεξια και αριστερα...Σας φτυνουν και νομιζετε πως βρεχει!Συνεχιστε ομως...Μας προσφερετε αφθονο γελιο...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Στα μπουρδελα της Φυλης που δε γινεται σοβαρη δουλεια, πως να γαμησεις???Αν η αλλη ειναι τερμα τουβλο και κοιταζει να σου παιρνει μονο το 20ρικο,πως θα βγει η δουλεια???Πρεπει να κανει και εκεινη κατι για να διεγερθω πιο ευκολα ερωτικα!Κοινη λογικη...Αλλα που να καταλαβει ενας ανιδεος απο σεξ σαν και εσενα...???Πεσε για υπνο τωρα.
Σκέφτομαι την μάνα σου στα 4… και δεν με παίρνει ο ύπνος !
Λέω να κάτσω εδώ να διαβάζω τις παπαριες που γραφείς για το ποσό πολύ looser είσαι και δεν μπορείς να γαμησεις κανονική γκομενα και κανείς την φίλη της (γιατί για να την γαμησεις δεν μπορείς !!!)
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Τι έγινε δεν μπορείς να γαμησεθς χωρίς €€€ ???
Πάλι κανείς τον Λαλάκη στις γκόμενες και κρατάς το ταπεράκι ???
Αν η αλλη δε με γουσταρει προβλημα της...Τη λυση την εχω ετοιμη στο κινητο μου!Με λεφτα ή οχι,πεστο οπως θες τελως παντων...Γαμαω καλα ομως???Αυτο εχει σημασια...Τα υπολοιπα τα ακουω βερεσε!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Γουστο μου και καπελο μου ρε μπασταρδε!!!Αναφορα θα σου δωσουμε κιολας...???Μουνοδουλοι ειστε εσεις που τρωτε ακυρα απο ελλεεινιδες δεξια και αριστερα...Σας φτυνουν και νομιζετε πως βρεχει!Συνεχιστε ομως...Μας προσφερετε αφθονο γελιο...
Καλά άμα σε είχα παιδί μου… ούτε τον πυρετό μου δεν θα σου έδινα αν χτύπαγες τατουάζ την πουτανα…
Λαλάκη μου φουσκωτέ …!!!!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Σκέφτομαι την μάνα σου στα 4… και δεν με παίρνει ο ύπνος !
Λέω να κάτσω εδώ να διαβάζω τις παπαριες που γραφείς για το ποσό πολύ looser είσαι και δεν μπορείς να γαμησεις κανονική γκομενα και κανείς την φίλη της (γιατί για να την γαμησεις δεν μπορείς€
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟΥΝΕΛ!!!ΧΑΧΑΧΑ
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Καλά άμα σε είχα παιδί μου… ούτε τον πυρετό μου δεν θα σου έδινα αν χτύπαγες τατουάζ την πουτανα…
Λαλάκη μου φουσκωτέ …!!!!
ΨΙΤ,ΜΑΝΤΕΨΕ:
ΣΤΗ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ!ΔΕ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙΣ ΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΙΕΙ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΚΩΛΟΤΡΥΠΑ ΤΗΣ ΓΥΝΑΙΚΑΣ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΤΟΥΝΕΛ!!!ΧΑΧΑΧΑ
Ε μόνο να την σκέφτεσαι μπορείς, για να την γαμησεις πρώτα πρέπει να σου σηκώνεται… αλλά δεν… μόνο με δάχτυλο στον κωλο μπορείς και αν το κανείς και καλά
μικρέ μου Λαλάκη φουσκωτέ…!!!
 

Συνημμένα

  • IMG_1265.jpeg
    IMG_1265.jpeg
    723,1 KB · Εμφανίσεις: 12

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
ΨΙΤ,ΜΑΝΤΕΨΕ:
ΣΤΗ ΠΟΥΤΣΑ ΜΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ!ΔΕ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙΣ ΚΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΙΕΙ...ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ,ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ...
Είπαμε η πουτσα έχει αφλογιστία…
Αφού είσαι στο friend zone με τις γκόμενες και δεν γαμας (μάλλον ξέρουν στην σχολή ότι είσαι Λαλάκης φουσκωτός…!!!)
Μόνο να την έχεις για κατούρημα μπορεί
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
477
Πόντοι
301
Ε μόνο να την σκέφτεσαι μπορείς, για να την γαμησεις πρώτα πρέπει να σου σηκώνεται… αλλά δεν… μόνο με δάχτυλο στον κωλο μπορείς και αν το κανείς και καλά
μικρέ μου Λαλάκη φουσκωτέ…!!!
Ετσι νομιζεις εσυ κακομοιρη...Φερτην σπιτι μου να δεις!Θα σε εχω σε μια καρεκλα να παιρνεις μαθηματα...Παιζει και να σου σηκωθει για πρωτη φορα με το γαμησι που της ριξω!
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Δεν μας είπες μόνο πότε γαμας… όταν σου δώσει η μάνα χαρτζιλίκι ή όταν σε βάλει να πλύνεις τα πιάτα στο σπίτι που πληρώνει ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom