Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 170 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.899

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
.
Κάποια καθιζήματα δεν μπορούν να με φτάσουν. Με φθονούν και με ζηλεύουν. Απέχω έτη φωτός όπως κι άλλοι
τίμιοι και ντόμπροι γαμιάδες. Πάω και την πέφτω σε όσες γκόμενες μου αρέσουν κι όπου μου έρθει για να βρω
να γαμήσω ποιοτικά. :rockon:Στα παπάρια μου τα άκυρα. Στα παπάρια μου το κοινό ανδρικό καλό.
Κάποιοι ψωριάρηδες :2funny: νομίζουν ότι θα συστρατευτώ μαζί τους λες και υπήρχε ποτέ συστράτευση μεταξύ ανδρών
ή γυναικών. Στις πουτάνες πάω μόνο για τα χοντρά όταν πάω κι αυτό τους τρελλαίνει. :confused:
Σε λίγο δεν θα υπάρχει καν πορνεία, ήδη έχει σακατευτεί κι η όποια ποιότητα υπήρχε στα πλαίσια του στημένου.
Τότε θα γαμιούνται μεταξύ τους. Δεν έχουν ποιότητα και αναγκαστικά πληρώνουν για να βαπτίσουν
την κατάντια τους ως ποιοτική. :2funny:
Το ενδεχόμενο να γαμιέται ο κόσμος χωρίς κάποιος να τα παίρνει και κάποιος να τα δίνει το κάνουν γαργάρα.
Είμαστε πολλοί οι γκομενάκηδες αλλά σκόρπιοι.

giphy (1).gif



:rockon:
Τους γκομενάκηδες τύπε παπια δε θα τους βρεις να παραληρουν σε φορουμ για ιεροδουλες.
Ειναι εκει εξω και κανουν πραξη τη θεωρια:zfuck:
Αυτοι οι λιγοι που λες ναι.
Εσυ τωρα πως βρηκες εδω καταφυγιο ειναι μια ιστορια που θα ειχε πολυ πλακα να μοιραστεις μαζι μου.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Νοημα ψάχνει να βρει στην ανιαρη ζωη του ρε φιλε,δεν το εχεις καταλάβει
Εγω διατηρουσα καποιες επιφυλαξεις μεχρι που ειδα πως αντιδρα στην απορριψη.
Πολυ αγχωδης ανθρωπος.
Δε μου γεμιζει το ματι οτι εχει ψυχραιμια και ευφραδεια λογου για να κανει σωστο καμακι.
Προτεινε σε ατομα εδω να πανε live να τους αποδειξει οτι θα παρει τηλεφωνο απο γκομενα μεσα σε μια ωρα.
Αφενος μεν να παρεις τηλεφωνο δε σημαινει τιποτα(η αλλη στο δινει απο ευγενεια η απο αδυναμια να σου πει οχι εκεινη τη στιγμη και μετα δε σου απαντα ποτε-πολυ συχνο)αφετερου δεν αποδεικνυει τιποτα να λεει καποιος ξανα και ξανα λυκειακες αποψεις:ναι πραγματι αν εισαι 16 χρονων ειναι μακραν καλυτερο να πας με γκομενα απ το να πας στις πουτανες.
Δε λεω οτι ειναι κακο να χωνεσαι στις γυναικες και οι ισχυρισμοι του παπια θα ηταν σωστοι αν
-τους διατυπωνε με σεβασμο προς τους αλλους χωρις βρισιδια και επαρση οτι αυτος ανακαλυψε την Αμερικη ενω οι αλλοι ειναι και καλα βαθεια νυχτωμενοι.
Δεν ειναι υποχρεωμενος ο καθενας να εχει ασταλινο στομαχι να χωνευει ενα καρο χυλοπιτες.
Ειναι ανθρωπινο να πονα η απορριψη οσους τους πονα.
Και δυναμη να αντεχουν οσοι αντεχουν.
-δεν τους διατυπωνε σε ενα σαιτ για αγοραιο ερωτα αλλα σε ενα φορουμ για ανθρωπινες σχεσεις.
Το οτι το νημα αναφερεται στις ελλεηνιδες δε σημαινει οτι ειναι ο χωρος καταλληλος για αναπτυξη μιας κουραστικης κοινοτυπης επαναληψης τυπου "ανακαλυψα τον τροχο!Ζητω!Οδηγω το τρικυκλο μου και εχω ποιοτητα στο ταξιδι μου ενω οσοι παιρνετε ταξι ειστε αχρηστοι!" κι αυτο σε ενα φορουμ για ευρεση ταξι!
Εκει εγκειται και η γελοιοτητα του θεματος!
-αν τους εκανε πραξη και υποστηριζε εμπρακτως τα γραφομενα του ανεβαζοντας φωτο του ιδιου χωρις προσωπο με γκομενα η screenshot απο sms με γκομενα που εριξε.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Κουβαλήθηκε ο Σωτήρης να τον παραθέσει, πήρα λαβή και ξέκανα τον κλωνο-Ανέστη :2funny:
με το παρακάτω ποστ. Να γιατί σέρνεται τώρα και παραμιλάει από τις φάπες
(με του εαυτούς του) κι ότι απέμεινε από την μούργα. Τους αφάνισα όλους. Έχουν αφηνιάσει.

screen-16.04.11[24.03.2024].png


:2funny:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Κουβαλήθηκε ο Σωτήρης να τον παραθέσει, πήρα λαβή και ξέκανα τον κλωνο-Ανέστη :2funny:
με το παρακάτω ποστ. Να γιατί σέρνεται τώρα και παραμιλάει από τις φάπες
(με του εαυτούς του) κι ότι απέμεινε από την μούργα. Τους αφάνισα όλους. Έχουν αφηνιάσει.

screen-16.04.11[24.03.2024].png


:2funny:
Και τωρα με αυτη τη μαλακια που εγραψες εσυ θεωρεις οτι του εκανες τη μουρη κρεας;
Πως εσυ σιχαινεσαι το στηνενο γαμησι;
Ε αυτος σιχαινεται το στημενο καμακι!
Προτιμα ΠΟΙΟΤΗΤΑ στην προσεγγιση που ερχεται μεσα απο την ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ μας αυτοβελτιωση!
Αυτο ειναι μια ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ και αφορα τον καθενα απο εμας ΧΩΡΙΣΤΑ απο το πως αλληλεπιδρουμε με τις γκομενες!
Αυτο θα ρθει αυθορμητα και πηγαια,ΠΟΙΟΤΙΚΑ και οχι ΣΤΗΜΕΝΑ οπως εσυ διατυμπανιζεις!
Ρουα ματ μαλακα παπιε!:birdman:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Δεν έχει κανένα ενδιαφέρον πια. Είναι σαν να γαμάω πουτάνες και μάλιστα στο τσάμπα. :2funny:
Τυπικό γαμήσι της σεράς με μόνη διαφορά το χύσιμο στο λαρύγγι. Εδώ σε αυτό το ποστ τίναξα στον αέρα
και τους σοσια-λούληδες που κάνουν γιόγκα :2funny: για να την πέσουν. Κοιτάξτε πως τους ξεφτιλίζω στο χαλαρό χρησιμοποιώντας ένα πέσιμο με πάστα. :2funny:Έχουν ισοπεδωθεί, πορωμένοι πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες.
Μέσα στο σπίτι τους, έχω μπει από την πόρτα και τους έχω πετάξει από το παράθυρο. :rockon:
Χώρια το ότι αποδείχθησαν κότες από κοντά σε αξία με γκόμενες και τρικλίζουν κεκεδίζοντας.
Συμφώνησαν μαζί μου μόνο όσοι γαμάνε πραγματικά μουνιά.

screen-16.20.23[24.03.2024].png


:rockon:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.435
Πόντοι
3.296
Δεν έχει κανένα ενδιαφέρον πια. Είναι σαν να γαμάω πουτάνες και μάλιστα στο τσάμπα. :2funny:
Τυπικό γαμήσι της σεράς με μόη διαφορά το χύσιμο στο λαρύγγι. Εδώ σε αυτό το ποστ τίναξα στον αέρ
και τους σοσια-λούληδες που κάνουν γιόγκα :2funny: για να την πέσουν. Κοιτάξτε πως τους ξεφτιλίζω στο χαλαρό χρησιμοποιώντας ένα πέσιμο με πάστα. :2funny:Έχουν ισοπεδωθεί, πορωμένοι πουτανάκηδες και σοσια-λούληδες.
Μέσα στο σπίτι τους, έχω μπει από την πόρτα και τους έχω πετάξει από το παράθυρο. :rockon:
Χώρια το ότι αποδείχθησαν κότες από κοντά σε αξία με γκόμενες και τρικλίζουν κεκεδίζοντας.
Συμφώνησαν μαζί μου μόνο όσοι γαμάνε πραγματικά μουνιά.

screen-16.20.23[24.03.2024].png


:rockon:
Εγώ σε προσκαλεσα σε πατρίδα σκάκι και το κανες γάργαρα
Γιατί άραγε;
Τι φοβάσαι;
Όσο για το ποστ αυτό που ανέβασες εσένα εκθέτεις και κανένα άλλο!
Είναι σα να αυτοχαστουκιζεσαι και να έχεις την ψευδαίσθηση ότι βαράς κάποιον άλλο φανταστικό αντίπαλο!
 
Τελευταία τροποποίηση:

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Κουβαλήθηκε ο Σωτήρης να τον παραθέσει, πήρα λαβή και ξέκανα τον κλωνο-Ανέστη :2funny:
με το παρακάτω ποστ. Να γιατί σέρνεται τώρα και παραμιλάει από τις φάπες
(με του εαυτούς του) κι ότι απέμεινε από την μούργα. Τους αφάνισα όλους. Έχουν αφηνιάσει.

screen-16.04.11[24.03.2024].png


:2funny:
πωπωωω κόκκινο και μπλε χάπι μαζί είναι που τρέχουν sub accounts για να στην πουν….

Την έχουν κάνει σφεντόνα όλλοι αυτοί οι αγαπούλιδες που δεν τους κάθεται ούτε θηλυκό μαλάκιο να γαμησουν

Τι κηδεία και μνημόσυνο τους έχεις κάνει… δεν λέγεται στα γατάκια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ σε προσκαλεσα σε πατρίδα σκάκι και το κανες γάργαρα
Γιατί άραγε;
Τι φοβάσαι;
Όσο για το ποστ αυτό που ανέβασες εσένα εκθέτεις και κανένα άλλο!
Είναι σα να αυτοχαστουκιζεσαι και να έχεις την ψευδαίσθηση ότι βαράς κάποιον άλλο φανταστικό αντίπαλο!
Μην πετάγεσαι από το ένα θέμα στο άλλο…
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Πως με εχεις ξεκανει ρε παπακι?
Δεν εχεις καταλαβει στα πιο πισω μηνύματα οτι σου κατέρριψα την ολη θεωρεια σου και αντι να προσπαθησεις να με αντικρουσεις με επιχειρήματα βεβαια δεν ειπες τιποτα.
Σου ακυρωσα ολη τη θεωρεια με επιχειρήματα ανεπτυξα τη δικια μου και δεν μπηκες καν στη διαδικασία να κανουμε αντιλογο με επιχειρήματα,οχι του στυλ εγω σε αποστομωσα οπως λες κλπ
Να την κανείς explain με αποδείξεις

Ενδείξεις έχεις… αποδείξεις ???

Αλλιώς θα είσαι ντιγκι νταγκας
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.061
Πόντοι
2.356
Μιας που τώρα θα πάω βόλτα, ρίχνω ποστ δυναμίτη για την" αρρώστια" κάποιων ψυχωτικών
πορωμένων πουτανάκηδων (έχει πολλές κατηγορίες) που δεν έχουν γαμήσει ποτέ κανονικό μουνί
κι έχουν απωθημένα...:2funny:

σύμφωνα με μαρτυρίες πολλών που τους σιχαίνονται, αυτή είναι η μοίρα τους...

Γυναίκες και κορίτσια που υποβάλλουν αίτηση για την θέση της πουτάνας θα παρέχουν τις ακόλουθες υπηρεσίες: διείσδυση από το στόμα, πρωκτικά και κολπικά με ψωλές, δάχτυλα, γροθιές και αντικείμενα, συμπεριλαμβανομένων ενδεικτικά, μπιμπερό, βούρτσες, δονητές, όπλα, δεμένες με σχοινιά και/ή αλυσίδες, κάψιμο με τσιγάρα ή φίμωμα κτλ.
Φωτογραφημένες ή κινηματογραφημένες αν χρειαστεί, στο να εκτελούν αυτές τις πράξεις. Χώρος εργασίας:
οι δραστηριότητες που σχετίζονται με την εργασία θα εκτελούνται στις ακόλουθες τοποθεσίες...διαμερίσματα, ξενοδοχεία, σαλόνια μασάζ, οίκους ανοχής, αυτοκίνητα, διάδρομους, δρόμους, executive σουίτες, σπίτια αδελφοτήτων, συνέδρια, μπαρ, δημόσιες τουαλέτες, δημόσια πάρκα, στενά, στρατιωτικές βάσεις, σκηνές, γυάλινους θάλαμους κτλ. Μισθοί: Οι μισθοί θα διαπραγματεύονται σε κάθε συναλλαγή κι αν οι πελάτες μένουν ευχαριστημένοι. Οφέλη:
τα οφέλη θα παρέχονται κατά την κρίση των πορνο-αφεντικών. ΚΑΜΙΑ ΕΥΘΥΝΗ ΕΙΤΕ ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣ ΚΙΝΔΥΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΡΓΑΣΙΑ: Μη πληρωμή για τις παρεχόμενες υπηρεσίες, σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσήματα ή εγκυμοσύνη, τραυματισμοί που προκλήθηκαν από την εκτέλεση υπηρεσιών, συμπεριλαμβανομένων ενδεικτικά από κοψίματα, μώλωπες, πληγές, εσωτερική αιμορραγία, σπασμένα οστά, ασφυξία, ακρωτηριασμό, παραμόρφωση, τεμαχισμό και θάνατο. Σημείωση: Οι κατηγορίες για βιασμό θα αντιμετωπίζονται
ως παραβίαση της σύμβασης από τον εργαζόμενο.

Κοιτάξτε πόσο εύκολα "στήριξα" τις πουτάνες για να "γκρεμίσω" την κατάντια των ψυχωτικών πορωμένων πουτανάκηδων. :2funny: Αν μπω το βραδάκι, θα φάνε κι άλλο γαμήσι.

will-farrell-wedding-crashers.gif


:rockon:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.962
Πόντοι
456
Ναι,γι'αυτό οι πιο πολλοί πάνε και παντρεύονται σ'αυτές τις ηλικίες.Απ'τις πολλές επιλογές που έχουν :jerking:

Η δική μου πραγματικότητα,και μάλλον η πραγματικότητα (σκέτο),είναι ότι ειδικά σ'αυτό το ηλικιακό γκρουπ,όποιος δεν έχει σχέση ή δεν έχει παντρευτεί,μουνί δύσκολα βλέπει.Μπακουρισταν...Ξηρασία...

Για να έχει επιλογές

α) πρέπει να μένει σε μεγάλο αστικό κέντρο

β) να έχει εργασία που τον φέρνει σε επαφή με ελεύθερες γυναίκες

Χωρίς αυτά...κλάψε με μάνα,κλάψε με

οσο περναει ο καιρος ,μου θυμιζεις ολο και περισσοτερο τον σπασικλα με τον οποιο βγαινω(εβγαινα) κυριως για ποτο.
εκανα την αναγκη μου φιλοτιμο ,δηλαδη,ΕΛΛΕΙΨΕΙ αλλης παρεας και ΟΤΑΝ φυσικα δεν βγαινω με γκομενα!
εχω αναφερει ξανα γιατι εχω μπλεξει με αυτον τον ηλιθιο και το παρεακι "συναδελφων"-δικηγορων.
πολυ απλα γιατι η παλια μου παρεα εχει σπασει,αλλοι προς εξωτερικο και αλλοι προς Αθηνα:coffee:
εγω ντρεπομαι να βγαινω μαζι τους ειλικρινα και απορω γιατι εξακολουθω να το κανω:confused:
ουτως η αλλως εχω την ιδιοτητα του δικηγορου(για αλλους λογους),αλλα δεν προκειται να ασκησω ελευθερη δικηγορια.

αυτος ειναι επισης νεος δικηγορος(ο θεος να τον κανει),γιος τεως δικαστη,βυσμα,παρθενος και ΜΙΖΕΡΟΜΑΛΑΚΑΣ !
κλαιγεται μπιρι μπιρι συνεχεια και ξινιζει ακομα και για το ΠΟΥ θα βγουμε, ενω απο νυχτα ειναι ΠΟΥΘΕΝΑΣ και αυτος νομιζει το αντιθετο:confused:
μιλαμε ουτε χηρα που εχει να παει με αντρα απο το μιλλενιουμ δεν κανει ετσι :undecided:..απο το πρωτο Big Brother με Τσακα και Προδρομο!
η παρεα του ειναι κατι τετοια ανθρωπακια ,με τους οποιους αν δεν τελειωνα Νομικη,οι δρομοι μας δεν υπηρχε περιπτωση να συναντηθουν ουτε μετα θανατον:coffee::coffee: ενταξει ,δεν ειναι ολοι Καντακουζηνοι,αλλα και παλι ...δεν ταιριαζουν τα χνωτα μας! αυτοι ειναι του φαινεσθαι!

σκεφτομαι λοιπον να του ζηταω να με πληρωνει για τις απειρες ωρες ψυχικης οδυνης που αναγκαστικα υφισταμαι, βγαινοντας με τετοια ναυαγια,μονο και μονο για να μη βγαινω μονος ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ που θελω να βγαινω ΜΟΝΟ για πεσιματα και οχι ραντεβου με γκομενα .
το τελευταιο 4μηνο ΛΟΙΠΟΝ εμπλεξα με μια γιατρινα και για να μη μου ΣΠΑΕΙ τα παπαρια (για οτι μπορεις να φανταστεις),αλλα και για να ΣΚΑΣΕΙ να κλαιγεται δηθεν για την δυσκολια γνωριμιας με μουνια, εκλεισα ΔΥΟ φορες μπουζουκια με την παρεα της γιατρινας!
Ζευγαρα-Ιακωβιδης ηταν τη μια φορα και Λιολιου την αλλη !:coffee::coffee:
....ΕΠΙΤΗΔΕΣ τον καλεσα!!! πολυ απλα για να δω αν ερθει ή θα βρει προφαση για να βολευτει στη μονιμη "φυγοπονη" γκρινια του:coffee::rockon:
εγω ημουν βεβαιος για την εκβαση,διοτι ειναι ΧΕΣΤΗΣ και ισως ΑΔΕΡΦΗ ,περα απο παρθενος,αλλα πονταρα στο να τον δελεασω με τις φιλες της γιατρινας...ΜΑΝΤΕΨΕ.....:confused::confused::confused::confused::confused: τον χαλουσε η μουσικη,τον χαλουσε η καπνιλα,ενιωθε "αδιαθετος" για ελληναδικα!
ΚΟΙΝΩΣ,το σκατο εφτασε στην καλτσα και μονο στην ιδεα της "αρενας" με τα γυναια που θα τον περιμεναν για σουσου και λικνισματα!

o ΙΔΙΟΣ μαλακας επιμενει μεχρι σημερα να ειρωνευεται και να μην πιστευει οτι γινεται παιχνιδι εξω,παρα το γεγονος οτι του ειχα ετοιμη κατασταση. τον εχω στο ψυγειο πλεον και το θλιβερο ειναι οτι κραζει που δεν του στελνω για εξοδους. εχει ΑΓΝΟΙΑ της καταντιας του.
βολευεται στη μιζερια του αντρικου (??) αφοπλισμου, πιο πολυ ασχολειται με το κινητο του παρα με τον λουτσο του(αμφιβαλλω αν ξερει οτι εχει λουτσο),μου στελνει συνεχεια βιντεακια απο τα γελοια μπαρακια που βγαινει με τα αλλα μπακουρια,μπας και με ψησει να ξαναβγω μαζι τους και για να νιωσω οτι χανω τα μεγαλεια με τα ....nerd party animals!:confused::confused::confused:
ουτε 15χρονος σπυριαρης δε θα μου εστελνε βιντεακια μεσανυχτα! σκεφτομαι να τον μπλοκαρω προσωρινα!
οταν τον προτρεπω να χωνεται σε καμια μουνιτσα,αντι να βιντεοσκοπει το ντεκορ και τα εφε των μαγαζιων,αλλαζει κουβεντα:jerking:

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ.....οποιος ναυαγος δεν θελει να σωθει,δεν εχει αναγκη απο σωτηρες..:coffee:
αλλα απο ομοιοπαθη ναυαγια ,τα οποια λειτουργουν ως χρησιμοι φρουροι στο βασιλειο μαλακιας+μιζεριας που εχει χτισει στον μικροκοσμο του! καθε αποποπειρα εξοδου απο τον μικροκοσμο συνιστα απειλη για καθε ναυαγιο που σεβεται τον ..εαυτο του!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
1
Like
1.067
Πόντοι
216
Ρε χαζοπαπο χαιρεσαι επειδη σου είπε η τυπισσα" αγαπημενο της παπι"?
Τόση αναγκη εχεις πια απο μια γυναικα να σου πει ενα καλο λογο?
Ρε παπια αυτο αιναι κατάντια εντελως,αρχίζω και σε λυπάμαι.
Φιλε γουσταρεις τη Μαγκι?
Απο οτι βλεπω δεν ειναι μονο σε εμενα αγαπημενο αλλα και εσεις ουτε βημα χωρις αυτόν :2funny:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Πολλοί βασίζονται οτι μεσω κύκλων θα μπορέσουν να γνωρίσουν μια κοπέλα.
Δυστυχώς οι κύκλοι δεν βοηθάνε,ισως να γνωρίσετε κάποιες κοπέλες αλλα θα αρκεστείτε σ αυτά που διαθέτει ο κύκλος.
Δεν εχετε την πληθώρα έτσι ωστε να διαλέξετε,οι γυναίκες οι περισσότερες οταν ψαχνονται επεκτυνουν τους κύκλους τους,χωνονται παντού ανακατεύονται οποτε θα βγουν κερδισμένες.
Ο άντρας δεν το κάνει αυτο εχει μικρότερο ευρος επιλογών σε σχέση με μια γυναίκα μεσα στους κυκλους.
Σαφως και το χώσιμο μεσω σοσιαλ η στο δρόμο χυμα δεν βοηθαει,ισα ισα που θα δωσετε αξια στη καθε μια και θα της ανεβάσετε την αυτοπεποίθηση.
Θα πουν πολλοι μα καλα που θα μπορεσει να βρει ο αντρας πληθώρα κοριτσιών.
Μια λύση ειναι να χωθει σε δραστηριότητες που πανε πολλες κοπέλες,εκει εχει πληθώρα επιλογών για γνωριμία, οχι πέσιμο,με την εκάστοτε γνωριμία τσεκάρετε τη γκόμενα αν εκπέμπει σήματα και εκει μονο κάνεται το βήμα.
Δεν θα πω αναλυτικά τι και πως για να μην τα μαθαινουν όλοι.
Οποιος θέλει βοήθεια μεσω π.μ μόνο.
…..

Ξεκινά μπαλέτο…

Άντε γεια
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Καποια ψυχη φεμινα ειπε για μπαλέτο.
Σύμφωνω,οποιος παει μπαλέτο θα μπαλαρει με πολλες,ας λένε κάποιοι οτι θέλουν, εκει θα μπαλαρει καλα και θα παίξει μπαλα με μηδεν ανταγωνισμό.
Αλλα ας μην κολλαμε στο μπαλέτο γιατι η φεμινα το ειπε κοροιδευτικα.
Υπάρχουν και αλλες δραστηριότητες που αναλογικα είναι περισσότερες οι γυναίκες,οποιος θέλει να δει ποιες ειναι ας ψάξει να βρει
Όχι δεν το είπα κοροϊδευτικά… πολλοί φίλοι μου που κάνουν πολεμικες τεχνες σε πολύ ανέβασμενο επίπεδο γράφονται μπαλέτο για να φτιάξουν τα split τους, εναέριες κλωτσιές (παίρνουν βάση από τις πιρουέτες) και πίστεψε με γίνεται χαμός… επίσης
που να δεις σε αγωνιστικό αερόμπικ τι μουνια μαζεύει και όλες κορμάρες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.949
Πόντοι
456
Υπάρχουν και κορίτσια που ξυπνάν χαράματα και Κυριακές κι αργίες να πάνε σε φούρνους και φαστφουντάδικα για δουλειά.

Κι υπάρχουν κι άλλες, που είναι βίζιτες ή στουντιοκόριτσα και λένε σε γνωστούς και φίλους, ότι δουλεύουν σε 24ωρο φούρνο.

Απ´ όλα έχει ο μπαξές.
Γιατί λες ότι σε βολεύει?ποιες δουλευουνε σε φούρνους και φαστφουντσδικα οι ελλεινιδες?δε βλέπετε εοτο οι κοπέλες είναι αλβανίδες..Έλα με τη καραμέλα πια..καμία ελλεινιδα δε δουλεύει..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πριν το απογευμα συναντησα στον ηλεκτρικο μια γνωστη μου το 2004 γεννημενη ελληνιδα, αυτη την θυμαμαι 16 χρονων ειχε σωμα μοντελε, πλεον εχει γινει σαν κεφτες και εκει που καθοτανε σε καποια φαση την στενευε η μπλουζα και την σηκωσε και διεκρινα τρελη ραγαδα πανω απο την μεση, φανταστειτε πως θα ειναι ο κωλος της, ποσο χλαπατσα θα ειναι, και ερχονται εδω καποιοι και γραφουν οτι ξερουν αρκετες τριανταρες με εμφανιση 8-9, να πεις οτι ζουσαμε σε καμια ολλανδια θα το πιστευα, αλλα στην ελλαδα και επειδη εδω το τοπικ ειναι για τις ελληνιδες, η ελληνιδα μετα τα 16 κανει αθλια διατροφη και καταχρησεις και οι μισες μεχρι τα 20 σαβουριαζονται, μην κοιτατε στα ινστα που πεφτει φιλτρο.
πως γινεται εγω να μην βλεπω εξω σε ηλεκτρικο,μετρο τριανταρες τοσο εμφανισιμες, για παραδειγμα πηγα σημερα απο κηφισια στο συνταγμα και μετα περιστερι, μονο κατι 18 χρονες συναντησα της προκοπης εμφανισιακα, πανω απο 25 κατι σαπιοκωλες, χλαπατσες χοντρες εβλεπα,
Και εγώ το ίδιο βλέπω..πολλές σαβουρες οι ελλεινιδες. Εξω στους δρομους.μόνο στο Περιστέρι και στο πειραια εχει καλά κομμάτια..αλά εκεί έχει πολλές αλβανίδες γεννημένες ελλαδα.οι ορίτζιναλ ελλεινιδες είναι μπαζολες..πως να το κάνουμε..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.880
Like
2.949
Πόντοι
456
Εσυ για να πλησιασεις γυναικα πρωτα πρεπει να την ζυγισεις μην τυχον φας χυλοπιτα μετα να δεις αναμεσα στις στρατηγικές σου ποια μεθοδο θα ακολουθησεις και θα σηκωσεις ολοκληρη θεατρικη παρασταση και μην ξεχναμε το βιτσιο σου εισαι ο δασκαλος που θα στρωσει τις γυναικες μιας και τις ξερεις τοσο καλα που ριτορευεις λες και εχεις μητρα..Ευγε Κυριακη πρωι:coffee:

Να μας το πεις για να λεμε καλημερα μονο σε αυτες που το κανουν στο κρεβατι
Εσένα και την ελλεινιδοουρσουλα σας πλησιάζουν πανευκολα με
ένα εικοσαρικο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom