Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 320 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.898

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Οσο συνεχιζεις να απαντας,αλλο τοσο θα εκτιθεσαι τραβελοπουστα...Ελα απο εξαρχεια μερια αν εχεις το θαρρος(που δε το χεις)και ασε τις ειρωνειες!Ενα ακομα μηδενικο εισαι μπροστα μου και το ξερεις.Ψευτομαγκες σαν και εσενα εχω δει πολλους...Γελαει ολο το μπου με τη παρτη σου πουστογερε...Εγω παιζω ανοιχτα χωρις να ψευδομαι!Ενταξει ειμαστε αδέρφω???Τραβα να κλαψουρισεις πουθενα αλλου τωρα...
ΕΣΥ εκτίθεσαι που δεν σου σηκώνεται ούτε στα μπουρδελα…!!!
Σου έβαλα screenshot τα λόγια που γραφείς… και μας λες το άσπρο μαύρο μικρούλη !!!
Πήγαινε στην μανούλα σου και ρουφα το ΝΟΥΝΟΥ σου !!!
όσο για το αν δέρνεις και είσαι σκληρό αγόρι… φτιάξε πρώτα να σου σηκώνεται με τον αέρα για την ηλικία σου (24) και μετά μας γαμας… εδώ μεσα στο bourdela.com
Θα έχω κάνει μπάνιο να σε περιμένω Λαλάκη μου φουσκωτέ…
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
ΕΣΥ εκτίθεσαι που δεν σου σηκώνεται ούτε στα μπουρδελα…!!!
Σου έβαλα screenshot τα λόγια που γραφείς… και μας λες το άσπρο μαύρο μικρούλη !!!
Πήγαινε στην μανούλα σου και ρουφα το ΝΟΥΝΟΥ σου !!!
όσο για το αν δέρνεις και είσαι σκληρό αγόρι… φτιάξε πρώτα να σου σηκώνεται με τον αέρα για την ηλικία σου (24) και μετά μας γαμας… εδώ μεσα στο bourdela.com
Θα έχω κάνει μπάνιο να σε περιμένω Λαλάκη μου φουσκωτέ…
Πες το αλλη μια φορα μπας και το πιστεψεις αυτιστικε...Μια χαρα ικανος ειμαι και γαμαω δυνατα χωρις φαρμακα και λοιπες μαλακιες...Γιατι να πω ψεματα???Δεν ειμαι σαν και εσενα...Απο φαρμακα ξερεις φανταζομαι εσυ.Στην ηλικια που εισαι πως αλλιως θα ενεργοποιηθει το εργαλειο???Βαζω στοιχημα πως δε μπορεις να τραβηξεις μαλακια ουτε με κλειστα τα ματια...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Πες το αλλη μια φορα μπας και το πιστεψεις αυτιστικε...Μια χαρα ικανος ειμαι και γαμαω δυνατα χωρις φαρμακα και λοιπες μαλακιες...Γιατι να πω ψεματα???Δεν ειμαι σαν και εσενα...Απο φαρμακα ξερεις φανταζομαι εσυ.Στην ηλικια που εισαι πως αλλιως θα ενεργοποιηθει το εργαλειο???Βαζω στοιχημα πως δε μπορεις να τραβηξεις μαλακια ουτε με κλειστα τα ματια...
Ρωτά την μάνα σου… που μου τον παίζει και έχει πάθει ρήξη τένοντα στον καρπό της !!!
Voltaren να της κανείς στην κωλάρα της και αν δεν μπορεί να σκύψει, πάρε με τηλεφωνο να στην μοντάρω στα 4.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λαλάκη εδώ θα είμαι κάθε μέρα να στην λέω μωρή λουλού…
 

MALAPERDONIOS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
814
Like
1.117
Πόντοι
206
Sesame Street Popcorn GIF by Muppet Wiki


Τρελο pvp στα μαρμαρενια αλωνια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.278
Κριτικές
62
Like
40.940
Πόντοι
8.530
Φιλε να σου πω το εξης εγω δεν τις λυπάμαι τις γυναικες στo θέμα dating.
Εχουν πλεονεκτικοτερη θέση εχουν προσφορές εχουν επιλογες οποτε ειναι σε φαση οπως έστρωσες θα κοιμηθείς.
Πολλοί λενε την κακομοίρη κοπελα με τι ρεμαλι τα έφτιαξε, στο χερι της ηταν να διώξει το ρεμαλι στο χερι της ηταν να ξεσκαρταρει τη πλεμπα.
Η κάθε κακομοίρη κοπελα ομως αν το σκεφτηται παντα της δόθηκε η ευκαιρία να βρει ενα καλο παιδί αλλα το ακύρωσε το χειλοπιτιασε.
Σωστός!
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Ρωτά την μάνα σου… που μου τον παίζει και έχει πάθει ρήξη τένοντα στον καρπό της !!!
Voltaren να της κανείς στην κωλάρα της και αν δεν μπορεί να σκύψει, πάρε με τηλεφωνο να στην μοντάρω στα 4.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Λαλάκη εδώ θα είμαι κάθε μέρα να στην λέω μωρή λουλού…
Αλλαξε πλευρο καλυτερα πουτανας γιε...Εθνικιστης πηδαει ολο σου το σοι κωλαρχιδο και δε το ξερεις!Ελα απο κοντα αν εχεις τα κακαλα να μου ξαναβρισεις τη μανα πεταμενε...Μια μαχαιρια εισαι ουτως ή αλλως!Πρωτα θα σε θαψω στο χωμα και μετα θα βιασω και τη γυναικα σου διοτι απ'οτι φαινεται δεν εχει παει με κανονικο ανδρα ακομα!45 χρονων καραγκιοζης και εχεις μυαλο 15χρονου...Ουτε τα παιδακια στο γυμνασιο δε μιλανε ετσι...Εχεις και αποψη ρεντικολο εε ρεντικολο!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
Δε γαμας που δε γαμας,τουλαχιστον ασε τη γυναικα να παει με ενα κανονικο αρσενικο...Κανε και ενα καλο στη μιζερη ζωη σου!Της εχω φρεσκο κρεας να γευτει,οχι μαλακιες...Με ενα τραβελοπουστα σαν και εσενα ασπρη μερα δε θα δει!
 

tsigkoleletos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2024
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
13
Like
1.621
Πόντοι
506
Ρε σεις δεν αντέχω θέλω κάπου να το πω. Είναι μια κοπέλα συγγενής μου. Η μάνα μου την εμπιστεύεται πάρα πολύ.

Όταν είχα τις μαυρίλες μου , ήθελα να αυτοκτονήσω , έπινα βότκα για πρωινό , δεν έκανα μπάνιο κ.λ.π.

( Έχω ζήσει κάποια φρικιαστικά στο παρελθόν )

Η τύπισσα έλεγε στη μάνα μου πως ο Readytogo22 δεν έχει τίποτα , τα βγάζει όλα από το κεφάλι του , σου λέει ψέματα να σου κάνει το καλό.

Φυσικά από μπροστά η ξαδέρφη το μέρος μου έπαιρνε αλλά έτυχε μια μέρα να το ξεχάσει το κινητό της ανοικτό η μάνα μου και τα είδα όλα. Φυσικά μετά σταμάτησα αυτόματα να τη μιλάω.

Η τύπισσα πήγε με το πυρφόρο της στη Πολωνία. Πήγαν στο Άουσβιτς και ανέβαζε φωτογραφίες. Έγραψε " τα εκατομμύρια ανθρώπων εκεί τα σκότωσε η αδιαφορία " και τα λοιπά.

ΕΙΧΑ ΚΟΝΤΕΨΕΙ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ " ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΨΩΦΗΣΕΙ ".

Σας παρακαλώ πείτε μου τι δε πάει καλά μαζί τους ;
δεν αξιζει σε κλαψομουνηδες να ζουν! οποτε καλα ειπε...

το να δειχνεις αδυναμια χαρακτηρα σε γυναικα =αυτοκτονια...
αν τη δειχνεις και σε γυναικα που θες να γαμησεις=ευνουχισμος
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Αλλαξε πλευρο καλυτερα πουτανας γιε...Εθνικιστης πηδαει ολο σου το σοι κωλαρχιδο και δε το ξερεις!Ελα απο κοντα αν εχεις τα κακαλα να μου ξαναβρισεις τη μανα πεταμενε...Μια μαχαιρια εισαι ουτως ή αλλως!Πρωτα θα σε θαψω στο χωμα και μετα θα βιασω και τη γυναικα σου διοτι απ'οτι φαινεται δεν εχει παει με κανονικο ανδρα ακομα!45 χρονων καραγκιοζης και εχεις μυαλο 15χρονου...Ουτε τα παιδακια στο γυμνασιο δε μιλανε ετσι...Εχεις και αποψη ρεντικολο εε ρεντικολο!
καλά άμα είναι να στείλω την νεκροφόρα αύριο για πλύσιμο, και να παραγγείλω αγγελτήρια…
Θα βάλω και την μάνα σου στα 4 όταν ανοίξω το συρτάρι να της ρίξω ένα πουτσο… άνευ στρώματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δε γαμας που δε γαμας,τουλαχιστον ασε τη γυναικα να παει με ενα κανονικο αρσενικο...Κανε και ενα καλο στη μιζερη ζωη σου!Της εχω φρεσκο κρεας να γευτει,οχι μαλακιες...Με ενα τραβελοπουστα σαν και εσενα ασπρη μερα δε θα δει!
Αφού δεν σου σηκώνεται… λέμε
 

Συνημμένα

  • IMG_1265.jpeg
    IMG_1265.jpeg
    723,1 KB · Εμφανίσεις: 14

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Την πέσατε όσο έλειπα
σε καμία γκόμενα ή μόνο πουτανιλίκι στα "στημένα";

:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.059
Πόντοι
2.356
Σήμερα κοιτούσα ένα ωραίο δερμάτινο πορτοφόλι που μου είχε πάρει παλιά δώρο μια πουτάνα με τα λεφτά από κάτι πελάτες. Μου είχε πει ότι αυτό στο πήρα
για να με θυμάσαι
κι όταν της είπα ότι δεν το θέλω και καλύτερα να μου δώσει λεφτά :confused: μου απάντησε ότι είναι από εγκεφαλικά νεκρούς πελάτες :2funny: που την διεκδικούν
με σκοπό την σωτηρία
και το γάμο. :2funny:
Αυτομάτως...το πήρα
με χαρά.

:rockon:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Στο dating και γενικα σε κοινωνικά ζητήματα δεν μπορείς να μιλάς συγκεκριμένα για τις 100 διαφορετικές ομαδες γυναικών και αν πιασουμε και τις υπομαδες τοτε το νούμερο ανεβαίνει και χάνεται η μπάλα.
Οπότε η γενίκευση ειναι καλύτερη για να μπορεί ο αναγνώστης να ξέρει περίπου τι γίνεται και πως πρέπει να αντιμετωπίσει τις προκλήσεις.
Τώρα γιατι μπλέκεις τους πολυγαμικους με τους μονογαμικους δεν ξέρω ..ο μονογαμικος ας ακολουθησει το δρομο του ο πολυγαμικος ομως που δεν βρίσκει εκει ειναι το θέμα, αυτον θελω να ενημερώσω να βοηθησω αλλα και να μάθω και να ενημερωθώ και απο αλλους,στη ζωη παντα θα μαθαίνουμε και καλο ειναι να ανταλλασουμε γνώσεις.
Οσο το τι θα πει ενας μονογαμικος δεν με νοιάζει καθόλου,σκοπος ειναι για εμας τους πολυγαμικους όπως μας λες να έχουμε πολλές και διαφορετικές κοπέλες,οποιος μπορεί ας φτιάξει ροστερ με 2 ταυτόχρονα ας παίζει μπάλα,εγω αυτα τα παιδιά θελω βοηθήσω και γι αυτό το λογο ορισμένα τρικ δεν θα τα γράψω δημόσια για να μην μαθαίνουν οι αντίθετοι
Δεν τους μπλεκω αλλα ως γνωστο οι ανθρωποι που διαβαζουμε τα γραπτα ημαστε απο διαφορες κατηγορίες και δεν ειναι κοπος να διευκρινίζουμε καποια πραγματα ...
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Σήμερα κοιτούσα ένα ωραίο δερμάτινο πορτοφόλι που μου είχε πάρει παλιά δώρο μια πουτάνα με τα λεφτά από κάτι πελάτες. Μου είχε πει ότι αυτό στο πήρα
για να με θυμάσαι
κι όταν της είπα ότι δεν το θέλω και καλύτερα να μου δώσει λεφτά :confused: μου απάντησε ότι είναι από εγκεφαλικά νεκρούς πελάτες :2funny: που την διεκδικούν
με σκοπό την σωτηρία
και το γάμο. :2funny:
Αυτομάτως...το πήρα
με χαρά.

:rockon:
έχει αγαπούλιδες που πιστεύουν πολλά
Εδώ μερικοί ξέρουν το νόημα της ζωής
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
Καλά του τα λέει του νεκροθάφτη.μας ερχεται εδώ σαν το δικηγόρο των ελλεινιδων..δε θέλουμε δικηγόρους των σκατοελλεινιδων φίλε κορακι!!!σκατα στα μούτρα των ελλεινιδων!!!
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.489
Κριτικές
1
Like
899
Πόντοι
96
Από τις βρωμοελλεινιδες,η αλήθεια είναι ότι οι πουτανες πιο ανθρώπινες είναι..δεν έχω παράπονο από τη συμπεριφορά τους στα Ντελα,μια χαρά..οι σκατοελλεινιδες από την αλλη είναι για πολλές φαπες
κανε το σκατο σου παξιμαδι και φυγε απο Ελλαδα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
κανε το σκατο σου παξιμαδι και φυγε απο Ελλαδα
Εσύ να φύγεις .να πας Αφρική να τσιμπουκωνεις μαύρους στο Κονγκό...γιατί ελλεινιδα και επαγγελματίας πόρνη..είναι εντελώς failed investment..καλά ο Σάμπ που πήγε..μήπως πήρε καμία στολή και έχει βγει έξω για καμάκι με τις οδηγίες του Ντόναλντ?
 

Συνημμένα

  • IMG_20240315_200718.jpg
    IMG_20240315_200718.jpg
    3,1 MB · Εμφανίσεις: 12
  • IMG_20240315_200902.jpg
    IMG_20240315_200902.jpg
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 10

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.827
Πόντοι
206
Καλά του τα λέει του νεκροθάφτη.μας ερχεται εδώ σαν το δικηγόρο των ελλεινιδων..δε θέλουμε δικηγόρους των σκατοελλεινιδων φίλε κορακι!!!σκατα στα μούτρα των ελλεινιδων!!!
Εγώ δεν κάνω τον δικηγόρο καμίας.
Άλλοι έχουν sub accounts και νομίζουν ότι δεν ξέρουμε ποιοι είναι…
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.819
Like
2.856
Πόντοι
456
Δεν είναι καλό να βρίζουνε μάνες..είδατε τι έχουν εκανει οι ελλεινιδες στη ψυχολογία των αντρών?πολλά τα νεύρα στις ελλαντα..πολλοί άντρες είναι με ψυχολογικά επειδή έχει γυναίκες εντελώς ακατάλληλες εδώ ελλαδα
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
476
Πόντοι
301
καλά άμα είναι να στείλω την νεκροφόρα αύριο για πλύσιμο, και να παραγγείλω αγγελτήρια…
Θα βάλω και την μάνα σου στα 4 όταν ανοίξω το συρτάρι να της ρίξω ένα πουτσο… άνευ στρώματος
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αφού δεν σου σηκώνεται… λέμε
Να σε δω απο κοντα να μου τα λες αυτα στρακιπου...!Αν αγαπας τη ζωη σου εστω και λιγο καλυτερα να μη τα βαζεις μαζι μου.Κατσε στα αυγα σου!Νομιζεις πως σου κανω πλακα???Νομιζεις με νοιαζει αν μπω πισω απο τα καγκελα???Στα αρχιδια μου...Δοκιμασε να δεις αν αστειευομαι.Αλλο που δε θελω!Παρασιτα σαν του λογου σου δεν εχουν δικαιωμα στη ζωη.Οσοι φορατε παντελονια,κοπιαστε να δουμε ποιος κανει κουμαντο και ποιος οχι...Τα ραματα θα σου γαμησω μπασταρδεμενε...Δεν ξερεις ποιον εχεις για πατερα και μιλας και απο πανω γαμω το σπιτι που σε πεταγε!
 

Συνημμένα

  • 20221204_163630.jpg
    20221204_163630.jpg
    2,7 MB · Εμφανίσεις: 12

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom