Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αφου διαβασα πολυ καλες κριτικες για την εν λογω κοπελα, ειπα να την επισκεφθω για πρωτη (αλλα τελικα οχι τελευταια) φορα. Διαμερισμα στον Ν. Κοσμο με ΥΠΕΡΟΧΗ θεα την Ακροπολη (90ς οροφος). Μπορω να καταλαβω γιατι μενει εκει τοσα χρονια. Λοιπον, η εν λογω κορασιδα μοιαζει αρκετα με τις φωτος, εχει καλιγραμμο σωμα, σιλικονατο πισινο & στηθος κι ενα εργαλειο... ΜΕΓΑΛΟ (αρχικα δεν του φαινοταν, αλλα το καταλαβα στην πορεια Ασάλιωτα ). Στα του αγωνα τωρα. Μπαινουμε στο υπνοδωματιο, ξαπλωνουμε στο ημιδιπλο κρεβατι της και αρχιζω να της τραβαω ενα ξεγυρισμενο τσιμπουκι. Μεσα σε 2 λεπτα, το φαινομενικα μικρο καυλακι της, μεγαλωσε επικινδυνα, χοντρυνε και κοντεψε να μου σπασει το σαγονι. Επειτα, γυρναμε σε σταση 69 κι αρχισαμε να αλληλοπιπωνομαστε με μανια. Η Rositta καυλωσε τοσο πολυ, που καποια στιγμη σηκωνεται, μου φοραει καποτε και καθεται με δυναμη πανω στον πουτσο μου, κανοντας με να βογγαω απο ηδονη. Ενω χοροπηδουσε σαν τρελη πανω μου, την αρπαζω και τη γυρναω σε ιεραποστολικη σταση και της σηκωνω τα ποδια ψηλα. Της τον σφυραω και σε αυτη τη σταση και καταθετω μεσα σε λιγα λεπτα... Ωστοσο, εκεινη που ηταν ακομα φουλ καυλωμενη, μου λεει 'δεν τελειωσαμε'. Με αρπαζει και με στηνει στα 4, ψιθυριζοντας μου στο αυτι 'χαλαρωσε'. Φοραει καποτα και χωνει βιαια το μπουρι της στον κωλο μου, με ανοιγει για τα καλα και ανεβαζει στροφες ΚατσικογάμηςΈτσι! Μεσα σε λιγα λεπτα καταθετει κι αυτη Έτσι! Χαλαρωσαμε λιγακι στο κρεβατι προτου παμε στο σαλονι. Κατα τη διαρκεια της πραξης, γνωρισα κι εγω την αδιακριτη γατουλα της! Η Rositta συχνα-πυκνα την εδιωχνε απο το κρεβατι, αποκαλωντας την 'bitch' Χαχαχα! Επειτα, καθισαμε λιγο στο σαλονι και καναμε λιγο socializing. Γενικα ειναι καλο παιδι, κουλ κι ακομπλεξαριστη. Μου ανεφερε μερικα πραγματα για την πατριδα της και κυριως για την υπεροχη κουζινα του Λιβανου. Οσοι πιστοι... σπευσατε, διοτι μου ειπε πως θα φυγει σε μικρο χρονικο διαστημα απο την Ελλαδα και θα ζησει μονιμα στην Ολλανδια Δάκρυ


Υ.Γ. Τα μονα 2 αρνητικα στοιχεια (εκανα σχολιο και σε προηγουμενη κριτικη συναγωνιστη) ειναι οτι οντως της λειπουν κανα 2 δοντια (κατω), ενω τα ποδια της, αν και δεν τους φαινεται εξ οψεως, ειναι αρκετα αξυριστα και σε σημειο που ενοχλει στην αφη (το καταλαβα οταν της τα κρατουσα στην ιεραποστολικη σταση) Money Mouth
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 21, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Benreilly
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
666
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, PaNik14, lycienr και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Μαΐου, 2023
Όλο φεύγει για Ολλανδία κι όλο εδώ είναι. Εμένα μου είχε πει από το καλοκαίρι του '21 πως τον Δεκέμβρη θα ήταν Ολλανδία.
review reaction 4 review reaction 3 Benreilly, savvass
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1