Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρυσό παιδί η Μαρία, όπως πολλοί έχουν γράψει ήδη.

Η κοπέλα σε κερδίζει από την υποδοχή με το υπέροχο χαμόγελο και το ύψος της.
Γρήγορο πέρασμα στο δωμάτιο, όπου ξεκινάω την πίπα ζητώντας της γκάζια. Αυτή άλλο που δεν ηθελε: μπουκώματα, μπατσες, φτύσιμο, με έκανε να νιώσω λες και έπαιζα σε τσόντα.
Με στήνει ιεραποστολικά και μπαίνει στην αρχή σιγά, ωστόσο γρήγορα ανεβάζει στροφές γαμωντας δυνατά, ενίοτε με πατητες που με έστελναν στον άλλο κόσμο, λόγω του μεγάλου μεγέθους (και πάχους).
Γρήγορα με στήνει στα 4, όπου αρχίζει ένα βίαιο όργωμα, με κωλοχαστουκα και μαλλιοτραβηγματα να κάνουν την εμφάνισή τους. Σε ένα σημείο απίστευτης έντασης, φέρνει την ποδαρα της στο πρόσωπό μου και το πατάει απαξιωτικά... Καύλα.
Μετά μου παίρνει μια πίπα και σιγά σιγά κάθεται πάνω στο καυλι μου, με μένα να της λέω διάφορα προστυχολογα, του τύπου φατον και εσύ να δεις πως είναι, με την Μαρία να ανταποκρίνεται με ηδονή, όπως προεδωσε το σπέρμα που σχετικά άμεσα εκτόξευσε στο στήθος μου, ενώ ήμουν μέσα της. Με τελείωσε με πίπα, μιλήσαμε αρκετά, γελάσαμε, δώσαμε υπόσχεση να τα ξαναπούμε, αγκαλιαστηκαμε και χαιρετηθηκαμε.

Αυτή είναι η Μαρία, μηχανή του σεξ, αλλά και γλυκό, φιλικό πλάσμα. Συστήνεται ανεπιφύλακτα...
Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 02, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
238
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 shin_, PETROSANAL1, vagabond και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Απριλίου, 2023
Μια ώρα με δικό της χύσιμο και 100;
05 Απριλίου, 2023
Marcus77, κάτι παραπάνω από μισή ώρα και ναι, τελείωσε. Η συγκεκριμένη το κάνει επειδή γουστάρει, άμα της βγει
review reaction 1 Benreilly
05 Απριλίου, 2023
Η Maria Isis ειναι δυναμη..! Απο τις κα(υ)λυτερες του χωρου!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3