Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Από από τις καλύτερες εμπειρίες μου με τρανς!
Επίσκεψη στο χώρο της σε ένα διαμέρισμα κοντά στη σχολή τυφλών Θεσσαλονίκης. Γενικά με τις του εξωτερικού έχω ένα φόβο για την πιστότητα των φωτογραφιών τους. Όμως όταν άνοιξε η πόρτα του διαμερίσματος της εντυπωσιάστηκα. Ένα πανέμορφο κορίτσι μία κούκλα!
Με υποδέχτηκε φορώντας εσώρουχα και μία ανοιχτή ρόμπα και φαινόταν η γυμνασμένη σωματάρα της!
Πολύ ωραία μεγάλα βυζιά και βελούδινο σώμα…
Πολύ καλή επικοινωνία,
Γλωσσόφιλα από την αρχή μέχρι το τέλος, μου το είχε ξεκαθαρίσει και στο τηλέφωνο ότι αυτό θα γινόταν εφόσον ήμουν καθαρός και σε αυτό της δίνω 1000 δίκια. Εγώ επέλεξα να την αντιμετωπίσω ως παθητική Και ήταν εξαιρετική στο ρόλο της! Χύσαμε μαζί!
Καθαρό GFE!!!
Θα την επισκεφτώ σίγουρα είτε αυτές τις μέρες γιατί πήρε παράταση η παραμονή της στην Θεσσαλονίκη είτε στην επόμενη επίσκεψη της εδώ!
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 18, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Troublemaker_
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.586
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Benreilly, psikakos, Antonis_Greece4 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2023
Καλημέρα φίλε, ωραία η ανάρτηση σου, η συγκεκριμένη κοπέλα φαίνεται πολύ εντυπωσιακή και παρόλο που δεν έχω πάει ποτέ με τρανς θα ήθελα να δοκιμάσω με αυτήν! Είναι Θεσσαλονίκη;
16 Μαΐου, 2023
Φίλε και εγώ την συνάντησα πριν δύο μήνες στην Θεσσαλονίκη μπορείς να μπεις στο TS dating Να κάνεις αναζήτηση με το όνομα της και να δεις που βρίσκεται
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2