Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
πρωτη μου εμπειρια με τρανς ! μετα απο συνομιλια μαζι της στο τηλεφωνο , δεν αντεξα και αποφασισα να ταξιδεψω μια ωρα για να συναντηθουμε !! πολυ ευκολη συνεννοηση ! ανοιξε την πορτα και ειδα μια ψηλη γυναικαρα μες στην καυλα , φορουσε ενα μαυρο σεξυ φορεματακι ! μπηκα , την χαιρετησα με τρεμαμενη φωνη απο την καυλα και μου υπεδειξε που να γδυθω ! μολις γδυθηκα , ηρθε απο πισω και με χαστουκισε στο κολαρακι ! με μια κινηση στην συνεχεια σηκωσε το κοντο της φορεμα και φνερωθηκε ενας μεγαλος ξεκαυλωτοσ πουτσος με ζουμερες μπαλες ! καρφωσα τα ματια μου πανω του ! αντιληφθηκε εξ αρχης την υποτακτικη μου φυση ! με οδηγησε στο κρεβατι οπου με εβαλε να την τσιμπουκωσω και προσπαθησα να την ικανοποιησω ! πολυ συντομα εγινε πετρα ! τουλαχιστον 20 ποντοι ! κατα την διαρκεια της πιπασ με ξευτιλιζε λεκτικα και αποκαλουσε το μικρο μου πεος , ποντικομικρουλη ! μολις καυλωσε τελειως , με εστησε στα 4 και μου τον καρφωσε οσο πιο βαθια γινοταν , τον ενιωθα να φτανει μεχρι το στομαχι μου ! με γαμησε δυνατα για 15 περιπου λεπτα μεχρι που χυσαμε μαζι , εγω στην καποτα κ αυτη μεσα μου ( με καποτα εννοειτε ) . χαρακτηριστικες ατακες που με καυλωσαν απειρα ηταν , στον εμπηξααα , θα σου κανω το κολαρακι σαν το σπηλαιο του διρου , γλειψε το σκηπτρο της βασιλισσας ! Φενια μου εισαι το κατι αλλο !! τα λογια ειναι περιττα ! την συνιστω ανεπιφυλακτα σε ολους !!!
Σημάδι φιλιούΟυάου καρδιές!Σημάδι φιλιούΟυάου καρδιές!Σημάδι φιλιούΟυάου καρδιές!Σημάδι φιλιούΟυάου καρδιές!
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2022
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BUT-TMAN, Pegging Slave, tampalouka και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαρτίου, 2023
Χαχαχαχαχαχ
22 Μαρτίου, 2023
Και ενα ακομα θετικο της Φενιας ειναι οτι παραμενει ακομα στα 50ευρω βασικη χρεωση....Πολυ οικονομικη τιμη για τις υπηρεσιες που προσφερει οι οποιες για μενα αξιζουν τριψηφια νουμερα....Value for Money κανονικα και με τον νομο....
23 Μαρτίου, 2023
Πράγματι, πολύ θετική και επικοινωνιακή η Φένια και σούπερ κορμί. Αλλά το πρόσωπό της ρε γμτ το χαλάει, σε βαθμό να μην θέλω έντονα δεύτερη φορά...
07 Σεπτεμβρίου, 2023
Αν σου έλεγε για το σπήλαιο των Ιωαννίνων θα σε χάλαγε ?
Ή σπήλαιο να ναι κι οτι νά ναι ?ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα
review reaction 1 Benreilly
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4