Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολλά έχουν γραφτεί και ιδιαίτερες συστάσεις για την Μπιάνκα δεν χρειάζονται.

Λόγω κίνησης αργεί στο ραντεβού μας, με αποτέλεσμα να την περιμένω στον δρόμο. Κανένα πρόβλημα φυσικά, μιας και το θέαμα μόλις ανοίγει η πόρτα του ταξί με αφήνει έκθαμβο πραγματικά.

Ανεβαινουμε στο διαμέρισμα, όπου παίρνει τον χρόνο της για να φρεσκαριστει και την περιμένω στον καναπέ. Δεύτερο σοκ(θετικό), όταν την βλέπω μακιγιαρισμενη.

Μετά από μια σύντομη, χαλαρή κουβέντα περνάμε στο δωμάτιο, όπου ξεκινάω στοματικό χωρίς ιδιαίτερο ταλέντο, ωστόσο η Μπιάνκα δείχνει επαγγελματισμό και με διορθώνει. Μετά, προχωράει αυτή στην πράξη, με πολύ περισσότερο ταλέντο.

Έρχεται η ώρα της κρίσης, με στήνει στο κρεβάτι ανάσκελα και, αφού με ετοιμάζει με κρέμα, μπαίνει μέσα μου τελείως καυλωμένη. Παρά το μέγεθος, με έχει ερεθίσει τόσο, που δεν νιώθω πόνο, μόνο ηδονή. Ανεβάζει στροφές, αποκαλώντας με "bitch", με εμένα να παραδίνομαι γεμάτος καύλα.

Κάνει ένα διάλειμμα για τουαλέτα και γυρνώντας, συμφωνούμε σε αλλαγή στάσης. Ωστόσο έρχεται από πάνω μου και μου τον ξαναδινει πίπα, πριν αναλάβω ηγετικό ρόλο.

Εκεί γίνεται της τρελής. Με την Μπιάνκα να μου κάνει διάφορα κομπλιμέντα και να μου στήνεται όλο ναζι, να μου δίνει τα πατουσάκια της για γλυψιμο, να με φιλάει (όχι γλώσσα). Το τέλος έρχεται με απίστευτα γρήγορη διείσδυση στα πλάγια, με εμένα να παραδίδω πνεύμα (και σπέρμα) από ηδονή .

Αυτά... Απίστευτη εμπειρία!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
238
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, Pegging Guy21, Veritas και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2023
Έπεσε στα 150 ή έκανες παζάρι?
20 Μαρτίου, 2023
* Άσχετο ρεεέεεεε τύποι αλλά η συγκεκριμένη δε φέρνει στο πρόσωπο στην Εμμανουέλα (κοντοπούτανο) Φυλής;;;; Χμμμ;
20 Μαρτίου, 2023
Όταν λες diva εννοείς πιο πολύ τον Μπαμπη της διπλανής πόρτας Ε;
20 Μαρτίου, 2023
Μπορείς σε παρακαλώ να μου στείλεις μήνυμα γιατί δεν με αφήνει να σου στείλω
Θέλω να σε ρωτήσω σχετικά το παθητικό
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4