Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική, κάπου καλοκαίρι 2021.

Πηγαίνω από περιέργεια αφενός, αφετέρου υποψιασμένος, μιας και αναφορικά με την Λένα παίζουν αμφιλεγόμενες κριτικές.

Αρχικά εξαιρετικά θετική εντύπωση από το σπίτι και την εμφάνιση της κοπέλας, ψηλή, ξανθιά, γυμνασμενη, σούπερ σεξουαλική φωνή. Καθόμαστε στον καναπέ και ρωτάει τις προτιμήσεις μου. "Σε κατάλαβα ότι είσαι ανωμαλιάρης" μου λέει και προσθέτει: "να σου πετάξω έξω τον π@#", περνώντας από τα λόγια στην πράξη.

Ξεκινάω το έργο, με τη Λένα να ενθαρρύνει λεκτικά. Λίγο μετά, με υποχρεώνει να κοιτάω το ταβάνι ενώ με γλύφει! Απίστευτη αίσθηση.

Μετά περνάμε στο βασιλικό της κρεβατι, όπου το θέμα αγριευει με deepthroats από εμένα προς τη Λένα. Στη συνέχεια μπαίνει μέσα μου ιεραποστολικά, λέγοντας πως "θα γαμηθω". Μετά με στήνει στον τοίχο, όπου δίνει πόνο. Ξαφνικά χτυπάει το τηλέφωνο επίμονα, το σηκωνει και πέφτω στα πόδια της. Μου τον παίζει με τα πόδια ενώ μιλάει στο τηλέφωνο (!!!) Και μόλις το κλείνει, της τον δίνω πίπα.

Προχωράμε με προφυλακτικό, όπου μπαίνω ολόκληρος βαθιά μέσα της, με εκείνη να με λέει "καριόλη" και να βάζει τις πατούσες της στη μαπα μου(!!!). Γυρνάμε στο πλάι, όπου δίνω εγώ αυτή τη φορά πόνο και μετά πολλά χύνω στις βυζάρες της.

Απίστευτη εμπειρία...

Προφανώς χημεία, της άρεσα, δεν ξέρω, το θέμα είναι ότι το όλο πράγμα... Πέτυχε!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαρ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
238
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstas_sexy, tampalouka, monstercock greece και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2023
πως μπορούμε να την βρούμε ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1