Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 4 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Έχω συναντήσει τη Katy 2 φορές.
Πρώτη: σαν παθητικός,ήταν η πρώτη μου εμπειρία, της το είπα , γουσταρε και το πήγε πολύ καλά , ούτε βιασύνες ούτε τπτ , υπήρχε υπομονή και το πήγε πολύ όμορφα.
Στα του αγώνα: υποδοχή με ένα φορεματακι, αβαφτη, που ήταν πολύ όμορφη, φαντάζομαι βαμμένη,θα είναι υπερτουμπανο. Ο πουτσος καύλωσε πριν καν πάμε στο δωμάτιο, οπότε τι να κάνω και εγώ τον πήρα στο στόμα μου. Στο δωμάτιο έγινε μακελειό. Με ξάπλωσε ανάσκελα στο κρεβάτι και τον κάρφωσε στο λαιμό μου μέχρι να πνιγώ, σταματούσε και ξανά άρχιζε μέχρι να βγουν όλα τα σάλια μου...με έστησε στα 4 πήρε λίγα από τα σάλια μου ,τα άλειψε και μπήκε σιγά σιγά ( ήταν η πρώτη φορά όπως ανέφερα) , ε με το που άνοιξα όλα πήραν τον δρόμο τους. Σκαμπιλια στον κωλο μου , όργωμα σωστό. Στα όρθια μετά , αντικριστά σε καθρέφτη, ανάσκελα με τα πόδια μου ψιλά , όπου έγινε η κατάθεση!

Δεύτερη φορά : ήθελα να τη σκίσω, για να ισοφαρίσω το γαμησει που μου έριξε! Όπως και έγινε, πάλι πίπα από μεριάς μου με καλύτερα deep , αυτή τη φορά. Ωραία πίπα από μεριάς της . Και οι πουτσες μας κάγκελο ! Την γυρνάω στα 4 , αρχίζω, μου λέει, θα τα πληρώσω όλα? Και τις λέω έτσι πάει...με έσκισες , τώρα σειρά μου. Ανάσκελα, μπρούμυτα, και το τέλος ήρθε με τα πόδια της στους ώμους μου. Εγώ τελείωσα μέσα στη ωραία τρύπα της ( με προφυλακτικό Παλικαρια!!!) Και αυτή στη κοιλιά της , ταυτόχρονα!

Γενικά, πολύ καλό παιδί , γιατί άραξα και τα είπαμε κάναμε ένα τσιγάρο βρε αδερφέ.

Να φέρεστε όμορφα και θα σας ανταμείψει η φάση. Δεν ξέρω αν αξίζει σε όλες , αλλά τον μην είσαι μαλακας , καλό σε σένα κάνει!

Βγάλτε γούστα η ζωή είναι μικρή!
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
108
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Pegging Slave, travestolagnos, dinamitisc5 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαρτίου, 2023
Αυτό το ''Παλικάρια'' με πέθανε.
16 Μαρτίου, 2023
Στα αρνητικά θα σημείωνα πως υπάρχει μια απόσταση μεταξύ φωτογραφιών και πραγματικότητας...
review reaction 1 sevagio
17 Μαρτίου, 2023
dimc , θα πω πως δεν έχεις άδικο, αλλά πια γκόμενα είναι ίδια βαμμένη, στημένη σε φώτο, και στη πραγματικότητα?
14 Αυγούστου, 2023
Φίλος στο τηλέφωνο έκλεισες ραντεβού η σε μήνυμα??
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4