Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 16 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κανόνισμα εύκολο μέσω μηνυμάτων. Οι τελευταίες φωτογραφίες της που φαίνεται καπως άγρια την αδικούν, μιας και ειναι πολύ πιο ομορφη και γλυκια απο κοντά. Μου άνοιξε ομορφα ντυμένη και με ψηλοτάκουνα που μου έριχνε μισό κεφάλι, με το εργαλείο της σε κοινή θεα, με το οποίο τρομαξα λιγο(πώς θα χωρέσει αυτό;;;), παρόλο που η τελευταία που είχα επισκεφτεί ηταν η Ισαβέλλα. Γδυνόμαστε, μου τον δίνει στο στόμα και αρχίζουν τα πνιξίματα, χωρίς να με τεντώσει όμως. Μοκις σκλήρυνε, προφυλακτικό και πάμε… Ιδιατερα προσεκτική στο πώς θα μπει χωρίς να με πονεσει(ναι, περιέργως γίνεται), μόλις το συνήθισα, άρχισε ένα σχετικό σφυροκόπημα, πρώτα στα τέσσερα, μετα μπρούμυτα και τελικά ανάσκελα. Καθόλου επιθετική, αλλά προσαρμοσμένη στον ρυθμό που μπορουςα να ακολουθήσω, χωρις ακροτητες. Κάποια στιγμή μου ζήτησε να με χύσει, της είπα ότι δεν παίζουν επιπλέον χρήματα και μου εσκασε ένα μαγικό χαμόγελο, λέγοντας μου οτι θα μου το κάνει δώρο(δεν ξέρω πώς της ήρθε, δεν ειμαι κανενας πιτσιρικας παίδαρος, απλά γλυκουλης, καθαρός και Ευγενικος) με μερικές βαθιες ψωλιες, κάποια φιλάκια μεχρι που με καβάλησε, όπου τα είδα ολα, εκπληκτική. Μόλις κόντεψα να φτασω στο τέλος, ξεκαβαλησε, με ρώτησε αν τα θέλω στο πρόσωπο και τον έπαιξε μεχρι να μου τα δώσει και μετα απο λιγο τελείωσα κι εγω. Στο τελος ντους, νεράκι και λίγη κουβεντα χωρισ βιασύνες, αν και τα αγγλικά της δεν βοηθανε πολύ. Συνολικά απο τις πιο όμορφες εμπειρίες που είχα μεχρι τώρα, μου φέρθηκε άψογα, με σεβασμο και στα όρια του gfe, δυστυχως την έκανε για Θεσσαλονίκη και περιμένω να ξανάρθει σε τρεις εβδομάδες για να την επισκεπτω ξανα. Εξαιρετική
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 26, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
PaNik14
Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
556
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 PETROSANAL1, Moreno, Marcus77 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2023
"ναι, περιέργως γίνεται".

Από την εμπειρία μου, καθόλου "περιέργως". Το "φιλικό" σχήμα (συν την τεχνική, προφανώς) είναι τελικά πολύ σημαντικότερο απ' το μέγεθος. Έχω πονέσει περισσότερο από μικρότερα πλην όμως λοξά εργαλεία στο παρελθόν απ' ό,τι μεγαλύτερα πλην όμως φυσιολογικού σχήματος.

(That said, ένα σέσσιον με τη Samantha Q θα ήταν εμπειρία. Είμαι αισιόδοξος πως θα επιζούσα :-P)
review reaction 1 Moreno, PaNik14
02 Μαρτίου, 2023
Αλήθεια ειναι ότι το σχημα παίζει σημαντικό ρόλο, πχ δεν κατάφερα να πάρω της Dominique στον ίδιο χώρο, παρόλο που ηταν μικροτερο(αν και τότε ήμουν λιγότερο δουλεμένος), αλλά και πάλι μου έκανε εντύπωση, γιατί ειναι όντως πολύ μεγάλο και παχύ
02 Μαρτίου, 2023
Σίγουρα το σχημα και η διάθεση/υπομονη της κοπέλας παίζουν ποκυ μεγάλο ρολο, πχ της Dominique στο ίδιο σπίτι δεν είχα καταφέρει να το πάρω, αν και λιγο μικρότερο(ήμουν βεβαια και λιγότερο δουλεμένος τότε), αλλά και πάλι ηταν εντυπωσιακό το μέγεθος και αρκετά παχυ(όταν μου το έβαλε στο λαρυγγι, πόνεσε απο το σφίξιμο μου), δεν το περίμενα
05 Μαρτίου, 2023
νομίζω δεν γυρνάει Αθηνα, φευγει Βραζιλία σε λιγες μερες (απο οτι εγραψε ενα αλλο μελος σε κρητική)
18 Ιουνίου, 2023
Συμφωνω και επαυξανω. Αυτο που κανει την εκδιδομενη τρανς καλη, ειναι η συνεπεια κι ο επαγγελματισμος. Πας στην Yuli, πχ, ξερεις οτι μπορεις να βασιστεις σε αυτην. Αυτο που ζητας θα το παρεις οπως το θελεις. Ουτε αρπαχτες ουτε τιποτα αντιθετα απο την πλειοψηφια.
review reaction 1 PaNik14
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5