Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Βλέπω ότι η Bianca είναι Θεσσαλονίκη και λέω δεν υπάρχει περίπτωση να μην την συναντήσω μετά από τέτοιες κριτικές . Κλείνω ραντεβού και σε μια ώρα βρίσκομαι σε ένα διαμέρισμα κοντά στον λευκό Πύργο όπου στο παρελθόν είχα συναντήσει εκεί την vivi carvalho. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω έναν Άγγελο ήταν πραγματικά πανέμορφη μπορώ να πω πως ήταν καλύτερη από κοντά. Φορούσε ένα μαύρο διάφανο ρομπακι και από μέσα εντελώς γυμνή. Με ρωτάει για τα κλασικά νερό χυμο την λέω όχι ευχαριστώ και μπαίνω για μπάνιο. Βγαίνω και μου λέει να πάω στο δωμάτιο και να την δώσω λίγο χρόνο να ετοιμαστεί. Περιμένω κανένα πεντάλεπτο όπου εμφανίζεται με ζαρτιέρες πολύχρωμες και έχω καυλωσει απίστευτα . Έρχεται από πάνω μου και αρχίζουμε τα παθιαρικα φιλια μέχρι που μου σπρώχνει το κεφάλι προς τα κάτω για να την γλυψω. Σκύβω και εγώ σαν καλό παιδί και ξεκινάω να περιποιούμαι με την γλώσσα μου το καυλί της( μέτριο όχι πολύ μεγάλο). Γυρνάμε σε πλάγιο 69 όπου τον έβαζε η πουτανα μέχρι το λαρύγγι την και έμενε εκεί. Μου τον είχε κάνει πύραυλο από την καυλα. Ξαπλώνω στο κρεβάτι όπου έρχεται από πάνω μου και αρχίζουμε ένα ωραίο ιεραποστολικό στην αρχή πολύ soft και στην συνέχεια άρχισε να με Γαμαει δυνατά με ρυθμό και ήταν ασταμάτητη. Μετά από λίγο με γυρνάει στα πλαγιά και αρχίζει να με Γαμαει και να μου παίζει τον πουτσο ταυτόχρονα . Την σταματησα γιατί ήμουν έτοιμος να χύσω και ήταν πολύ χωρίς δεν ήθελα να τελειώσει τόσο γρήγορα. Με στήνει στα 4 και εκεί αρχίζει ένα όργωμα δυνατό και βαθύ με γαμουσε τόσο δυνατά λες και είχε να γαμησει κανένα μήνα. Τέλος ξαπλώνω στο κρεβάτι όπου έρχεται από πάνω μου μου βάζει να γλυψω τα αρχιδια της και με χύνει στο στόμα ( έβγαλε πολύ λίγο ίσα που το κατάλαβα ) αλλά σε αυτά δεν γίνεται να είσαι απαιτητικός είναι πως θα τύχει . Ήταν καταπληκτική εμπειρία αν δεν την δεις γυμνή δεν καταλαβαίνεις ότι είναι Τρανς .θα περιμένω πως και πως να την ξανασυναντήσω
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 10, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 OUROBOROS, elpotero, Benreilly και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2023
Η Bianca είναι από τις καλύτερες ever..!! Ουάου καρδιές!Έρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1