Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ραφαέλα στην Θεσσαλονίκη κάπου στο 2018 όταν ήμουν στις αρχές του σπορ και ήμουν μόνο ενεργητικός. Βλέπω φωτο από Ραφαέλα . Βλέπω βιντεαρες και λέω εδώ είμαστε . Κλείνω ραντεβού και πάω στο διαμέρισμα που ήταν κοντά στην αγγελακη. Μπαίνω μέσα και με την πρωτη μάτια απογοητεύτηκα. Δεν ήταν όπως τις φωτο. Ήταν αρκετά πιο παχουλή . Και το πρόσωπο της δεν ήταν τόσο ωραίο όπως στις φωτο. Βέβαια μπορεί να ήταν η περίοδος τότε που πάχυνε και μπορεί να μην πρόλαβε να βαφτεί επειδή ήταν πολύ γρήγορη η συνάντηση. Μπαίνω για ντουζ και με το που βγαίνω την βλέπω με ζαρτιέρες στο κρεβάτι να μου χαμογελάει και να βγάζει έξω την πουτσαρα της. Ανεβαίνω στο κρεβάτι και ξεκινάω τα τσιμπουκια. Γρήγορα της σηκώθηκε. Γυρνάμε σε 69 όπου αλληλοπιπονομαστε με αυτήν από πάνω μου να προσπαθεί να μου τον χώσει όσο πιο βαθιά γίνεται και εγώ να πνίγομαι. Γυρνάμε και μου ζητάει να με γαμησει αλλά τότε ήμουν μόνο ενεργητικός και της λέω όχι εγώ θα σε γαμησω. Ξαπλώνει στο κρεβάτι βάζω προφυλακτικο και ξεκινάω ιεραποστολικό να την γαμαω και αυτή να παίζει τον πουτσο της και να βογκάει. Δεν κάναμε άλλη στάση γιατί μετά από κανένα δεκάλεπτο έχυσα έκανα ντουζακι και έφυγα. Γενικά ήταν κρύα η εμπειρία μου αλλά θα ξανά προσπαθήσω μαζί της γιατί τότε ήμουν πολύ άπειρος
Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 15, 2018
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 monstercock greece, perseas

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2023
(Ότ)αν ξαναπάς, εάν είσαι παθητικός, θα περάσεις καλύτερα, αρκεί να αντέχεις. Έχει κάτι ντίλντο να σε ανοίξει αρχικά, αλλά είναι κωμικά μικρότερα από το τέρας ανάμεσα στα σκέλια της. Μιλάμε, από κοντά και σε πλήρη στύση, είναι *τρομακτικό*. Άσε που χύνει καταρράκτες.
review reaction 1 monstercock greece
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1