Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερομηνία ενδεικτική διότι την έχω συναντήσει πάνω από 5 φορές . Η βιβη ήταν η πρώτη μου εμπειρία με Τρανς. Το παρακολουθούσα καιρό το άθλημα αλλά δεν είχα δοκιμάσει μέχρι που μια μέρα κατά της 3 τα ξημερώματα έστειλα μήνυμα την είπα ότι ήμουν πρωτάρης και με περιποιήθηκε άριστα ως παθητική αλλα από τότε είναι ενεργητική μέχρι σήμερα. Παρόλα αυτά τότε ήταν πολύ πιο όμορφη τώρα χάλασε και πάχυνε . Θα σας πω για την τελευταία μας συνάντηση. Μου στέλνει μήνυμα ότι είναι Θεσσαλονίκη και λέω ευκαιρία είναι δεν θα την χάσω. Κλείνω ραντεβού και σε μια ώρα είμαι εκεί. Το διαμέρισμα καθαρό στο κέντρο πάρω από την χανθ. Μπαίνω μέσα αρχίσουν τα φιλια και οι αγκαλιές γιατί γνωριζόμαστε από τις τόσες φορές και πάω για ντουζ. Βγαίνω και με περιμένει έξω με ζαρτιέρες μαρες και κάλτσες και έχω γίνει πύραυλος. Ανεβενω στο κρεβάτι και ξεκινάω να την γλυφω μέχρι που της γίνεται πετρα και εκεί ξεκινάει η μάχη. Να με πιάνει από το κεφάλι και να σπρώχνει μέσα την ψωλαρα της να πνίγομαι να θέλω να βγω και να μην με αφήνει τα σάλια και τα δάκρυα να τρέχουν και αυτη να συνεχίζει . Με γυρνάει 69 ( εγω από κάτω ) και να μου κάνει deep throats όσο με τσιμπουκωνει και να επιμένει μέχρι που ενοιωσα την πουτσα της να έχει φτάσει στον εισοφαγο μου και να είμαι έτοιμος να τα βγάλω . Εκεί σταματάει και με στήνει στα 4 και ξεκινάει ένα άγριο σφυροκόπημα. Γενικά της αρέσει το άγριο . Μόλις συνήθισα ξεκίνησε να με σφυροκοπά τόσο δυνατά που δεν μπορούσα ούτε να βογκιξω . Ήταν γλυκός ο πόνος . Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό μου βάζει ένα μαξιλάρι από κάτω και ξεκινάει να παίζει με την κωλοτρυπιδα μου. Τον έβγαζε τέρμα έξω εκεί που το κωλαρακι μου έσφιγγε το πουτσοκεφαλο της και τον έχωνε απότομα τέρμα μέσα . Το έκανε καμία 15 φορές αυτό και μετά συνέχισε το σκίσιμο . Μετά με γύρισε στα πλαγιά όπου τα έδωσε όλα. Δεν ξέρω αν ήταν η στάση αλλά τον ενοιωθα μέχρι το στομάχι μου . Τέλος γονατίζω και τα ρίχνει όλα στο πρόσωπο μου. Σηκωνόμαστε και πάμε στο ντουζ όπου μου λέει να δω στον καθρέφτη ποσο πολύ με έχυσε και γελούσε . Μετά γονατίζω στο ντουζ και μου λέει στα ελληνικά παρτα καργκιολα και ξεκινάει να με κατουράει παντού . Φιλί αποχαιρετισμού και φεύγω. Χάλασε μεν αλλά δεν την αλλάζω στην συμμετοχή και στην όρεξη είναι 10 αρι
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Pegging Slave, johnlittle, monstercock greece και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού