Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με Hellen και Iris Θεσσαλονίκη. Ημερομηνία ενδεικτική . Βλέπω ότι είναι μαζί και λέω να δοκιμάσω την πρώτη μου παρτουζα. Φτάνω στο σπίτι ανοίγει η πόρτα και βλέπω την hellen . Ωραία εμφάνιση αρκετά θυλικη . Περνάω στο σαλόνι που είχε δίπλα και κρεβάτι και την ρωτάω που είναι η αδερφή της και μου λέει μέσα ετοιμάζεται . Μου λέει για ντουζ αλλά μόλις είχα κάνει ήμουν προετοιμασμένος και ξεκινάμε το παιχνίδι . Γλωσσόφιλα και χαϊδέματα μέχρι που γονατίζω για να γλυψω το παπαρι της. Μετά από κανα 2 λεπτό ενώ την εγλυφα έρχεται και η iris και μας βλέπει και χαμογελάει . Βγάζει το στριγκακι της και έρχεται και αυτή δίπλα και πιπωνω και τις 2 εναλλάξ . Με στήνουν στα 4 και όσο γλυψω την hellen η iris προετοιμάζεται για να μπει μέσα μου. Στην αρχή το πήγε μαλακα όπως της ζήτησα μέχρι που ξεκίνησε το σφυροκόπημα η μια από πίσω και η άλλη από μπροστά να με πνιγεί με deep throats. Μετά με ξαπλώνουν ιεραποστολικά και η Hellen με Γαμαει και η iris μου δίνει πίπα . Δεν κρατήθηκε πολύ η iris και μετά από λίγο μου τα ρίχνει όλα στο πρόσωπο και ξαπλώνει δίπλα μου χαμογελώντας όσο η Hellen συνεχίζει να με οργώνει με εμένα ξαπλωμένο να τρέχουν παντού στο πρόσωπο μου τα ζουμιά . Μετά από λίγο έρχεται και η Hellen και τα ρίχνει και αυτή στο πρόσωπο και αφού τελείωσε μου τον έδωσε να τον καθαρίσω με την γλώσσα μου. Ντουζακι αποχαιρετιστήριο φιλάκι και έφυγα για την δουλειά . Πολύ ωραία εμπειρία και για τις δυο . Την ίδρωσαν την φανέλα
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
300
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Pegging Slave, tampalouka, monstercock greece και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού