Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βλέπω tayla στην Θεσσαλονίκη και λέω δεν θα χάσω την ευκαιρία. Έτσι στέλνω μήνυμα και κανονίζω συνάντηση για 30 λεπτά + χυσιμο + golden shower. Φτάνω στο διαμέρισμα ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια ψηλή γυναικάρα και παθαίνω πλάκα. Πληρώνω και μπαίνω για ντουζ και μόλις βγαίνω την βλέπω ξαπλωμένη στο κρεβάτι είχε βγάλει τα εσώρουχα και έπαιζε την πουτσαρα της. Εκεί είπα ωχ δεν μας βλέπω να περνάμε καλά απόψε. Ανεβαίνω στο κρεβάτι και πάω να τον πιάσω για να την πιπωνω και μόλις πιάνω την πουτσα της καταλαβαίνω πάνω στα χέρια μου το ποσο πραγματικά τεράστια είναι . Την γλυφω για αρκετή ώρα ώσπου με γυρνάει στα 4. Εκεί την παραδέχτηκα γιατί με υπομονή και τεχνική κατάφερε να τον βάλει όλο μέσα χωρίς ιδιαίτερο πόνο μέχρι που συνήθισα και ανέβασε ρυθμούς. Παρόλα αυτά της άρεσε πιο πολύ η αργή αλλά βαθιά διείσδυση . Αλλαγή στάσης με βάζει ιεραποστολικό και έρχεται από πάνω μου και τον έβαζε τέρμα μέσα . Αφου καυλωσε αρκετά βγαίνει απότομα βγάζει προφυλακτικό και τα ρίχνει όλα στο πρόσωπο μου,( μιλάμε για μεγάλη ποσότητα ). Τελειώνει και πάμε για golden shower. Γονατίζω , αυτή παιδεύεται μένουμε 5 λεπτά έτσι μέχρι που μου λέει συγνώμη δεν μου έρχεται. Οκ καταλαβαίνω συμβαίνουν αυτά μπαίνω για ντουζ και μόλις βγαίνω μου δίνει πίσω τα 50 ευρώ χωρίς να την πω κάτι . ( τίμιο) πολύ ευγενική με το χαμόγελο στο στόμα με αποχαιρέτησε με ένα φίλη και έφυγα ανανεωμένος. Σίγουρα θα την ξανασυναντουσα
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Benreilly, tampalouka και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού