Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με Isabela πριν λίγες μέρες σε ένα διαμέρισμα παράλληλα τσιμισκη. Ανοίγει την πόρτα με ένα βυνιλ φόρεμα και την πουτσαρα της απ έξω. Τρόμαξα ρε φίλε λέω πως θα το πάρω αυτό. Πληρώνω και πάω να μπω προς το ντουζ και μου λέει Νο come here. Με γδύνει βάζει τα ρούχα μου δίπλα στον καναπέ και με γονατίζει και μου τον χώνει όλο μέσα στο στόμα . Εγώ να πνίγομαι να τραβιέμαι και αυτή να με αρπάζει από τα μαλλιά και να μου λέει suck it. Τα σάλια και τα δάκρυα τρέχουν από παντού. Με σηκώνει με πάει στο κρεβάτι φοράει προφυλακτικό και μου βάζει λιπαντικό. Την λέω σιγά γιατί είναι πολύ μεγάλο αλλά δεν κατάλαβε τίποτα ήθελε σαν τρελή να μπει μέσα . Με πολύ υπομονή και πολύ πόνο κατάφερε να μπει ήμουν έτοιμος να κλάψω αλλά είχε τον τρόπο της να σε κάνει να μην μπορείς να ξες όχι . Με ξαπλώνει μπρούμυτα στο κρεβάτι και αρχίζει να τον σπρώχνει με μανία μέσα που σε κάποια φάση τον έβαζε όλο μέσα και δεν τον άντεχα. Την παρακαλούσα να σταματήσει αλλά τίποτα απλά πήγαινε πιο αργά . Με γυρνάει για λιγο ιεραποστολικά όπου με πάει πιο soft αλλά με πολλά γλωσσόφιλα και φτυσίματα στο πρόσωπο . Τέλος με βάζει στα 4 όπου τα είδα όλα με όργωσε μέχρι τον πάτο με πολύ ταχύτητα και εκεί που ήμουν έτοιμος να την πω δεν πάει άλλο εγώ φεύγω με γυρνάει ανεβαίνει από πάνω μου και με χύνει στα μούτρα . Σηκώνομαι με το ζόρι δεν μπορώ να περπατήσω μετά από όλα αυτά και πάω στο ντουζ. Βλέπω τον καθρέφτη και καταλαβαίνω ότι έχυσε μια θάλασσα επάνω μου αλλά δεν τελειώνει εκεί …. Μπαίνω στο ντουζ και μόλις ξεπλαινομαι την βλέπω έρχεται και ανοίγει την κουρτίνα . Μου λέει γονάτισε. Γονατίζω και εγώ και ξεκινάει να με κατουράει την λέω όχι στο πρόσωπο και σταματάει το κατούρημα και μου λέει σκάσε θα κανεις ότι θέλω και λέει άνοιξε το στόμα αλλά δεν το άνοιξα και λέει τώρα θα σε τιμωρήσω και ξεκινάει να με κατουράει στο πρόσωπο. Παρόλα αυτά με τέτοια επιμονή και καυλα που έβγαζε με έκανε και εμένα να γουστάρω. Κάνω ντουζακι και βγαίνω . Ντύνομαι και πάω να την χαιρετήσω και να φύγω και στην πόρτα μου λέει τώρα θα σου κάνω ένα δωράκι γιατί ήσουν καλό παιδί. Με γονατίζει ξανά μπροστά στην πόρτα που ήμουν έτοιμος να φύγω και μου δίνει ξανά πίπα. Είχα τρελαθεί λέω δεν μπορεί να είναι αλήθεια. Με σηκώνει και με βάζει στον καναπέ και μου κατεβάζει το παντελόνι στα 4 και ξεκινάει ξανά να με Γαμαει για ένα 10 λεπτό. Με είχε ανοίξει τόσο πολύ που νόμιζα θα μου μείνει κουσούρι και στο τέλος βγάζει προφυλακτικό και μου ζητάει να ανοίξω το στόμα. Ανοίγω και εγώ και τα ρίχνει όλα μέσα. Ξαναπάω τουαλέτα να τα φτύσω χαιρετιόμαστε και φεύγω τρελαμένος. Η καλύτερη εμπειρία που είχα Ποτε . Ακόμα νιώθω που και που ότι θα τρέξουν ζουμιά από πίσω
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, mad_max, Pegging Guy21 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Φεβρουαρίου, 2023
Αυτή η Ιζαμπελα. Ήταν η πρώτη εμπειρία μου πριν 5 χ4ονια. Δεν πηγαινα για παθητικό αλλα με ξέσκισε μπροστά στην κοπέλα μου. Από τότε την επισκέπτομαι συστηματικά. Με έχει πάρει με φίλες της. Είναι η καλύτερη και πραγματικά δε στ;ματα μέχρι να στον κάνει οηγγαδι...
review reaction 1 Pegging Guy21, Hellion, Benreilly
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1