Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ημερομηνία ενδικτικη. Συνάντηση με την Lorena κοντά στην Αγίας Σοφίας Θεσσαλονίκη. Ανοίγει η πόρτα και βλέπω ένα άλογο. Είναι ακριβώς όπως είναι στις φωτο. Περνάω μέσα πληρώνω 100 + 50 για το γαλατάκι της και μπαίνω για ντους . Βγαίνω από το ντουζ και με περιμένει με κάτι κόκκινα εσώρουχα φωτιά με το εργαλείο έξω. Ωραία πουτσα όχι πολύ μεγάλη γύρω στα 17 -18 . Ξεκινάω να την πιπωνω βαθιά με μπόλικο σάλιο μέχρι που της έγινε πετρα. Με γυρνάει στα 4 όπου μου βάζει λιπαντικό και σιγά σιγά μου τον έβαλε όλο μέσα. Μετά από λίγο ξεκίνησε να με σφυροκοπά δυνατά . Αλλαγή στάσης σε ιεραποστολικό και εκεί τα έδωσε όλα. Τελειώνει η ώρα μου και της ζητάω να χύσει στο πρόσωπο ξεκινάει να τον παίζει αλλά τίποτα. Τότε ξεκιναει να μου κάνει πίπα να σηκωθεί μόλις ήμουν έτοιμος μου περνάει προφυλακτικο και ανεβαίνει πάνω και τον χώνει στην κωλαρα της πολύ απότομα . Έκανε 10 μέσα έξω και με έχυσε κατευθείαν στο πρόσωπο . Πολύ καλή εμπειρία ήταν χαμογελαστή και γενικά δεκτική .
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
360
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Benreilly, viper85, elpotero και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού