Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια μέρα με φεγγάρι είχα ελάχιστο χρόνο κ σκέφτηκα να πάρω την Babi, την οποία την είχα σταμπάρει απο καιρό. Η συνάντηση έγινε στις αρχές Νοέμβρη στην Αθήνα σε ωραίο και καθαρότατο διαμέρισμα γειτονιάς στον πρώτο όροφο.

Με το που άνοιξε την πόρτα την γούσταρα πολύ, μου σκάει μια χαμογελάρα και ξεκινάμε τα βαθιά γλωσσόφιλα από το χωλ. Σαν να ήμουν με τη γκόμενά μου ενα πράμα, την οποία είχα να δω καιρό. Θα την έτρωγα κ θα με έτρωγε νόμιζα.. Έχω πάει με πολλές τρανς, τέτοια υποδοχή και τέτοιο starting δεν έπαιξε ποτέ. Σκέφτηκα πω ρε πούστη τι έχει να γίνει όταν πάμε μέσα…

Η Babi είναι ενα κορίτσι με πολύ σφιχτό κορμί, πολυ φιτ για τους λατρεις, με όμορφο έκφυλο πρόσωπο κ πολύ σεξουαλική φωνή. Με χάλασαν λίγο τα τατού (γενικά δεν τα γουστάρω) και το βυζί της που ήταν πέτρα. Μύριζε υπέροχα, φορούσε τέλεια πανάκριβα εσώρουχα, χαμογελούσε έτσι όπως κ όσο έπρεπε, ήταν ευγενέστατη κ πολύ δοτική, γενικώς έσταζε καύλα το μωρό…

Δεν δοκίμασα τον ενεργητικό της ρόλο, αν και πήγα με αυτή τη διάθεση κ επιθυμία, αλλά δεν περίμενα να αντικρίσω τέτοιο παπάρι. Ήταν σαν κοντόκανη καραμπίνα. Όχι μακρύ, αλλά πολύ χοντρό, σε σημείο που τρόμαξα. Το κατάλαβε κ η ίδια κ γέλασε.

Δεν κράτησε πολύ η όλη φάση. Γλωσσόφιλα φουλ, μπήκα μέσα της κουνηθήκαμε λίγο κ τέλος.

Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα όταν θα ξαναέρθει.
Βαθμολογία: 9,5 απλόχερο από τον γράφοντα. (Το σύστημα κλασικά αφήνει μέχρι 7).
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
form
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Antonis_Greece4, SheFucker, dimwhoo και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού