Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η συνάντηση έγινε στα τέλη Δεκέμβρη. Εύκολη συνεννόηση μέσω βαιμπερ.
Με υποδέχτηκε με ένα σετ εσωρούχων , φορώντας ψηλοτακουνα. Της είχα ξεκαθαρίσει ότι θα είμαι ενεργητικός...
Με το που μπήκαμε στο δωμάτιο με ρώτησε αν θέλω κάποιο αναψυκτικό, νερό η ποτό. Ζήτησα νερό και μου έδειξε το μπάνιο το οποίο είχε τα πάντα.. από άρωμα, αποσμητικο , πετσέτα ...ότι θα χρειαζομουν τέλος πάντων.
Το μωρό μου πετάξε το εργαλείο της έξω και μου ζήτησε να την γλύψω... Σκαλωσα γιατί νόμιζα ότι θα με γαμησει αλλά τελικά ήταν πολύ κουλ και απλά ήθελε να καβλωσει...
Στη συνέχεια με εγλειψε εκείνη . Ωραία πίπα.
Μετέπειτα έβγαλε τις γόβες της και μου ζήτησε να της γλείψω τα πατουσακια ( της είχα ζητήσει footjob) . Πολύ ωραίες πατούσες και είχε και μια αγριάδα όταν τις εγλειφα ... Με χαστούκιζε με τα πατουσακια της .
Μετέπειτα την γάμησα σε 3 στάσεις , doggy, missionary και πλάγιαστα... Με καβλωσε πάρα πολύ ειδικά στο missionary . Έχει προσωπαρα το μωρό. Καθόλη την διάρκεια ήταν καβλωμενη . Στο τέλος ήθελε να χύσουμε παρέα (δεν ζήτησε extra λεφτά) .
Έχυσε πρώτη στην κοιλιά μου με εμένα να ακολουθώ μετά από λίγα δευτερολεπτα στο στόμα της και στα βυζιά της.
Πολύ καλή έμπειρα.
Συμπερασματικά έχω να πω ότι τα αξίζει τα λεφτά της και δεν έχει καμία τάση ξεπέτας. Πλήρωσα 200 ευρώ και έχυσε και αυτή και η συνάντηση κράτησε 1.5 ώρα.
Θα την ξανασυναντησω σύντομα θεωρώ.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 04, 2023
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
26 Ιουλ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
114
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Veritas, elpotero, 911-Toninno και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού