Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η bianca αποτελεί την εξαίρεση που επιβεβαιωνει τον κανένα μιας απόλυτα εξωτικής δημιουργίας. Η φυσική της ομορφιά σε συνδυασμό με τα προσόντα της αποτελούν πόλο έλξης των απανταχού trans lovers. Με την ιδια ευκολία μπορεις να την συναντησεις για φαγητο και την ιδια στιγμή να γεύεσαι τα δώρα της στον προσωπικό σου χώρο. Η συνάντηση μαζί της ηρθε μετα απο πολυ σκέψη καθώς απο την εμπειρία μου εχω μαθει οτι η πολυ ομορφιά και αναγνώριση ειναι αντιστρόφως ανάλογη απο την όρεξη για σεξ και γενικά την ιδιωτική συναναστροφή. Η συνάντηση έγινε στον χωρο της, σε ενα πολυτελές ρετιρέ στο κέντρο της Αθήνας. Η συνάντηση κλείστηκε μέσω whats up γρήγορα και χωρίς πολλά μηνύματα. Έφτασα στην ώρα μου (ευτυχώς πολύ κοντα υπήρχε ιδιωτικο πάρκινγκ γιατι ακομα θα έψαχνα). Μου ανοιξε η ιδια φορώντας μια διάφανη ρόμπα, σεξη εσωρουχα και ψηλοτάκουνες μαύρες γόβες. Η πρώτη εντύπωση ειχε μια αμηχανία η οποία ομως ξεπεράστηκε μέσα σε λιγα λεπτά. Η ιδια ειναι πολυ όμορφη και πολυ ευγενική. Με ρωτησε εαν θελω να πιω κατι και μου εδειξε το μπάνιο (οι πετσέτες ήταν μυρωδάτες και το μπάνιο ειχε κάθε λογής ακριβα αφρόλουτρα και αρωματα. Βγαίνοντας απο το μπάνιο με περίμενε στο κρεβάτι με ανοικτή την ρόμπα και τα ψιλοτακουνα στα πόδια. Άρχισα να την φιλάω παντού απαλά προσπαθώντας να την κανω και να με κανω να αισθανθω χαλαρα. Ανταποκρίθηκε σε μεγάλο βαθμό δείχνοντας μου τον δρομο για να την ευχαριστήσω. Το δέρμα της ήταν απίστευτο και ολη ηταν διακριτικά μυρωδάτη. Το εργαλείο της καύλωνει στο λεπτό (είναι άτριχο μεγάλο και χοντρό με δυο ζουμερά αρχίδια να το ολοκληρώνουν), η κωλότρυπά ειναι γλυκισμα που θες να το φας για αρκετη ωρα. Το στήθος της ειναι συμμετρικο με ευαίσθητες θηλές που ανταποκρίνονται σε κάθε πέρασμα του χεριού η της γλωσσας. Φιλιά με γλώσσα σε εμενα δεν εδωσε (δεν ξέρω εαν ειναι στο μενού της αυτό), η πιπα της ειναι καλη αλλα δεν εχει διαρκεια, εγω την εγλυψαν μακρα περισσοτερο. Στα του αγωνα το σεξ μαζι της ειναι περισσοτερο ροζ καθώς δεν αφήνει πολλές αγριάδες, υπήρχαν στιγμες που με σταμάτησε παρ ολο που έδειχνε οτι της αρέσει (ίσως γιατι ήταν η πρώτη φορά που βρεθήκαμε). Το μόνο φάουλ της συνάντησης ηταν οτι στην μισή ωρα με σταμάτησε και μου ζητησε να χυσω, εγω τησ απάντησα οτι δεν θελω ακομα και οτι έχουμε ακομα μιση ωρα. Η απάντηση που έλαβα ήταν οτι καταλαβε οτι ήθελα μιση ωρα ραντεβου. Μου γύρισε τα χρήματα πίσω και κράτησε το ποσό του μισάωρου ζητώντας μου συγγνώμη και λέγοντας οτι δεν κατάλαβε. Η συνάντηση ήταν ΟΚ αλλά δεν μπορώ να την μετρήσω ως εμπειρία (περισσότερο ηταν μια στιγμή λογω του μικρού χρονικού διαστήματος του ραντεβού). Σίγουρα συστήνεται για μεγάλα ραντεβού όπου μπορείς να γευστεις ς περισσότερα απο αυτή την σπάνια ομορφιά.
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 13, 2021
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Benreilly, elpotero, OUROBOROS και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού