Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την isabella λιγες ημερες απο τοτε που ειχε γυρισει απο Μυκονο. Το ραντεβου κλειστηκε πολυ ευκολα μεσω whats up για την επομενη ημερα το απογευμα. Το διαμερισμα βρισκοταν στην περιοχη καλιμαρμαρο στο ισογειο το οποιο διαθετει διαφορετικη εισοδο και εξοδο (σωστη προσέγγιση για καποιον που δεν θελει να εχει συναντησεις με τον επομενο η τον προηγουμενο). Στο ιδιο σπιτι εμενε και η angelina και μια μικρουλα που μου διαφευγει το ονομα της. Το πακετο ηταν ολοκληρωμενο αφου μπορουσες να παρεις μεχρι και τριο στην ωρα που θα εκλεινες. Το δικο μου ραντεβου ειχε μονο την isabella. Φτανοντας στο διαμερισμα εστειλα μυνημα και μου απαντησε να περιμενω 2 λεπτα για να μου ανοιξει. Μου ανοιξε η ιδια φοροντας ενα baby doll και παντοφλακια. Ψηλη, επιβλητικη παρουσια με σοβαρο ομορφο προσωπο και στοιβαρο κορμι. Αφου τακτοποιησα το θεμα των χρηματων αμεσως με ρωτησε εαν θελω κατι να πιω (αλκοολ η νερο ) και μου προσεφερε πετσετα ενα ηθελα να φρεσκαριστω. Απαντησα θετικα και στα δυο και κατευθύνθηκα στο μπανιο. Το σπιτι ηταν τακτοποιημενο και μεγαλο, το μπανιο το ιδιο. Βγαινοντας με περιμενε ξαπλωμενη με μισανοιχτη ρομπα και το εργαλειο να κρεμεται. Δεν εχασα αλλο χρονο και την αρχισα στην πιπα, στην αρχη απλα μου χαιδευε την πλατη και τον σβερκο αλλα σε λιγα λεπτα οταν αρχισε να ξυπναει ο βοας αρχισαν τα πιασιματα να γινονται ολο και πιο δυνατα. Με μια κινηση μου πεταξε την πετσετα που ειχα δεμενη στην μεση και αρχισε να μου χουφτωνει τα κολωμερια με τροπο που ακομα και να μην εισαι παθητικος ξερεις οτι εαν ριξεις αμυνες πολυ συντομα θα γινεις. Σηκωθηκαμε ορθιοι και αρχισα να την χουφτωνω παντου. Εχει τρελη κωλαρα για πολυ καβαλημα. Ομως η πρωτη εκπληξη ηρθε οταν ενω προσπαθουσε να μου βαλει δακτυλο και να με ριξει μπρουμητα της ειπα οτι δεν ειμαι παθητικος και οτι παθητικη θα ηταν μονο αυτη. Εκει συννέφιασε πραγματικα με αποτελεσμα για να μην χαλασει το κλιμα να κανω εγω πισω και τελικα να μην την γαμησω. Ειμουν προετοιμασμενος για τετοιο σεναριο μετα απο μια πολυ δυνατη και σωστη κουβεντα με παλαιο και σεβασμιο μελος του forum. Αλληλο τσιμπουκωθηκαμε για πολυ ωρα με εμενα να εχω βγαλει μεχρι και δακρυα απο την προσπαθεια και τα πνιξηματα που εφαγα απο τις λαβες της isabbelas. Το τελος ηρθε και για τους δυο (τα ριξαμε και οι δυο στο στηθος του αλλου). Χαμογελαστη στο τελος την ρωτησα ενα μπορω να κανω αλλο ενα μπανακι. Εκανα το μπανιο μου με χαιρετησε πολυ ευγενικα και εφυγα απο την πισω πορτα. Η εμπειρια ηταν αναμενομενη με την isabbela να εχει τον κυριο ρολο και να συστηνεται κυριως για παθητικους (αλλωστε ολες οι κριτικες την θελουν ενεργητικη και τπτ αλλο).
Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 04, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 mad_max, maryland2004, BUT-TMAN και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού