Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 12 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Συναντηση με την Tayla λιγες ημερες αφοτου εφτασε στην Αθηνα. Με τραβηξαν οι φωτογραφιες και το fit σωμα. Το ραντεβου κλειστηκε ευκολα μεσω whats up για την ιδια ημερα το απογευμα. Το σπιτι βρισκονταν σε γειτονια στο κεντρο της Αθηνας στον 4 οροφο. Στο διαμερισμα αυτο εμενε και η rephaela ferrari. Εφτασα στην ωρα μου χτυπησα κουδινου και ανεβηκα στον οροφο. Μου ανοιξε ενα πανεμορφο νεαρο πλασμα με πολυ ομορφο χαμογελο, αψογη οδοντοστοιχία, με μακιγιαζ και μαλλια φτιαγμενα σαν απο κομμωτηριο. Αγγλικα ελαχιστα αλλα και μονο που εβλεπα αυτο το πακετο δεν χρειαζομουν και πολλα αγγλικα. Εκει ομως σταματουν τα θετικα καθως ειναι ομορφη και το γνωριζει, ναρκιση θα ελεγα με ολη την σημασια της λεξης. Με περασε στο δωματιο και με ρωτησε εαν ηθελα να φρεσκαριστω / δεν με ρωτησε εαν ηθελα νερο η κατι αλλο (προφανως νομιζε οτι ο καθενας ερχεται ποτισμενος και δεν χρειαζεται κερασμα. Βγαινοντας απο το μπανιο με περιμενε στο δωματιο με τα εσωρουχα και με το κινητο στο χερι. Οτι κινηση και αν εκανα απλα με κοιτουσε ξαπλωμενη σαν κουκλα απο καταστημα. Βλεμμα κρυο και εκφραση αντε μαλακα τελειωνε να μας αδειασεις την γωνια. Το εργαλειο της ειναι οτι πιο μεγαλο εχω δει (πραγματικα χωρις να εχω μεζουρα πιστευω οτι εδω στην Ελλαδα απο τις γνωστες επαγγελματιες δεν υπαρχει τετοιο μεγεθος) ακομα και απο την isabbela ηταν πιο μεγαλο και κυριως πιο χοντρο. Το αστειο ηταν οτι ακομα και αν μου ετρεχαν τα σαλια να το δοκιμασω δεν εκανα καμια κινηση καθως η σταση της και κυριως το απαξιωτικο της βλεμμα με ξενερωσαν. Την πηδηξα σε μια σταση (ιεραποστολικο) εχυσα στο 20 λεπτο. Με εκει απλα να καθετε εκει και να κοιταει. Πηρα ξανα την πετσετα μου εκανα ενα μπανιο και εφυγα. Το αποτελεσμα ειναι να εχω και αυτη την εμπειρια στο μυαλο μου. Κριμα παντως γιατι οπως ειπα προκειται για ενα πανεμορφο πλασμα με φοβερο κορμι και φοβερο προσωπο.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Moreno, TOMCRUISE, Mpougiampesas και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού