Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H sarah ειναι μια κατηγορια απο μονη της. Βραζιλιανα που μενει πολλα χρονια στα νοτια προαστια της αθηνας. Η ιδια ειναι πλασμα ευγενικο, πολυτελες με σωστους τροπους. Ειναι πολυ διακριτικη και ταυτοχρονα πολυ δοτικη με τους πελατες της. Η τιμη ειναι πανω απο μεσω ορο γεγονος που δικαιολογει και τις ανωτερες υπηρεσιες που προσφερει. Το ραντευου κλειστικε μεσω whats up για την ιδια μερα. Το προγραμμα αναφεροταν σε light domination με χυσιμο δικο της. Η ιδια με υποδεχτηκε σε ενα πανεμορφο σπιτι στην γλυφαδα φοροντας μαυρα 12 ποντα louboutin, με ασορτι μαυρα σεξη εσωρουχα. Μαλλια, μακιγιαζ και αρωμα σε απολυτο βαθμο. Με περασε στο δωματιο οπου μου εδωσε πετσετα για να φρεσκαριστω ενω ταυτοχρονα με ρωτησε τι θα πιω. Εφυγε απο το δωματιο διακριτικα και γυρισε με το κερασμα. Η πρωτη μου αντιδραση ηταν αν σκεφτω πωπω τι γυναικαρα ειναι αυτη. Την αγκαλιασα και την χουφτωσα πρωτα πισω και μετα απο μπροστα διαπιστωνοντας ευχαριστα οτι δεν φορουσε εσωρουχο. Αφηνοντας τα ζουμερα μεγαλα προσόντα να κρεμονται. Στην στιγμη αρχισαν τα γνωσσοφιλα οι καβλες χτυπησαν κοκκινο και με μια κινηση οπως ειμασταν ορθιοι την γυρισα στον τοιχο και της εφαγα την κωλοτρυπα, παντου τα παντα μυριζαν υπεροχα και ερωτικα. Η ιδια αρχισε να αναστεναζει και με τσακωσε απο σβερκο χώνοντας το κεφαλι μου πιο βαθια στα κολομερια της. Η γλωσσα μου μπηκε στην τρυπα της και εκεινη δαιμονηστικε απο την καυλα. Στην στιγμη δεν αντεχα αλλο και γυρισζοντας της την γονάτισα για να τον παρε στο στομα. Εγλυφε και ρουφουσε διχως αυριο χουφτωνοντας τα κολομερια μου με δυναμη. Σε λιγο με εριξε στο κρεβατι και ηρθε απο πανω μου και μου εχωσε τον πουτσο της στο στομα, ακολουθησαν χαστουκια και deepthroatsτα οποια με καβλωσαν ακομα πιο πολυ. Η ιδια γουσταρει απιστευτα να εξουσιαζει και εχει πραγματικο ταλεντο σε αυτο. Μετα απο αυτο την εβαλα στα 4 οπου στην αρχη σιγα σιγα και μετα γρηγορα και δυνατα χαθηκα στα κολωμερια της . Οι εναλλαγες των στασεων πολλες με αρκετα χαστουκια σφιξηματα στο λαιμο και δυνατα μπασιματα απο μερους μου. Στο τελος με εβαλε να ξαπλωσω οπου ηρθε διπλα μου παιζοντας τον πουτσο της και τον δικο μου μου τα εφερε στο στομα (πολυ ποσοτητα) . Απιστευτη εμπειρια που συστηνεται χωρις δευτερη σκεψη. Εκανα το μπανιο μου με ησυχια, με αποχαιρετησε με ενα φιλι και εφυγα.
Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Benreilly, tampalouka, monstercock greece και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού