Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H beatrisz ειναι μια τρανς με φιτ κορμι, και ωραιο προσωπο. Με τραβηξαν οι φωτογραφιες της και η επικοινωνια εγινε μεσω whats up. Η πραγματικοτητα εχει τεραστια διαφορα με αυτο που θελει να βγαζει προς τα εξω απο αποψη συμπεριφορας. Εφτασα 5 λεπτα νωριτερα και οπως επρεπε περιμενα να ερθει η ωρα του ραντεβου. Μου ανοιξε με υφος και μου ειπε οτι μολις ειχε τελειωσει ενα session με camera, και οτι ειμουν τυχερος που την βρηκα διαθεσιμη. Μου εδειξε με το χερι της το μπανιο και μου εδωσε πετσετα. Το μπανιο ηταν ΟΚ η πετσετα δεν γνωριζω εαν ηταν απλα στεγνωμενη. Μολις τελειωσα το μπανιο με περιμενε στο δωματιο εντελως αδιαφορη και με ρωτησε ποιος θα ειναι ενεργητικος. Την απαντησα εγω και εκει χαλαστηκε. Την εβαλα στα ορθια και με τις πρωτες πουτσιες αρχισε τα παραπονα οτι δεν ξερω να γαμαω και αρχισε το σεμινάριο με τα χερια στην νοηματικη. Εκει αισθανθηκα το λιγοτερο βλακας και μετα ενοχλημενος. Για να μην τα πολυλογω δεν τελειωσα γιατι με σταματησε με τον ιδιο τροπο αλλες 2 η 3 φορες απο οτι θυμαμαι. Διεκοψα το
Ραντεβου ζητησα να κανω μπανιο, πληρωσα και εφυγα. Η γνωμη μου ειναι οτι τετοια ψωνισμενα ατομα καλο θα ειναι να μην εργαζονται στην Ελληνικη αγορα και ολοι εμεις να πηγαινουμε. (Τα λεω για να τα διαβαζω εγω). Καλη συνεχεια σε ολους
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 04, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
226
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lycienr, Ptzthess, Marcus77

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2022
Συγγνώμη που ρωτάω, αλλά γιατί την πλήρωσες?
review reaction 1 Veritas
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Επρεπε να την ειχες κανει εξαρχης... μαλλον δεν διαβασες την κριτικη μου . Κρίμα!
review reaction 1 Veritas
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ για τα σχολια, φυσικα και ειστε σωστοι και οι δυο και φυσικα ειχα διαβασει ολες τισ κριτικες. Ομως αυτο το κυκλωμα δεν γνωριζω το πως λειτουργει και για αυτο φοβηθηκα και απλα ειπα απο μεσα μου....πληρωσε και μην ξαναερθεις ποτε.
19 Σεπτεμβρίου, 2022
Να μην φοβασαι τιποτα. Αν δεν σε σέβονται να μην τις σέβεσαι.
review reaction 1 monstercock greece, Veritas
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4