Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ό,τι και να πω εδώ θα είναι πραγματικά λίγο. Ο χώρος βρίσκεται σε γνωστό σπίτι στην Ηλιουπόλεως (εκεί είχα συναντήσει παλιότερα τη Maria Isis, την Gabriela Ferrari και την Gabi Lins). Η τραγική ειρωνεία είναι ότι αρχικά είχα πάει με σκοπό να συναντήσω την επίσης εξαιρετική Thaly / Thalita (VIP TS XL), είδα πως στο διαμέρισμα έμεναν επίσης η Brunna και η Anna Paula. Σκόπευα να δοκιμάσω την Brunna ούτως ή άλλως κάποια στιγμή, οπότε επέλεξα να πληρώσω διπλάσια τιμή για μισή ώρα (δλδ 200 ευρώπουλα) ώστε να πάρω την Thaly μαζί με την Brunna. Μπαίνουμε στο δωμάτιο και κάναμε τόσο χαβαλέ που κάποια στιγμή μας έπιασε νευρικό γέλιο. Στα του αγώνα τώρα. Και οι 2 κοπέλες έχουν υπέροχα κορμιά (η Brunna ίσως λίγο μεγαλύτερες πλάτες απ' όσο θα ήθελα -θυμίζουν τις αντρικές πλατάρες της Λίας Αγαπητού-). Η Thaly έχει ένα σχετικά μεγάλο εργαλείο, ενώ η Brunna έχει ακόμα μεγαλύτερο μπουροσωλήνα, κάτι που σε κάνει να νιώθεις δέος. Ειδικά η Thaly είναι ένα πανέμορφο πλάσμα και πολύ θηλυκή. Ενώ ξεκινήσαμε όλοι μαζί τα κλασικά τσιμπουκώματα, η Brunna με αρπάζει και με στήνει στα τέσσερα. Κατάλαβα ότι ήθελε να με πάρει πρώτη. Προσπάθησα να την σταματήσω, ώστε να με πάρει πρώτα η Thaly (ήθελα συνηθίσω πρώτα με το πέος της τελευταίας -το οποίο ήταν μικρότερο από αυτό της Brunna, αλλά σε καμία περίπτωση μικρό-), όμως άδικα. Δεν άφησε την Thaly να πάρει μέρος, το αντίθετο, μπήκε βίαια μέσα μου και με ξεκώλιασε κυριολεκτικά. Ούρλιαζα από πόνο και ταυτόχρονα από ηδονή. Πραγματική domina. Άκουγε που της έλεγα να το πάει σιγά-σιγά κι αυτή έδινε ολοένα και περισσότερο πόνο, πραγματικό κομπρεσέρ, δεν είχε σταματημο, με γαμούσε όλο και πιο γρήγορα, είχε μπει ολόκληρη μέσα και με όργωνε κανονικά. Από την καύλα και τον πόνο πίπωνα και γράπωνα την Thaly, η οποία ήταν ξαπλωμένη μπροστά μου ανάσκελα. Λίγα λεπτά μετά, σηκώνεται όρθια η Thaly (αφού είχε καυλώσει από την πίπα μου) και κάνει στην άκρη την Brunna. Πήρε τη θέση της τελευταίας κι άρχισε κι αυτή να με γαμάει, αν κι όχι με την ένταση της Brunna. Για να πω την αλήθεια, δεν ένιωσα και πολλά, αφού η Brunna που την είχε πιο μεγάλη με είχε ανοίξει όσο δεν πήγαινε. Ευχαριστήθηκα το γαμήσι κι από την Thaly βέβαια. Τέλος, με έπιασε ξανά η Brunna και με γύρισε ανάσκελα. Με γάμησε σε ιεραποστολική στάση, μπαινοβγαίνοντας βίαια με τον μπουροσωλήνα της, ενώ εγώ πίπωνα με μανία την Thaly. Αφού έχυσα, με άφησαν μισολιπόθυμο στο κρεβάτι, ενώ η Thaly ήρθε και σκούπισε τα χύσια μου από πάνω μου με φροντίδα. Από τα ωραιότερα γαμήσια ever. Σίγουρα θα τις ξανατιμήσω!
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2022
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Benreilly
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
666
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vido, Marcus77, Kakoslikos45 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2022
Πω ρε παιχταρα μου τι σου κανανε εκει περα? Σε παω!!!
review reaction 1 review reaction 3 review reaction 2 kablomenos90, TOMCRUISE, Benreilly
08 Σεπτεμβρίου, 2022
Φοβερή η Bruna είναι η μεγάλη μου φαντασίωση έχει δυνατό κορμί !!!
K
kablomenos90
review reaction 2 Benreilly
04 Οκτωβρίου, 2022
Άξιος!!! Και για την αντοχή και για την περιγραφή! Εγώ καύλωσα διαβάζοντάς την!!!
review reaction 2 Benreilly
14 Δεκεμβρίου, 2022
Θα έπρεπε να ειναι κανόνας στις σελίδες των trans να γράφουν ποσο μακρύ είναι το πουλί τους γιατι ΑΥΤΟ ειναι το πρώτο που ενδιαφέρει τον/την πελάτη/πελάτισσα. Τα άλλα τα βλεπει στις εικόνες.
Μερικές εχουν και Link σε τσοντοsites και μπορει ο κοσμος να δει το πουλι τους.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4