Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συννενοουμαστε μέσω WhatsApp πρόβα από λίγες ωρες. Πολύ φιλική. Το ραντεβού κλείστηκε πολύ εύκολα.

Παίρνω ταξί και βρίσκομαι στο Παγκράτι. Ανοίγει την πόρτα και παθαίνω κοκομπλόκο. Μούναρος!

Μου προσφέρει ποτό και με ρωτάει τι θελω να κάνουμε. Της είπα ότι και στο τηλέφωνο: ήρθα για να με πηδήξεις.

Συνεχίζουμε με μερικά φιλία, έπειτα βγάζει το μαύρο δερμάτινο στριγκακι της και αρχίζω να την πιπώνω. Τέλειο πέος, ούτε πολύ μεγάλο ούτε μικρό. Μου άρεσε ακόμη πως δεν ήταν τελείως ξυρισμένο, αλλά είχε μερικές περιποιημένες τρίχες οι οποίες με τσιμπούσαν καθώς τον έπαιρνα βαθιά στο στόμα.

Μετά από κανένα πεντάλεπτο μου λέει να πάω στο μπάνιο. Της το είχα ζήτηση από το τηλέφωνο και μου υποσχέθηκε πως θα το κάνει. Με βάζει να σκύψω στα γόνατα και αρχίζει να με κατουράει στα μούτρα και στο στόμα. Είχε τέλεια γεύση.

Μετά από αυτό, μπανάκι και ξανα στο κρεβάτι. Αρχίζει την διείσδυση σιγά, σιγά, με γαμαει για περιπου 10 λεπτά και με χυνει στα μούτρα. Δεν μπορούσα να το πιστέψω, πως μετά από ένα λεπτό συνεχίζει το πέος της να είναι σκληρό: συνεχίζει να με γαμαει για 4-5 λεπτά.

Αυτή φορά μου λέει πως θα με χύσει στο στόμα. Μου τον χώνει βαθιά, τον παίζει και χύνει μέσα μου. Εννοείται πως τα κατάπια ολα και δεν άφησα σταγόνα για σταγόνα. Έτσι, έχοντας την από πάνω, με το πέος της στο στόμα μου, τελείωσα και εγώ. Σκέτη καύλα.

Με κατούρησε και με έχυσε δυο φορές για μόνο 50 ΕΥΡΩ επιπλέον (σύνολο 250 ΕΥΡΩ)

Το μόνο αρνητικό ήταν πως δεν έπαιρνε εύκολα πρωτοβουλίες (παρά μόνο όταν με έχυσε στο στόμα) και το ότι ήταν κάπως κουρασμένη. Λογικό λόγω της ώρας. Ήταν αργά όταν την συνάντησα. Αυτονόητο πως θα την επισκεφτώ ξανά.
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantin 1989
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
216
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Reuzel, Pegging Slave, xxxnnn και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού