Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την Vivi την είχα συναντήσει πρώτη φορά στη Θεσσαλονίκη το 2017. Ακούγεται κλισέ, αλλά ήταν απλά μία αξέχαστη εμπειρία και ήθελα να την επαναλάβω. Πράγμα καθόλου εύκολο μιας και πηγαινοέρχομαι λόγω δουλείας στο εξωτερικό. Συνάντηση στο Παγρκάτι στις 18:00 (Αύγουστος 2022, μόλις επέστρεψε από Μύκονο). Κορίτσαρος δύο μέτρα, με το που την βλέπεις θέλεις να γίνεις η πουτάνα της. Τα αγγλικά της πολύ βελτιωμένα σε σχέση με την τελευταία φορά και επιπλέον έμαθε και κάποια λίγα ελληνικά :) Υποδοχή με αγκαλιές και γλωσσόφιλα. Μου έδειξε το μπάνιο και με ρώτησε "τι θέλεις να κάνεις."

Επί μισή ώρα της τον έγλυφα, ενώ μου άρεσε που με έδινε σφαλιάρες με το πέος της στο πρόσωπο. Μετά από το μισή ώρα περίπου, ήρθε η στιγμή της αλήθειας. Καθόλου εύκολο να τον πάρεις όλο λόγω μεγέθους, αλλά σιγά, σιγά με άνοιξε και με έκανε πορνοστάρ. Ακολούθησε χύσιμο στο πρόσωπο.

Αμέσως μετά μου είπε να πάω στο μπάνιο. Κοιτάζοντας στον καθρέφτη συνειδητοποίησα το πόσο πολύ με είχε χύσει: Τα χύσια της κρέμονταν παντού στο πρόσωπο μου. Έπειτα μου ζήτησε να γονατίσω στο ντους, με αποκάλεσε "kargiola" και άρχισε να με κατουράει στο στόμα και στο πρόσωπο. Ο ορισμός της ηδονής.
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Constantin 1989
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
216
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Slave, Mpougiampesas, Gianniskavliaris40 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2022
Τώρα εάν σε πούνε πούστη, θα παρεξηγηθείς ; Τι, όχι;
review reaction 3 review reaction 6 alfabitagama, Benreilly
24 Αυγούστου, 2022
Εσένα "Makedonas1971" που διαβάζεις τις κριτικές με ενεργητικές τρανσέξουαλ και κρίνεις αυτούς που τις γράφουν πως ακριβώς να σε πούμε; Α, ναι! Κομπλεξικό Κρυφόπουστα! Θα παρεξηγηθείς ε; Τι, όχι;
review reaction 1 review reaction 3 buzzkill, alfabitagama, Benreilly και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2