Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γράφω κριτική γιατί η τελευταία που χει γραφτεί είναι απλά φαουλ κατ εμε.
Δεν νομίζω οτι ήταν θέμα χημείας η εξαιρετική της απόδοση, ούτε στάθηκα τυχερός σε αντίθεση με άλλους, απλά εξαιρετική επαγγεματίας σε 1 νησί που ο επαγγελματισμός αγνοειται, και οι τιμές στο Θεό απο άλλες του χώρου που μεγαλοπιάστηκαν.
Δε ξέρω με τι προσδοκίες πάνε κάποιοι, μπορεί ξερω γω να περιμένουν να τους ερωτευτούν οι επαγγελματίες, ας μη ξεχνάμε οτι είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ.
Η συγκεκριμένη για επαγγελματίας είναι τόσο ταλαντούχα που κατα τη διάρκεια της συνεύρεσης ξεχνάς οτι είναι επάγγελμα της.
Χωρίς να έχω πολλές εμπειρίες μπορώ να πω πως ήταν με διαφορά η πιο δραστήρια παθιάρiκη κοπέλα, με διαφορά η καλύτερη εμπειρία που είχα.
Χαίρομαι που το ρίσκαρα γιατί είχα αποθαρυνθεί απο τη πιο πρόσφατη κριτική.
Οι φωτογραφίες την αδικούν. Σαφώς πιο όμορφη απο κοντά
Εργαλείο γύρω στα 16-17 ,λειτουργικότατο .
Δε με χάλασε τίποτα, πραγματικά δε μπορώ να βρώ τίποτα αρνητικό.
Είναι εξαιρετική επιλογή και για τους 2 ρόλους, καταλαβαίνει τι θες και προσαρμόζεται.
Παίρνει πρωτοβουλίες χωρίς να γίνεται ενοχλητικό.
Παρόλο που είναι σχετικά μεγάλο το εργαλείο είναι καλή επιλογή και για πρωτάρηδες ,πιάνει ταχύτητα όταν δει οτι είναι εφικτό.
ίσως να μην είναι η βέλτιστη επιλογή για όσους θένε βαρύ σφυροκόπημα απο υπερμεγέθη κτήνη των 20-25 cm.
Άλλο 1 ψεγάδι που της χρεώνουν στο φόρουμ ->Μικρός κώλος.
Προσωπικά χω βαρεθεί να βλέπω κώλους με υπερμεγέθη εμφυτεύματα στα όρια του αποτρόπαιου και αφύσικου.
Σίγουρα θα τη ξανατιμήσω.
Μέλος
Εγγραφή:
26 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
62
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 viper85, monstercock greece, Benreilly και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού