Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.5 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξέρω τι να πρωτογράψω για την Janny. Είναι έρωτας...
Δεν είναι η πρώτη φορά που τη συνάντησα, την είχα συναντήσει και όταν είχε ξανάρθει άλλες δύο φορές. Αυτό το μωρό, δεν χορταίνεται. Δυστυχώς, βέβαια, έχει αυξήσει τις τιμές της, αλλά δεν μπορούσα να αντισταθώ σ' αυτήν την υπερκάβλα...
Εύκολο κλείσιμο ραντεβού τηλεφωνικά, και συνάντηση.
Το μωρό είναι πραγματικά πανέμορφο για τα γούστα μου. Πολύ όμορφο πρόσωπο, εξωτική ομορφιά, σώμα που σκίζει, στήθος καταπληκτικό, φανταστική κωλάρα, και between the legs ένα εργαλείο χορταστικότατο. Διάθεση φοβερή και ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά. Τί άλλο να θέλει κανείς. Μπορώ να πω μάλιστα ότι είναι πιο όμορφη απ' τις φωτό, ίσως και να την αδικούν. Είναι ερωτεύσιμη ρε παιδί μου...
Γρήγορο φρεσκαρισματάκι στο διαμέρισμά της που ήταν πεντακάθαρο, και στο δωμάτιο με τη τουμπανάρα που ήταν μέσα στο χαμόγελο και έτοιμη για πολλά...
Ξεκινάμε, φουλ γλωσσόφιλα (παρ' ότι δεν είμαι πολύ των φιλιών κλπ, αυτό το μωρό είναι έρωτας), το εργαλείο της έχει γίνει τέντα κατευθείαν, οπότε επί το έργον. Πνιξίματα, μ' εκείνη να είναι μέσα στη διάθεση, και μετά στην πράξη με εκείνη ενεργητική και εναλλαγή πολλών στάσεων όπου ήταν όλη την ώρα πέτρα. Φοβερή καθ' όλη τη διάρκεια και μέσα στο χαμόγελο. Απίστευτη διάθεση.
Κάπου στα 40-45 λεπτά της λέω break baby, με είχε ξεπατώσει.
Άραγμα λίγο στο κρεβάτι, και ευκαιρία να πιάσει εκείνη το τρομπόνι. Έπαιρνε κάτι εκφράσεις η καργιόλα, όνειρο, ένιωθα σα να ήμουν πρωταγωνιστής σε πορνοταινία της...
Την στήνω στην άκρη του κρεβατιού, κωλάρα όνειρο κι εκεί αρχίζει τα βραζιλιάνικα... φοβερά στη στησίματα, τη γυρίζω ανάσκελα οι εκφράσεις που έπαιρνε ήταν η κάβλα προσωποποιημένη...
Με όλ' αυτά, δεν άντεξα για πολύ, ειδικά όταν την βλέπω ν' αρχίζει να χύνει, εκεί παρέδωσα...
Συμπέρασμα: ok, σίγουρα τα χρήματα είναι πολλά, 200 + 50 για δικό της χύσιμο, όμως η Janny είναι μοναδική και κατά τη γνώμη μου, τ' αξίζει με τα χίλια. Είναι κατηγορία μόνη της, σούπερ κάβλα, φοβερή και στον ενεργητικό και στον παθητικό ρόλο. Και επειδή τις δύο προηγούμενες φορές την είχα πάρει μόνο στον ενεργητικό της ρόλο, αυτό που διαπίστωσα, όταν παρ' ότι είναι καταπληκτική ως ενεργητική και τα δίνει όλα, μάλλον αυτό που απολαμβάνει περισσότερο είναι να είναι παθητική. Ειδικά στη φάση που έχυνε όταν την γαμούσα, ήταν τόσο κάβλα, που ήταν όλα τα λεφτά...
Θα μπορούσα να γράψω περισσότερα για τη Janny, και σίγουρα αν το βαλάντιο δεν ήταν τόσο υψηλό, θα την επισκεπτόμουν ξανά πριν φύγει, αλλά...
Συστήνεται ανεπιφύλακτα.
Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 13, 2022
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.338
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, SheFucker, Babis_ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαρτίου, 2022
Μας καύλωσες !!!
review reaction 1 OUROBOROS, dionst1
16 Μαρτίου, 2022
μπράβο για την κριτική και προφανώς που πέρασες καλά, αλλά μας έκανες την ψυχή (και την πουτσα) πέτρα - ποιος μαζεύει τωρα 250???
περα από την πλάκα, η τυπισσα είναι να την πάρεις και να πατε τριημερο καλοκαιρινο. ζεστουλα, ανετο ντυσιμο, καβλα μέχρι τα αυτιά και ατελειωτα χυσιματα
review reaction 1 OUROBOROS, kolobaras76, dionst1
16 Μαρτίου, 2022
50€ για να τελειώσει αυτή σοβαρά;;;;;; Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3