Λεπτομέρειες αξιολόγησης

2.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
2.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν θα έμπαινα στον κόπο να γράψω ούτε μία γραμμή για την εν λόγω, το κάνω μόνο γιατί ρωτάνε φίλοι στο φόρουμ, για να μην παραπλανώνται και πετάνε λεφτά απ' το παράθυρο.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, η συνάντηση πολύ παλιά.
Συνεννόηση μαζί της στο τηλέφωνο, φτάνω στον χώρο της, την παίρνω τηλ μετά από 20 λεπτά μου λέει. Επειδή είχα όρεξη και καλή διάθεση, λέω ok, ας περιμένω λίγο, εν πάση περιπτώσει το 20λεπτο έγινε μισάωρο, εκεί μου άνοιξε. Μακάρι, να είχε συμβεί όπως στους 2 φίλους που έγραψαν κι αυτοί κριτική και να μη μου είχε ανοίξει καθόλου. Θα είχε γλυτώσει το 50αρικο. Τυχεροί ήταν.
Μαλακία μου πρώτη, έπρεπε με το που είχε συμβεί αυτό να εξαφανιστώ. Αλλά δυστυχώς οι κάβλες δεν είναι πάντα καλός οδηγός.
Μου ανοίγει, ο χώρος καλός, η κοπέλα δεν είναι άσχημη, συμπεριφορά όμως υπεροπτική και αγενής. Μαλακία, λοιπόν, δεύτερη. Αφού δεν σηκώθηκα να φύγω στην αρχή, έπρεπε εκεί να φύγω.
Ξεκινάμε λοιπόν και γρήγορα αντιλήφθηκα ότι δεν θα γινόταν με τίποτα να ήταν αυτή ενεργητική όπως ήθελα, αλλά μιας και είχε φύγει ήδη το 50άρι, λέω ok, για να μη φύγω άχυστος, θα είμαι εγώ ενεργητικός.
Χάλι μαύρο, ούτε να στηθεί όπως έπρεπε, βαριόταν, σα να γαμούσες ένα σακί με πατάτες.
Εν κατακλείδι, μιλάμε για μία απαράδεκτη υπερφόλα, αγενή και υπερόπτη.
Μακριά και αλάργα!
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 11, 2022
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
dionst1
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.338
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sontris, Apola000, OUROBOROS και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2022
Τι περιμένεις από έναν ανθρωπο μέσα στις ορμόνες διαταραγμένο με κομενο πουλάκι που δεν μπορεί να νιώσει καν ηδονή …….. περιμένεις απλά η ένα καλό θέατρο η ένα κακό θέατρο …
13 Ιανουαρίου, 2022
Ότι νάναι γράφεις φίλε. Το στήθος δλδ μόνο με ορμόνες γίνεται; Σιλικόνες δεν υπάρχουν; Εσύ που ξέρεις δλδ αν κάποια παίρνει ορμόνες ή όχι; Γκόμενός της ή γιατρός της είσαι; Το "κομμένο πουλάκι" που το βρήκες;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2