Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Οι γιορτές πάντα αποτελούν μια διαφορετική περίοδο του χρόνου η τέλεια δικαιολογία για να ενδωσεις στην αμαρτία. Παρασκευή απόγευμα με βρίσκει στο σπίτι κουρασμένο μετά από μια άκρως απαιτητική ημέρα, το κινητό μου βρίσκεται στην άκρη του τραπεζιού ..Η sarah δεν ειναι η τυπική trans του rbnb ειναι ένα εξωτικό πλάσμα (προσωπική γνώμη) με σταθερή βάση, υπέρ προσεγμένη από την κορφή ως τα νύχια, ευγενική και κυρίως ερωτική από την αρχή μέχρι το τέλος (για προσόντα δεν θα μιλήσω γιατι έχουν ειπωθεί πολλές φορές). Η κάθε συνάντηση αρχίζει με ένα χαμόγελο και ένα φιλί στην πόρτα, συνεχίζει στο δωμάτιο (συνήθως με ένα μπουκάλι από ότι πίνει ο καθένας και τελειώνει όπως αρχίσει με ένα χαμόγελο και ένα φιλί για αντίο. Το σεξ για τα δικά μου δεδομένα ειναι σούπερ η sarah ποτέ δεν λέει όχι σε τπτ ειναι ακούραστη, kinky και συνεργάσιμη. Έχει την δυνατότητα να έχει και τους δυο ρόλους (active/passive), αν και πιστεύω ότι πίσω από αυτό το χαμόγελο κρύβεται ένας πιο domina χαρακτήρας. Εγώ ως ενεργητικός εχω δει κάποια δείγματα αλλά για να πάρεις μια γερή γεύση θα πρέπει να δοκιμάσεις την ενεργητική της πλευρά. Το σώμα της ειναι θηλυκό τονισμένο στα κατάλληλα μέρη και τα προσόντα της ειναι μεγάλα και το κυριότερο λειτουργικά (δεν την εχω πάρει ποτέ που να μην ειναι καυλωμένη όλη την ώρα). Θέλοντας να κλείσω αυτό το review θέλω να τονίσω τα εξής. Επαγγελματίες σαν την sarah στην Ελλαδα ειναι μετρημένες στα δάκτυλα, οι νευρώσεις, οι κυκλοθυμίες και κυρίως οι κακοί τρόποι δινουν και παιρνουν παντου. Ειναι λογικο να μην αρεσουν ολοι σε ολους αλλα καποια πραγματα θα πρεπει να λεγονται γιατι πραγματικα ξεχωριζουν.
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 15, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
OUROBOROS
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.873
Πόντοι:
7.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, Benreilly, TOMCRUISE και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2022
Τυχεροί εσείς στη Αθήνα…. Εμείς κρητη τίποτα καλό
review reaction 1 OUROBOROS
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1