Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 26 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μόλις γύρισα από Bianca και ακόμα προσπαθώ να μαζέψω τα κομμάτια μου! Καταρχήν ισόγειο διαμέρισμα, ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, στο τέλος της Μητροπόλεως. Μου άνοιξε με κάτι floral εσώρουχα και ζαρτιέρες και ψηλοτάκουνα. ΑΚΡΙΒΩΣ ότι βλέπετε στις φώτος, επιδερμίδα μεταξένια, μοσχομυριστή και πεντακάθαρη. Προσφέρει ποτό ή οτιδήποτε άλλο θέλεις και πάμε στα του αγώνα! Φιλιά εκατέρωθεν με γλώσσα(με είχε προειδοποιήσει νωρίτερα ότι εξαρτάται από τη στοματική μου υγιεινή!) και της γίνεται αμέσως πέτρα! Μιλάμε για πολύ όμορφη πούτσα με ωραίο πάχος και μήκος, πραγματικά ποθητή. Rimming από πλευράς μου, 69 κ.ο.κ(όχι cock Πλατύ χαμόγελο !!) Η γυναίκα αγγίζει το τέλειο πραγματικά, κωλάρα ωραία, όχι αυτές τις αηδίες που είναι θερμοσίφωνα με πόδια, ωραίο βυζάκι, μαλακό στην αφή, 2-3 μικρά τατουάζ.
Στήσιμο στα 4, σάλιωμα και σφυροκόπημα, συχνά πυκνά γυρνούσε και με κοιτούσε με ένα λάγνο ύφος απίστευτο. Γύρισμα ανάσκελα, πόδια στους ώμους μου κτλ...Ζεστάθηκα πάρα πολύ στο διαμέρισμα και δεν μπορούσα να χύσω, ξαπλώνω λοιπόν ανάσκελα και με ρωτάει αν θέλω prostate milking, φυσικά είπα ναι, γαντάκι λιπαντικό και με επαγγελματική προσοχή σε λίγη ώρα με άδειασε κανονικά!
Χαλάρωση και κουβεντα στο κρεβάτι, σαν να είστε με τη κοπέλα σας, πραγματικά ακομπλεξάριστη, είπαμε διάφορα, πραγματικά μια πορνοστάρ από αυτές που βλέπετε online !!

ΥΓ: Να ξέρετε ότι μας διαβάζει, ήξερε μέχρι και το nickname μου!
Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.109
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, OUROBOROS, company of heroes tho και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2021
Εάν δεν έβλεπα το εργαλείο θα έλεγα γυναικάρα!! Ήλπιζα ότι θα ήταν λάθος καταχώρηση γιατί είναι πολύ ωραία για γυναίκα
review reaction 3 monstercock greece
09 Δεκεμβρίου, 2021
Ωραιο μωρο !
review reaction 1 monstercock greece
10 Δεκεμβρίου, 2021
Ειναι ακομη θεσσαλονικη το μωρο ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3