Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Όταν θέλεις να συναντήσεις τη συγκεκριμένη από το 2013-2014, διαβάζεις για αυτήν διθυραμβικές κριτικές,
βλέπεις πολύ όμορφες φωτό της και τρως τέτοια φόλα με το που την συναντάς, τότε η απογοήτευση είναι μεγάλη.

Πάμε λοιπόν στο ρεζουμέ.
Εύκολη κ γρήγορη επικοινωνία με Σάρα και ραντεβού στο πολύ όμορφο δ/μα της στη Γλυφάδα. Με υποδέχτηκε με σουτιέν και την ψαλή κρεμάμενη.
Το μαλλί της ήταν απεριποίητο, βαθύ καστανό, άλουστο και με ξανθές απολήξεις.
(Για να μην παρεξηγηθώ η κοπέλα ήταν ΚΑΘΑΡΗ, αλλά το μαλλί της ήταν ή έστω έμοιαζε καραάλουστο).

Η πρώτη εικόνα της λοιπόν μου έδωσε την εντύπωση ότι ή την διέκοψα από άλλο γαμήσι ή ότι η γκόμενα το έχει χάσει, την έχει δει φίρμα κ δεν τη νοιάζει καθόλου
το πως θα υποδεχθεί έναν εν δυνάμει 200ρη...
Τρώω τρελή φρίκη και μέσα μου γίνεται ένας πόλεμος ανάμεσα στη φωνή της λογικής και στη φωνή της καύλας, αλλά επειδή έκανα 1-1,5 ώρα μέχρι να φτάσω στη Γλυφάδα,
επειδή δεν είχα άλλο χρόνο για αλητείες και επειδή ήθελα να αδειάσω τις μπάλες μου πέρασα και της έσκασα το 200ρι.

Κάτι άλλο που μου έκανε επίσης αρνητική εντύπωση (μολονότι κάποιος συναγωνιστής το είχε επισημάνει, αλλά το αγνόησα) ήταν ότι είναι κάπως μεγάλο κορμί
η Σάρα, δηλ έχει πλάτες, ώμους και μπράτσα. Σε άλλους βέβαια αυτό ίσως αρέσει, αλλά εμένα δεν είναι το φόρτε μου.
Ο κώλος της επίσης είναι προς τα μέσα, δεν είναι καθόλου πεταχτός και έχει λίγο στομαχάκι.
Το πρόσωπό της ήταν άβαφο, αλλά οκ είναι όμορφη. Της βάζω 7 (είναι το ανώτερο που το σύστημα μου επιτρέπει να βάλω, θα της έβαζα 8 πάντως, αν με άφηνε το σύστημα).

Την πέρασα από ακτινογραφία, αλλά οκ λογικό είναι να έχεις ψηλές προσδοκίες όταν υπάρχει παροχή υπηρεσιών με αντίτιμο των 200 ευρώ.
Τα 200 δεν τα έκλαψα, αφενός γιατί είμαι σε καλή οικονομική κατάσταση, αφετέρου γιατί επιτέλους την συνάντησα και οκ ξέρω ότι δεν υπάρχει
περίπτωση να την ξανασυναντήσω.

Στα του "αγώνα" δεν θα μπω σε λεπτομέρειες, γιατί όλα τα υπόλοιπα ήταν δυστυχώς αδιάφορα και ανάξια αναφοράς.
Έχω πολλές εμπειρίες με κοπέλες σαν τη Σάρα, σπάνια να φάω τέτοια φόλα, θα έπρεπε να με σεβαστεί και να προετοιμαστεί κατάλληλα
και όχι να με υποδεχθεί λες και μόλις ξύπνησε.
form
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, eroserotou, alpula και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2021
Και κάπως έτσι κάποιος μαθαίνει να κρατάς μικρό καλάθι στα μεγάλα ονόματα του χώρου...
Το πολύ πολύ να σε εκπλήξουν θετικά
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1