Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 5 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Όντως από τις επιβλητικότερες παρουσίες στο χώρο,κορμί εμφάνιση εργαλείο.Ευχάριστη χαμογελαστή με διάθεση αλλά…..
Καταρχάς ενώ είχαμε κανονίσει από την προηγούμενη για να είμαι το πρώτο ραντεβού της ημέρας ,μου το ακύρωσε και βρέθηκα να τη συναντήσω μετά από 5 ώρες.Το πρόγραμμα είχε συμφωνηθεί για μια ώρα ενεργοπαθητικο με τελείωμα δικό της .Έδωσα τα χρήματα που είχαμε συμφωνήσει και από εκεί και πέρα άρχισε αγώνας ταχύτητας αντί για μαραθώνιος.Από την αρχή μπήκε δυναμικά στο παιχνίδι και φαινόταν ότι το γουστάρει ,αλλά μου έδινε την αίσθηση ότι ήθελε να χύσουμε και οι δυο όσο γρηγορότερα γινόταν.Πράγματι στο 20λεπτο αφού πρώτα τελείωσε αυτή προσπάθησε με κάθε τρόπο να με κάνει και εμένα να χύσω .Βλέποντας ότι είχε περάσει ένα 20 λεπτό σκέφτηκα ότι θα ακολουθούσε 2 γύρος αφού η συμφωνία ηταν για μια ωρα και ενεργόπαθητικο ,απότε συμπέρανα ότι θα αναλαμβανα δράση το υπόλοιπο χρόνο.Δυστυχώς μετά το μπανάκι ήδη είχε φύγει από το δωμάτιο και μου είπε ότι τελειώσαμε γιατί περίμενε και άλλο ραντεβού.Δυστυχώς τα βαριά χαρτιά που έρχονται Θεσσαλονίκη μένουν λίγο στη πόλη και κοιτάζουν μέσα στο σύντομο χρονικό διάστημα να κάνουν όσα περισσότερα ραντεβού μπορούν.Το διαπίστωσα παλιότερα και με τη Γιουλη .Αυτό δε συνέβη βέβαια ούτε με τη Βιβη ούτε με τη Λεονα που προέρχονται από το ίδιο γραφείο ,όποτε δε ξέρω που να ρίξω την ευθύνη ,στο γραφείο που κανονίζει τα ραντεβού ή στις ίδιες που δίνουν το ελεύθερο για συνεχή ραντεβού
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
131
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lycienr, monstercock greece, Apola000 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2021
η Βιβη δεν ειναι στο ιδιο πρακτορειο...
review reaction 1 dionst1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1