Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλημέρα. Έχω συναντήσει την Σάρα 3 φορές το τελευταίο 2μηνο. Η κοπέλα είναι απίστευτη και κάθε φορά είναι καλύτερη από την προηγούμενη. Μόνο και μόνο βλέποντας το σπιτι που δέχεται ραντεβου καταλαβαίνεις ότι οι υπηρεσίες της είναι top class.
Ωραιο μεγάλο σπίτι στην Γλυφάδα πολύ καθαρό και περιποιημένο. Με υποδέχτηκε με καυτά εσώρουχα και με το καλό της να κρέμεται φιλί στην πόρτα και με οδήγησε στο δωμάτιο για να ετοιμαστώ μου πρόσφερε κατι νανπιω και έφυγε για να με αφήσει να ετοιμαστώ. Όταν βγηκα από το μπάνιο την ειδα να με περιμένει καυλωμενη αρχίσαμε χαμουρεμα στο όρθιο φιλιά γλύψιμο στις βυζαρες της και να της παιζω το σκληρό της εργαλείο. Με οδήγησε προς τα κάτω και άρχισα να τηννγλυφω με τις ώρες προσπάθησα να το φαω όλο αλλα ειναιβπολυ μεγάλος για εμένα. Μετα με ξάπλωσε στο κρεβάτι και άρχισε να με περιποιείται αυτή πιπα από άλλο πλανήτη με φτύσιμο και πνιξιματα. Και ταυτόχρονα μου έβαζε δάχτυλο με μεγάλη μαεστρία επειδή ήμουν έτοιμος να τελειώσω την έκοψα και αμέσως στήθηκε στα 4 δυνατό γαμησι χωρίς να δυσανασχετεί δεχόταν πολλές αγριάδες και ήθελε και αλλο. Στο τέλος εχυσα πάνω στην καυλώνω της πουτσα. Λιγο σοσιαλ μετα μπανιο και 2ος γύρος με πολύ 69 και αγριο γαμησι που κατάφερα να χάσω και δεύτερη φορά κατι που δεν το συνηθίζω. Την επόμενη φορά θα δοκιμάσω πρώτη φορά να ειμαι εγω παθητικος. Το κορίτσι είναι ερωτευσιμο και εχω πάθει πλάκα μαζί της. Μπορεί τα λεφτα να φαίνονται πολλά άλλα πραγματικά τα αξίζει. Είναι η καλύτερη που κυκλοφορεί στην Ελλάδα και εχω παει με μερικές πολύ καλές. Αλλα η σάρα απέχει από αυτές αρκετά.
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
631
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Veritas, lycienr, Antonis_Greece4 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού