Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 10 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η χειροτερη μου εμπειρία με Τρανς. Η κοπέλα είναι πανέμορφη αλλά εκεί τελιωνουν όλα. Αγγλικα ανύπαρκτα συμμετοχή μηδέν κ κακιά πολύ κακιά. Μη τα βυζια
Όχι φιλια πιο σιγά τη πιπα. Η πουτσα τεράστια κ δεν έχει κανενα βοήθημα για να μπει πχ λιπαντικό ποππερ. Ποτό τίποτα όσο για τη περιοχή μένει ένα στενό πάνω από τη φυλής που φοβάσαι να πας.
Μακριά παιδιά κλαίω τα λεφτα.!!!
Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 johnlittle, lycienr, abcxyz και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2021
και γιατί έδωσες 250;
13 Οκτωβρίου, 2021
200 η ώρα κ 50 το χυσο
14 Οκτωβρίου, 2021
Ακριβέστατες οι φωτογραφίες; Σίγουρα; Το καλοκαίρι που πέρασε πήγα μαζί της και είχε αρκετά περισσότερα κιλά απ' ό,τι στις φωτογραφίες. Και σπασμένο το πρόσωπο κάπως. Κομπλέ παραμένει αλλά όχι ο μούναρος των φωτογραφιών. Ήσουν γκαντέμης δυστυχώς φίλε, γιατί τότε και λιπαντικό είχε (που βοήθησε σίγουρα, αλλά μόνο μέχρι ενός σημείου, γιατί δεν είναι ψωλή αυτή που έχει αλλά γεωτρύπανο) και σε ένα ωραιότατο airbnb στα Εξάρχεια κατοικοέδρευε. Γενικά, μένω έκπληκτος πόσο χάλια σου πήγε η εμπειρία, γιατί τότε ήταν ευγενέστατη. Βασικά, είχα εκτιμήσει πολλά στον χαρακτήρα της που δύσκολα βρίσκει κανείς σε τρανς.
14 Οκτωβρίου, 2021
φιλε επειδη εχω παει πολλες φορες με τη ραφαελα εκτος απο μια φορα που ειχα παει πολυ αργα και την πετυχα κουρασμενη οι υπολοιπες ηταν πολυ καλες , γενικα σε εμενα ειχε δειξει οτι δεν της αρεσει το πολυ σκληρο ισως γι'αυτο ηθελε και πιο σιγα .Οπως ειπε και ο φιλος πιο κατω και εγω την ειχα επισκεφτει στα εξάρχεια πολυ καλος χωρος και λιπαντικο ειχε και αρκετα χαλαρη συμπεριφορα σε γενικες γραμμες
Σιγουρα ο καθενας εχει διαφορετικη εμπειρια ελπιζω η επομενη συναντηση σου α ειναι καλυτερη
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4