Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με το που την αντικρίζεις είναι σαν να βλέπεις μια Βραζιλιάνα τρανς από ταινία. Είναι επιβλητική στην εμφάνιση κ με πολύ ωραίο χαμόγελο. Με τα τακούνια όταν την είδα ένιωσα μύγα. Προτιμά τον ενεργητικό ρόλο κ στο δείχνει από την πρώτη στιγμή. Μου άρεσε που με ρώταγε συχνά αν είμαι εντάξει ενώ με πήδαγε. Πούτσα στραβιά, παχιά, μέγεθος ιδανικό προς το μεγάλο, με πήρε σε 5-6 περίπου στάσεις. Φιλιά με πάθος, ευχάριστη μυρωδιά το κορμί της, σου βγάζει μια καθαριότητα η κοπέλα αν και νέγρα. Είναι καταπληκτική στο μπιρι μπιρι. Δεν είναι φλύαρη. Μιλάει όσο πρέπει, έχει ενδιαφέρουσες απόψεις κ χαίρεσαι να την ακούς. Το μοναδικό της μείον για εμένα είναι ότι είναι κάπως πελώρια κ μαρέσουν οι πιο μοντελέ τρανς. Τιμιότατη επαγγελματίας με φοβερή συμμετοχή στο σεξ, νομίζεις ότι είναι ερωτευμένη μαζί σου κ της αρέσει να ψιθυρίζει ενώ σε πηδάει. Αυτό το να σου μιλά στο αυτί κ να στο πιπιλάει, ενώ είναι μέσα σου είναι ψιλοεπικό. Είναι αδικία να μην σαφήνει το σύστημα να βάλεις πάνω από 7 σε μια από τις κατά γενική ομολογία πιο πετυχημένες Επαγγελματίες αλλοδαπές τρανς στην Ελλάδα. Σύστημα γαμιέται η μάνα σου
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
form
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
398
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 shin_, monstercock greece, alpula και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού