Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 29 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εν μέσω καύσωνα και μετά από εννιάμηνη αποχή, ελέω κορωνοϊού, οι κάβλες για μία συνάντηση με trans είχαν χτυπήσει κόκκινο. Έψαχνα κάτι διαφορετικό, γι' αυτό αποφάσισα να μην επισκεφθώ την πολυαγαπημένη Λοχάνυ, δεχόμενος ότι μπορεί και να μην βρω αυτό που ζητούσα αλλά επιθυμώντας και κάτι διαφορετικό. Ευτυχώς, η επιλογή αποδείχθηκε σωστή και οι κριτικές των εδώ συναδέλφων, ακριβέσταστες και αντικειμενικές. Η συνεννόηση εξαιρετική και, την καθορισμένη ώρα, εισήλθα στο όμορφο και περιποιημένο διαμέρισμά της. Επιβλητική παρουσία, ευγενέστατη, πρόσφερε κέρασμα και μπάνιο. Δεν είχα αποφασίσει το ρόλο μου, ωστόσο, μόλις γδυθήκαμε και άρχισαν οι περιπτύξεις, αποδέχθηκα (με μεγάλη ευχαρίστηση και προθυμία) το μοιραίο.... Ότι θα γινόμουν το παιγνίδι της!!! Ο πούτσος της, όχι όπως τον διαφημίζει, αλλά μεγάλος, παχύς και λαχταριστός... Σε καλούσε να τον περιποιηθείς και, πράγματι το έκανα με έξτρα πάθος και φροντίδα, κάτι που είσα ότι της άρεσε πολύ και το ευχαριστήθηκε. Όταν έφτασε η ώρα της "κρίσης", αποδείχτηκε ότι όχι μόνο είναι μαέστρος αλλά και εξαιρετικά υπομενετική και δεκτική. Λόγω πολύμηνης απουσίας η προσπάθεια διείσδυσης ήταν αρχικώς, εφιαλτική. Η,Βιβή, με υπομονή, επιτηδειότητα και προσοχή, κατάφερε να εισχωρήσει και να με "κατακτήσει" ολοκληρωτικά αδιαφορώντας για τις κραυγές που έβγαζαν και παρέπεμπαν σε "παρθενοπιπίτσα". Και μετά... ήρθε ΤΟ ΓΑΜΗΣΙ. Με ένταση, διάρκεια και εναλλαγή στάσεων κατόρθωσε να με κάνει να φωνάζω σαν πουτάνα. "you make me scream like a bitch", της είπα και μου απάντησε, όλο κάβλα: "You are a bitch", συνεχίζοντας να με γαμάει και να με στέλνει στα ουράνια. Κάποια στιιγμή, δεν άντεξα άλλο και της ζήτησα διάλειμμα. Μπάνιο, ένα ποτήρι νερού, και, όπως ήμασταν όρθιοι, με έριξε στα γόνατα για να αρχίχω να την τσιμπουκώνω όρθια. Ξάπλωσε στο κρεβάτι, μου έδειξε την πούτσα της σε όλο της το μεγαλείο και μου ζήτησε να κάτσω πάνω της. Διστακτικά, λόγω του μεγέθους της. το έκανα, και έκατσα στο "θρόνο" που μου πρόσφερε. Εκεί ήταν που έχασα το μυαλό μου από την κάβλα και άρχισα να ανεβοκατεβαίνω πάνω της, σαν μανιασμένη γκόμενα, τρελαμένος από κάβλα, ενώ αυτή μου τραβούσε μία ωραιόταταη μαλακία. Κάπου εκεί ήρθε το τέλος σε μία ηδονική κορύφωση. Μπανάκι, λίγη κουβέντα και αποχώρηση "γεμάτος" από ευχαρίστηση και νιώθοντας ένα κενό πίσω μου, Η υπόσχεση ότι θα την ξαναδώ, ήταν αυτονόητη και θα πραγματοποιηθεί συντομα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 29, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
eroserotou
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
207
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 shin_, Marcus77, dionst1 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Αυγούστου, 2021
Πάντα είχα απορία, πως αντέχουν τα τραβελια κ γαμανε 5-6 πελάτες την ημέρα. Ειδικά άμα χυσουν κιόλας.
review reaction 1 lycienr, linear, eroserotou
31 Αυγούστου, 2021
Νέα παιδιά, τα περισσότερα, γεμάτα αντοχές. Ωστόσο, πιστεύω πως τα φάρμακα και τα διεγερτικά πρέπει να πάνε σύννεφο
review reaction 1 lycienr
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2