Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 19 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
μετα απο πολυ ψαξιμο και διαβασμα πολλων κριτικων, κατεληξα στην maria isis για την πρωτη μου συναντηση με αλλοδαπη τρανς.
ειχα διαβασει πολυ καλα λογια, αλλα μεσα μου προβληματιζομουνα για το τι θα αντικρυσω, καθως το φωτοσοπ, ειδικα στις αλλοδαπες, παει συννεφο.
οταν μου ανοιξε την πορτα και την ειδα επαθα πλακα, πολυ ομορφη, με νορμαλ βυζι, στητο κωλαρακι, και κορμαρα, ψηλη, πρεπει να ειναι γυρω στο 1,80...
περασαμε στο δωματιο και αρχισε το παιχνιδι. της ειχα πει πως ηθελα να ειναι ενεργητικη, και αρχισε αμεσως να παιρνει πρωτοβουλιες. με εβαλε να την πιπωσω, καβλωσε πολυ ευκολα, εχει χορταστικο εργαλειο και προσπαθησε πολλες φορες να με πνιξει.
της αρεσει να ειναι ενεργητικη, με γυρισε στα 4 και με γαμησε με ενταση, αναγκαστικα να την σταματησω για λιγο γιατι ειχα καιρο να παω με καλο εργαλειο, αλλα δεν εδειξε να καταλαβαινει πολλα... με πηρε σε αρκετες στασεις και εδειχνε να απολαμβανει που με εβλεπε να ψιλοποναω. καποια στιγμη εκοψε ταχυτητα γιατι θα εχυνε και δεν ηταν στην συμφωνια... συνεχισε ξανα μεχρι που εχυσα ενω με γαμουσε ιεραποστολικα.
πολυ καλη εμπειρια, αν ηξερα τι θα συναντησω, θα την επαιρνα για ολοκληρη ωρα. αν με αφηνε το συστημα η βαθμολογια θα ηταν 9. ο χωρος απλος και καθαρος, με ντουζακι στο τελειωμα.
Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
100
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
202
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Pegging Guy21, SheFucker, Marcus77 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2021
1μιση ώρα 100€ ?????? Όντως ???
25 Αυγούστου, 2021
ωραια κριτικη με επισες να τη δικιμασω .
εμεισ που γουσταρουμε να αληλοξεκολιαζομεστε με τρανς θεωρουμαστε πουσταρες?
review reaction 3 968
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2