Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Με τη συγκεκριμένη κοπέλα κλείσαμε ραντεβού για συνάντηση για τις 20 Ιουλίου. Κατ'αρχάςνα σημειώσω ότι δεδομένου ότι είμαι 21 ετών( του 2000 γεννηθής) δεν έχω αρκετή εμπειρία με τρανς κοπέλες. Με την Kakao έχω βρεθεί 2 φορές. Την πρώτη φορά τον περασμένο Δεκέμβριο όπου ήμουν καθαρά ενεργητικός και 2η φορά τον Ιούλιο όπου ήμουν ενεργοπαθητικός. Η συγκεκριμένη μάλιστα κοπέλα ήταν και η πρώτη που με ξεπαρθένιασε.?????? Στα του αγώνα τώρα. Η Kakao είναι βραζιλιάνα τρανς, και δεν μιλάει καθόλου ελληνικά παραμόνο άπταιστα αγγλικά, οπότε δεν υπήρχε το παραμικρό πρόβλημα συννενόησης. Το ραντεβού μας κλείστηκε μέσω messenger καθώς είμαστε φίλοι στο φβ. Ο χώρος συναντησής μας ήταν στο διαμέρισμα της στο Παγκράτι, ένας πολύ καθαρός, ζεστός, ατμοσφαιρικός και φιλόξενος χώρος. Κανονίσαμε για 1 ώρα και 150€ ( έπιασαν τόπο καθώς άξιζε και με το παραπάνω). Όσον αφορά τώρα την εμφάνισή της, οι φωτογραφίες ήταν ακριβέστατες. Ήταν γύρω στο 1,68 ύψος, περίπου 1,75 με τακούνια , είχε μεγάλα βυζάκια και κώλο και ήταν αρκετά skinny γύρω στα 55 κιλά. Με υποδέχτηκε με το καλημέρα καυλωμένη και ημίγυμνη με ένα βαθύ γλωσσόφιλο. Η ανάσα της και τα χειλάκια της μύριζαν κραγιόν κεράσι. Το εργαλείο της πολύ μεγάλο, πάνω από 20 εκ. ( 23 μου είπε - κάπου εκεί ήταν). Ο 18 εκ πούτσος μου έμοιαζε μουνί μπροστά στον δικό της. Μου είπε μάλιστα πως είναι 21 ετών ( συνομήλική μου). Τα σγουρά μαλλιά της και το σοκολατένιο της κορμί μου θύμιζαν τη Φουρέϊρα. Αφού της είχα ξεκαθαρίσει πως θα ήμουν μόνο ενεργητικός, καθότι δεν είχα δοκιμάσει ποτέ τον παθητικό ρόλο, ενώ στο πρώτο 20λεπτο ήμουν γαμιάς της κατέληξα να είμαι πουτάνα της. Σε αυτό το 20λεπτο την πήρα από πίσω και μου πήρε πίπα χωρίς προφυλακτικό, καταπίνοντας μου το σπέρμα, αφού έχυσα στο στόμα της. Έπειτα ενώ ντρεπόμουν να δώσω κώλο, εκείνη τελικά με έπεισε και με τουμπάρισε μπρούμυτα κι όχι μόνο με ξεπαρθένιασε αφού ήταν η πρώτη τρανς που με γάμησε, αλλά με ξέσκισε κανονικά. Και το πιο καυλωτικό ήταν ότι ενώ τσίριζα κι έσκουζα σαν πουτάνα παρακαλώντας την να σταματήσει αφού πονούσα, τόσο εκείνη παθιαζόταν και διεισδούσε πιο άγρια μη λογαριάζοντας τα παρακάλια μου, με αποτέλεσμα να με πονάει ο κώλος για τις επόμενες 2 ημέρες, κι ένιωθα τη κωλοτρυπίδα μου πιο ξεχειλωμένη από ποτέ, πράγμα που όντως ίσχυε. Η κοπέλα είναι φανερό ότι ενώ είναι λεπτεπίλεπτη έχει ξεκάθαρα το πάνω χέρι και τη πρωτοβουλία. Είχε τον ρόλο του άνδρα κι εγώ της γυναίκας. Βασικά της πουτ@ν@ς. Ποιος να φανταζόταν ότι ενώ πλήρωσα για να γαμήσω μία εκδιδόμενη, στο τέλος θα κατέληγα εγώ να φέρομαι και να σκούζω σαν πόρνη. Η Kakao είναι εξίσου εξαιρετική και στους 2 ρόλους, τόσο στον ενεργητικό όσο και στον παθητικό. Παρόλα αυτά στον ενεργητικό φάνηκε πιο συμμετοχική και να το απολαμβάνει περισσότερο, μη δείχνοντας ίχνος βαρεμάρας. Με λίγα λόγια δεν ήταν μία ξεπέτα. Στο τέλος αφού με ξέσκισε της έκανα ένα απολαυστικό τσιμπούκι χωρίς προφυλακτικό και της έγλειψα τα αρχίδια. Το 23 εκ εργαλείο της δεν χώρεσε μέσα στο στόμα μου καθώς προσπάθησε κι εκείνη να με πνίξει για να χωρέσει έστω το μισό. Έπειτα έχυσε ένα ολόκληρο φλιτζάνι ζεστό σπέρμα μέσα στο στόμα μου και τα κατάπια όλα, ούτε σταγόνα δεν έφτυσα. Της πρότεινα ακόμη και να με κατουρήσει στο στόμα αν θέλει, αλλά μου είπε να το αφήσουμε για μία άλλη φορά. Ένα από τα βίτσια μου είναι να κάνω τρίο με τη Kakao και με ένα όχι τρανς κορίτσι. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο αυτό θα ήταν εφικτό καθώς και να με ντύσει και βάψει σαν γυναίκα προτού με γαμήσει. Έπειτα μετά από τη 1 ώρα σεξ με άφησε να κάνω ένα ντουζάκι και καθίσαμε να μιλήσουμε για λίγο για επίκαιρα και μη, προσωπικά και μη θέματα χωρίς να βιάζεται καθώς ήμουν ο τελευταίος πελάτης της. Το κερασάκι στην τούρτα ήταν ότι πριν την αποχαιρετήσω ανταλλάξαμε ένα βαθύ γλωσσόφιλο κι ένα φιλί στο πουτσοκέφαλό της, πράγμα το οποίο της το ζήτησα. Η κοπέλα είναι απίθανη, απόλυτο δεκάρι. Την συστήνω ανεπιφύλακτα ειδικά γι'αυτούς που θέλουν να βιώσουν την αίσθηση κι εμπειρία μίας τρανς φιλενάδας που γαμάει ασύστολα. Αχ ρε Βραζιλία εκτός από ότι βγάζεις κορυφαίους ποδοσφαιριστές φημίζεσαι ακόμη και για τραβέλια με μεγάλα προσόντα ??❤??. Από εδώ και πέρα θα γίνω μόνιμος πελάτης της. Το κορίτσι είναι μόλις 21 ετών και είναι πολύ θηλυκή. Kakao i love you. I am sure that you are going to read my review.❤????
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Andrew 2000
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
42
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Constantin 1989, xxxnnn, Benreilly και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2022
Πολύ ωραία και ακομπλεξάριστη κριτική. Με εκανες να την θέλω και εγώ. Δυστυχώς δεν την προλαβαίνω.
06 Φεβρουαρίου, 2023
Ρε φιλε λες απολυτο δεκαρι και την εχεις τρελανει στο 7αρι. Οπως ειπα και σε αλλους φιλους προσεχετε με τις βαθμολογιες, πολλοι απο μας λογω χρονου κοιταμε τις βαθμολογιες μονο. Ευχαριστω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2