Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 5 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πραγματικά τι να πω δεν μου έχει ξανατυχει αυτό. Κλείνω ραντεβού όλα καλά πάω κατευθείαν για ντους βγαίνω έξω τσίτα τελείως αυτή. Της λέω ελα να κάνουμε ένα τσιγάρο να τα πούμε να χαλαρώσουμε. Όντως μετά από 10 λεπτά άλλος άνθρωπος χαλαρή χαμογελαστή. Αρχίζει το χαμουρεμα στο σαλόνι, της λέω παμε μέσα την ρίχνω στο κρεβάτι και εκεί που αρχίζουμε να καυλωνουμε (εγω δλδ) μου λέει να σου πω δεν είμαι η γκομενα σου. Γελάω εγω της λέω για μια ώρα είσαι. Απάντηση αφού σηκώνεται από το κρεβάτι εγω για να γίνω γκομενα σου θέλω και άλλα χρήματα και να βγούμε και κάτι παπαριες α και είμαι ακτιβ μόνο. Καλά της λέω ότι θες όπως βγει μην χαλάς το κλίμα τώρα. Απάντηση δεν έχουμε χρόνο τώρα πέρασε η μία ώρα σοο. Είχαν περάσει 20 λεπτά παρεμπιπτόντως. Της λέω δλδ τι μου λες την ώρα που φασωνομαστε ? Αρχίζει λέει κάτι ακαταλαβιστικα. Σηκώνομαι από το κρεβάτι της λέω δεν είχα ποτέ χειρότερη εμπειρία. Και πάω στο μπάνιο να πλύνω χέρια με το που βγαίνω με κοιτάει. Χωρίς να πει κουβέντα. Της λέω την κάνω. Μ λέει οκ. Την ώρα που ντυνομαι με Αρχίζει καυλωσα τώρα μην φύγεις και είσαι πανέμορφος έχουμε ακόμα μισή ώρα και κάτι μλκιες. Τα χειρότερα 150€ που έχω δώσει. 0 σεβασμός στον πελάτη ξενέρωτη φουλ, ωραιοπαθεις . Από εμφάνιση αν και δεν έχει σημασία πολύ δυνατή. Πολύ όμορφη Πραγματικά. Κρίμα μάγκες μακριά τσάμπα τα φράγκα.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 01, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
271
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 5 review reaction 1 Giorgos H, Veritas, OUROBOROS και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2021
Αδερφε έπρεπε να ειχες λαβει υποψιν σου την κριτικη που ειχα ανεβασει!!
Αλλα δεν σε κατηγορώ .. είναι τοσο ωραια που και εγω θα το ρίσκαρα!
Μιλαμε οτι ειναι για ξύλο το ατομο.
Για εμενα το μονο καλό ηταν οτι την ψηλιαστικα απο νωρις και γλίτωσα τουλάχιστον τα 150ευρώ.
Δεν πειραζει παμε γι αλλες!
review reaction 1 TOMCRUISE, viper85
20 Ιουλίου, 2021
Ε, οι κριτικές (οι οποίες καλώς γράφονται) βοηθούν κατά βάση όσους είναι στο "να πάω, να μην πάω;". Άπαξ και το έχεις πάρει απόφαση να πας, καμιά κριτική δε στην αλλάζει.
review reaction 1 TOMCRUISE
21 Ιουλίου, 2021
pit αστο εκανα μλκια λεω θα την πετυχες σε μερα. Η κοπελα ειναι σαικο τελειως.
review reaction 1 BarberPit, TOMCRUISE
31 Δεκεμβρίου, 2021
Απο τα σχολια που διαβαζω μαλλον διαλεγει ....τι να πω ,μαυρο στο μαυρογιαλουρο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4