Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 14 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πηρα την αποφαση κ πηγα γιατι σε προηγουμενη κουβεντα που ειχαμε πριν λιγο καιρο μου ειπε κατι το οποιο εκτιμησα πολυ. Ανοιγει η πορτα: Ψηλη με ωραιο σφιχτο κορμι. Διχτυωτο καλσον με τον κωλο της απ εξω. Απο πανω ρομπιτσα κ χυμα το στηθος της. Μ εκανε να νιωσω ανετα λες κ γνωριζομαστε χρονια. Αφου τα ειπαμε μου εβγαλε τα ρουχα ηρθε κ γονατισε κ αρχισε να μου τον παιρνει ομορφα απαλα κ βαθια για αρκετη ωρα. Περασμα προφυλακτικου. Στηθηκε στα 4 με το προσωπο στον τοιχο. Μπηκα σιγα σιγα κ ολοενα αυξανα ενταση. Σηκωσε τα χερια της ψηλα κ τ ακουμπησε στον τοιχο....εκει ηρθε κ κολλησε μετα πανω μου γυρισε το κεφαλι κ φιλιθηκαμε βαθια με γλωσσα. Της ζητησα να με γλυψει παλι κ το εκανε. Ξανα προφυλακτικο. Ορθια στην πορτα του μπανιου κ να κοιταζουμε κ οι δυο στον καθρεφτη που εχει διπλα. Τελεια εικονα. Κουνιομουν γρηγορα κ δυνατα κ λεγαμε προστυχολογα κ οι δυο. Της ζητησα να γονατισει. Αρχισα να τον παιζω κ εχυσα πανω στο στηθος της....μου λεει κ συ σαν κ μενα χυνεις!!! Μετα ντουζακι κουβεντουλα φιλακι κ αποχαιρετισμος. Υ.Γ. Ο χρονος γυρω στα 45 λεπτα. Απλα εβαλα 30 γιατι δεν εχει. Την συστηνω σε οσους δεν εχουν εμπειρια ειτε ως παθ. ειτε ως ενεργητικη.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 02, 2021
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
3.227
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, SheFucker, elpotero και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Νοεμβρίου, 2021
Καλημέρα, έχει η κοπέλα Facebook ή Instagram, θέλω να την ρωτήσω κάποια πράγματα πριν πάω. Ευχαριστώ
04 Νοεμβρίου, 2021
Kαλησπερα εχουμε κινητο αμαντας , ειναι Αθηνα η Θεσσαλονικη ?
05 Νοεμβρίου, 2021
Αγγελία, τηλ κλπ εδώ: https://kanesex.com/transsexual/transsexuals-psaxnoun-gia-antres/amanda_i1044565
review reaction 1 monstercock greece
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3