Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση με τη Φένια χθες το απόγευμα.μου έκανε εντύπωση στις φωτογραφίες το όμορφο πρόσωπο η θυλικοτητα και το εξερετικο εργαλείο της Φένιας .σε σχέση με την χαμηλή τιμή σκέφτηκα πος μπορεί να είναι μουφα και οι φοτογραφιες επεξεργασμένες.πηγα το λοιπόν κρατοντας μικρό καλάθι.το σπίτι της μικρό αλλά πολύ καθαρό στο κέντρο.μου άνοιξε και εξεπλάγην ευχάριστα.η Φένια από κοντά είναι πολύ ποιο όμορφη και θυλικη.με υποδεχθικαι με ευγένεια μου υπέδειξε το μπάνιο , πολύ καθαρή πολύ περιποιητικη.στο κρεβάτι δεν δίνει φυλια μα χαϊδευτικαμε και θελισα να δω το εργαλείο της .άρχισα αμεσος μια πίπα όλο βουλιμία .η πουτσα της μοσχομηρηστη και γευστικοτατη.αρχισε αμεσος να ανταποκρίνεται,οσπου κάποια στιγμή εγιναι πέτρα η Φένια ευγαζε απαλά βογκιτα.ο πουτσος μου χορις να τον αγκιξω καν έγινε τούρμπο από καύλα.μετα προφυλακτικό εκείνη και εγώ στα τέσσερα όπου η Φένια μπικε αργά και γλυκά μέσα μου χορις να με πονέσει καθόλου.αρχισε να με γαμαει όμορφα και αργότερα ποιώ δυνατά ρίχνοντας μου κολοχαστουκα τράβαγε τα Μάλια μου και μου ψιθύρισε γουσταρης πουτανιτσα μου.ολη την ώρα μου των έπαιζε με το χέρι της οσπου έχυσα τρελά. Μετά αφού χαλάρωσα λίγο πίπα από μέρους της και είσοδος στην κολάρα της στα τέσσερα.σφυροκοποιμα άγρια και μετά ιεραποστολικό όπου ειρθε ξανά το τέλος.
Μετά χαλαρά κουβεντουλες χάδια και όμορφη διάθεση
Της είπα πος θα ξανάρθω πολύ σύντομα και αποχορισα με πολύ καλές εντυπώσεις.
Εν κατακλείδι αν και δεν εχω μεγάλη εμπειρία με τρανς τη συστήνω ανεπιφυλακτα
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 26, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Atridis
Ανώτατος
Εγγραφή:
8 Σεπ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
7.830
Πόντοι:
11.971
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nikosathensclub, atenass, dragon2 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουλίου, 2021
Δύο πιστολιές δλδ!!! 1 ώρα 50άρικο;;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1