Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπερα και από μένα λατρης των τρανς θα παραθεσω τις εμπειρίες μου με τις κοπέλες του είδους. Με την κακάο έχω βρεθεί αρκετές φορές (τουλάχιστον 10) το τελευταίο 4 Μηνο. Η κοπέλα είναι για μένα στανταρακι δεν είναι βαριεστημενη σαν τις δικές μας, σέβεται αυτό που κάνει τουλάχιστον έτσι έχει δείξει σε εμένα δεν έχω παραπονο να πω εκλαψα τα λεφτά μου η ήταν ξεπετα ίσα ίσα κοιτάει να ικανοποιηθει οι πελατης.είναι φουλ επικοινωνιακή μιλάει πολυ καλα αγγλικά και το κυριότερο στα του αγώνα είναι απίστευτη. Σκουρόχρωμη με λεπτο κορμί ένα καυλί μεγάλο και χοντρό της αρέσει πολυ να είναι ενεργητική.ειδικοτερα στα του αγώνα ξέρει πως να συμπεριφερθεί σε ένα αγόρι που δεν παει εκεί για να είναι ενεργητικο παντα όπως εγω και μπορεί να σε κάνει να παρακαλας να σταματήσει να σε σκίζει έχει το πανω χέρι στο κρεβάτι αν της το ζητήσεις και θα σε κάνει πουτανακι . Χυνει ποταμια όταν λέω ποταμια δεν έχω δει άλλη τρανς να χυνει τόσο πολυ με έχει χυσουν στο στόμα και ήταν λες και ήπια ένα ποτηρι νερό κυριολεκτικά!!!.για μένα είναι μια ικανή ψωλαράς γαμιας.την πρωτη φορά που την συνάντησα της ζήτησα να είναι μόνο παθητικη αλλά στο κρεβάτι άλλαξαν οι ρολοι απο κει και περα είμαι μόνο παθητικος μαζί της,οχι πως δεν ήθελα.Πάντα με υποδέχεται με το αντισηπτικό στο χέρι ο χορος αξιοπρεπεστατος στο παγρατι . Προσφέρει παντα ποτο και έχει την όρεξη να μιλήσει πριν το γαμήσι μου έχει πει πως σκοπευει να μείνει μόνιμα εδώ,ειναι γυρω στον 1 χρόνο απ ότι μου πε,α ξέρει και λίγα ελληνικα.Αξίζει την επίσκεψη στο φουλ.απο τις πιο ενδιαφέρον ξένες τρανς που έχω συναντήσει και σαν άνθρωπος και σαν γαμιας.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2021
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
45
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xxxnnn, Benreilly, Marcus77 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουνίου, 2021
Στις φωτογραφίες δείχνει εξαιρετική. Από κοντα είναι έτσι;
Στο πρόσωπο έχει γένια; (μου έχει τύχει δυστυχώς και ξενερωσα)
review reaction 4 review reaction 1 Benreilly, kostas konstantinos
10 Ιουνίου, 2021
Οχι δεν έχει τρίχες είναι φουλ θυλική στο κορμί έχει κάνει αποτρίχωση παντου γενιά ουτε για αστείο. Από κοντά είναι πολυ πιο όμορφη. Σαν την Φουρέιρα φαντάσου είναι αλλά σε τρανς.
review reaction 1 lycienr, Marcus77
10 Ιουνίου, 2021
η Κακάο είναι πάρα πολύ καλό παιδί και με εμένα ............. θηλυκότατη καθότι είμαι ενεργητικός. Αξίζει !
review reaction 1 Marcus77, kostas konstantinos
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3